Jump to content

Recommended Posts

• Sveicināti, mani sauc Erlends , pašlaik man ir 22 gadi(pec izskata man parasti dod 16 rofl)  un  nāku no mazas Kurzemes pilsētas Kandava. Pašlaik atpūšos ,pirms braukšanas prom uz labākām zemēm. :D  Brīvajā laikā uzspelēju basketbolu ar draugiem vai vienkārši pašauju CS, bet pēdējā laikā sanāk diezgan čābīgs laiks, tāpēc sanāk vairāk cs. 
  • Pašlaik man nav CS administrēšanas pieredze, tikai 1.6 laikos , bet domāju, ka man nebūs ar to problēmas, ja mani varēs apmācīt @Kingle* / Roberts .

Kāpēc piesakos adminam? - Atbilde ir pavisam vienkārša, serverī parādās pedējā laikā diezgan daudz čīteru un uz to brīdi admins neviens nav serverī, parasti izmantoju !calladmin funkciju, protams. Bet domāju, ka tagad uz vasaru adminu aktivitāte ir samazinājusies, tāpēc arī piesakos, jo esmu diezgan aktīvs. Diemžēl serverī arī ienāk tādi cilvēki, kuri grib tikai izlamāties uz citiem , nevis izbaudīt spēli. Nosūdzēti čīteri man diemžēl nebūs, parasti uzrakstu @Kingle* / Roberts steamā. 

Paldies par uzmanību.

Konkurentu tagad daudz attiecībā uz admin. 

Dodu RECEKLI, ne draudzības iemesla dēļ, bet tiešām sakarīgs cilvēks. 

Neesmu piefiksējis, ka serveros troļļotu, lamātos vai darītu blēņas. Šauj arī salīdzinoši neslikti.

Manuprāt, uz pārbaudi var mierīgi dot.

Šeit tiešām nav ne mazākās idejas, ko pateikt. Aktivitāte ir, toxic neesi, vienīgais, kas man nepatīk ir, ka tev ir CS:GO tikai 388h on record. Neliekās, ka būtu pieredzējis spēlētājs, lai gūtu admin statusu. 

Lai gan vairāk uz anti pusi, lieku Neutral, gribu redzēt, ko citi domās.

On 7/9/2019 at 2:57 PM, re1 said:

Šeit tiešām nav ne mazākās idejas, ko pateikt. Aktivitāte ir, toxic neesi, vienīgais, kas man nepatīk ir, ka tev ir CS:GO tikai 388h on record. Neliekās, ka būtu pieredzējis spēlētājs, lai gūtu admin statusu. 

Lai gan vairāk uz anti pusi, lieku Neutral, gribu redzēt, ko citi domās.

man pilnigi tas pats, visu dienu domaju ko te pateikt, itka cilveks normals, bet saut nemak..:D 

edit: mainu viedokli, sodien paspelejam pubu, zbis puisis. REC

Edited by justNiks

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):