Jump to content
linceens

Nepaties CT bans!

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles 

[CTBAN] -----------------
[CTBAN] Tu esi CT banots!
[CTBAN] Banoja: 353453
[CTBAN] Iemesls: fk
[CTBAN] Datums: 2019-06-28 13:01:19
[CTBAN] -----------------
2. Paša paskaidrojums par situāciju: tātad bija palicis pēdējais ieslodzītais - Lauva, es uzjautāju viņam vai varu mest viņam ar granātu - respektīvi vai viņš ķers, viņš atbildēja jā.(pamājot ar galvu), attiecīgi es metu granātu un viņš uzsprāga, pats lauva apgalvo ka viņam nav nekādi iebildumi un tas nebija FK, bet admins bagvels nobanoja mani no CT. 
3*. Demo fails no tavas csgo mapītes vai GOTV

jb_pleaseworkv420a 2019-06-28 15:40 25.7 MB    

kaut kāds 6-8tais rounds

4. Aptuvens laiks / rounds kad saņēmi ban Šodien pirms 30min +/-

Edited by vnkLinards
Link to comment
Share on other sites

Pec butibas es atbildeju ar galvas kratienu - ja

ja butu demo,tad varetu pamanit to,ka es kratu galvu - atlaujot

Par izvairisanos,tur neko nevar teikt,jo es atlavu vinam to darit.

Noteikums par pedejo T janodur,nemaina faktu par T atlausanu CT mest granatu man. 

Unbanojiet @vnkLinards

 

Edited by Lauva
Link to comment
Share on other sites

  • Ja pēdējais Ieslodzītais neraksta /lr (vai neizvēlās dueli), CT dod Ieslodzītajam 10 sekundes izvēlēties dueli, ja Ieslodzītais to nedara, CT JĀNODUR ieslodzītais.

Tu viņu uzspridzināji, Tev viņš bija jānodur. Man vienalga, kādu teātri Jūs tur abi spēlējat. Lincēns apzināti uztaisīja fk un par to arī bans. Lincēns neskaitāmas reizes ir ctbanots, tāpēc ja cilvēks no kļūdām nevēlas mācīties, tad lai saņem sodu.

EDIT: Skatoties, kāda ir Tava banu vēsture serverī, šaubos vai tās 2h Tev kaut ko izmainīs. Lai banteams lemj, ko ar Tevi darīs.

Lauva, ja Tu būtu uzrakstījis čatā vai pateicis pa mikrofonu - jā, tad varbūt būtu savādāk, bet tas nemaina faktu, ka pēdējais ieslodzītais ir jānodur.

Edited by Ba`Gvel
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ba`Gvel said:
  • Ja pēdējais Ieslodzītais neraksta /lr (vai neizvēlās dueli), CT dod Ieslodzītajam 10 sekundes izvēlēties dueli, ja Ieslodzītais to nedara, CT JĀNODUR ieslodzītais.

Tu viņu uzspridzināji, Tev viņš bija jānodur. Man vienalga, kādu teātri Jūs tur abi spēlējat. Lincēns apzināti uztaisīja fk un par to arī bans. Lincēns neskaitāmas reizes ir ctbanots, tāpēc ja cilvēks no kļūdām nevēlas mācīties, tad lai saņem sodu.

Mācos no kļūdām brāl, bet banot no CT par 1 fk? Saprastu slay, vai server ban uz 2h (kā tas parasti notiek) bet nejau no ct, vēl skatoties uz faktu ka viņš atļāva sevi nogalināt, un tas nemazām neskaitījās FK. 

Edited by vnkLinards
Link to comment
Share on other sites

@Ba`Gvel

Tu pats pirmstam pateici,ka neredzeji,kad es atlavu un del ta tu vinu izbanoji nepamatoti,ja es atlavu un tagad pieprasu vinam unban,kadel gan ne???

Es nemaz nesudzejos par FK.

Link to comment
Share on other sites

Bagvels pareizi teica, ja tev nebūtu ban historijā jau bani par fk, utml. tad šoreiz būtu tavā pusē ka ctbanot nevajag, bet šajā gadijumā kur tev ir "apzināts fk" ; fk utt. tad domāju ka CT bans nebūtu šeit obligāti jābūt, bet arī nav slikts variants. Ctbans paliek, ja būs ilgāk par ~nedēļu uzraksti apelāciju un tad skatīsies kas ar tevi.

Un arī vienalga vai sūdzās cilvēks par fk vai nē, tas tāpat paliek fk, piemēram būs kkāds iesācējs kurš nespamos kā dažš labs ar saviem 100x fk, bet vienkārši klusēs, tas nemainīs ka tas nebija fk.

 

:tc: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×