Jump to content
Sign in to follow this  
linceens

JB linceens pieteikums

Recommended Posts

13 hours ago, exca said:

Lūdzu jums tā teikt pieņemt tikai adminu viedokļus šeit, jo nu 95% no visiem rec šeit ir mazie draudziņi, kuri galīgi nerubī fišku par šito adminēšanu.

bet kurš saka ka mēs visus viedokļus ņemam vērā ? adminu viedokļi vienmēr ir un būs prioritāte, kā arī ir spēlētāji kas var sakarīgi izteikt savu viedokli par kādu spēlētāju, or ko darīt ar ex-adminiem kas agrāk ir adminējuši serverī, viņi arī vairs nevar izteikties? noteikums netiks mainīts, VISI varēs izteikties adminu pieteikumos, tie kas bezpriģelā kaut ko rakstīs tiks sodīti.

par lincēna pieteikumu, agrāk man nepatika tava attieksme vai arī kā tu uzvedies, biji mazliet pārāk varens par sevi un domāji ka nekas nevar ar tevi notikt, kā arī biji mazliet dirselīgs. ("specot sēžot daudz ko var pamanīt") bet lasot visus komentārus cik noprotu tu esi mainījies. REC no manis, ja esi kļuvis par labāku personu.

ja tiksi pieņemts nepievil mani un nedari sūdus. dankeeee.

Cik es atceros JB ir ļoti traģisks kā serveris, kamēr viņā neienāk kāds normāls admins kas visus mazos saved pie vietas. Ienāksi serverī tu ar adminu, un viss kas jau bija pa greizo, aizies uz vēl trakāku līmeni, un kārtība tur nebūs nekāda. ANTI.

Pārāk nenopietns un toxic prieks admina

+Kadriez bija -57 rep kad jau pasaka ka cilveks nav spejigs adminam

Arī dažriez vari but loti kaitinoss. Itka uznak moments kad esi pozitivs un jauks un pec kada laika atkal sāc muļķoties un kaut ko čakarēties

Ari nerespekte citus speletajus, veljovairāk kaut kādus jauniņos. Kā sakot jūties augstak par citiem.

Vel esi vienmer adminiem nesis haosu, ar savu boggosanu un fk-iem

-anti

Kādreiz baigi daudz runāji pa voice un runāji ''sūdu''. Tagad serverī tu normāli uzvedies, vairs nerunā ''sūdu'' kā kādreiz. Aktīvs tu esi, bet man te daži teica, ka tu afk vislaik esi un krāj h, tapēc nezinu vai tevi par aktīvu var saukt. Var redzēt, ka esi mainījies no pagātnes. Gribu tev ielikt REC un paskatīties kāds tu admins vari būt, protams, ja slikti darīsi savus pienākumus utt. būs jāziņo augstākiem adminiem Kappa

pagaidām nebūs, bet droši vari rakstīt pēc kāda mēneša, vai 2 

man pietika 1 reizi ieiet serverī, lai Tu mani notriggerotu un parādītu cik "ļoti labi" māki troļļot, neesi pietiekami adekvāts, turklāt pamatots adminu viedoklis vienmēr ir bijis svarīgāks par random čuvaku viedokļiem, tikpat labi tie var būt Tavi čomi, draugi or w/e. 

paspēlē vēl kādu laiku, uzraksti un tad jau redzēs. actually vajadzētu parādīt, ka vari mainīties, nevis kādu laiku būt normāls un tad pēkšņi - pārvērsties par jorenu un tēlot trolli. :)

tc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):