Jump to content
Sign in to follow this  
reborn

har1 [PUB]

Recommended Posts

Sveiki. Mani sauc Harijs, esmu 20 gadus vecs, mācos LU SZF socioloģijas nodaļā. Brīvajā laikā neko īpaši lietderīgu nedaru, taču regulāri sekoju līdzi dažādiem sporta notikumiem, it īpaši futbolam un NBA. Ja tev patīk šīs lietas - tev ir mans respekts. Arī pats kādreiz mēdzu pamētāt bumbu.

Pirms tam esmu administrējis BURST JB serverī +/- pusgadu, domāju, ka ar komandām nebūs problēmu, bet ja būs, tad palūgšu re1, lai pasaka, kas un kā jādara. 

Kāpēc piesakos adminam? Godīgi sakot, tad šobrīd, vasaras periodā, ir jūtams adminu trūkums, regulāri serverī redzu tikai 2 - 3 adminus. Ņemot vērā, ka pats serverī esmu bieži, tad uzskatu, ka būtu pietiekami labs palīgs, lai varētu uzturēt serveri tīrāku un tiktu vaļā no visādiem dirshampaaliem (PUB spēlētāji sapratīs) un citiem sīkajiem, kas ienākuši tikai patroļļot. Ja runājam par čīteriem, tad reportu man nav, taču vairākas reizes esmu izsaucis adminu serverī ar !calladmin funkciju, kā arī pāris reizes uzrakstījis re1 personīgi steam/discordā, lai atnāk un nobano. 

Stati: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198810267250

Paldies. Btw, cerams, ka aktivitāte forumā nav liela problēma. Spamošanas posms, kas bija pirms vairākiem gadiem, lai dabūtu adminu un tiktu pamanīts, ir pārkāpts, līdz ar to nav liela vēlme iesaistīties dažādās diskusijās un aktivitātēs.

Edited by reborn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lieku REC, personīgi palūdzu, lai uzraksta pieteikumu, jo vasaras periodā adminu aktivitāte nav tā labākā. Ļoti bieži nodod pārkāpējus man pm. Galva ir uz pleciem, spēlēt māk, viens no aktīvākajiem spēlētājiem serverī, kāpēc, lai neiedotu iespēju uz pārbaudes laiku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):

×