Jump to content
akka

Pirmā CS mape?

Recommended Posts

Man steam rāda no 2009. gada, bet atceros, ka vēl 10 gadu vecumā spēlēju 1.3 tieši assaultu un aztecu (nezinu gan, kura bija pirmā). 
Atceros arī 1.5 laikus, kad recoils gāja uz sāniem, nevis uz augšu (šo atceros, jo kaut kad pēc 1.6 spēlēšanas novilku 1.5 un domāju, ka man pele salūzusi). Tad arī nebija nekādu galilu, shieldu un famasu, bija vecais nazis, kuru turēja ar asmeni uz leju.
Kā jau Paco screenu iemeta, tas vēl bija tas laiks, kad counter-strike bija tikai half-life mods, nevis atsevišķa spēle. Tie tik bija laiki - nekādas 3 mapes uz apli public serveros :D

 

@Paco tu gadījumā nedomā de_box? :D

Link to comment
Share on other sites

Csam zaudēju nevainību 2007.gadā, kad drauga dzimšanas dienā viņš ieslēdza 1.6 un uzlika aztec pret botiem. Par cik tā bija mana pirmā reize, viņš pateica, lai izvēlos jebkuru ieroci un mana sestgadnieka izvēle krita uz skautu. Vēljoprojām atceros cik ļoti briesmīgs es biju, bet ko var sagaidīt no pirmās reizes I guess. Runājot par nākamajām versijām, source versijai es līdz šai baltai dienai neesmu pieķēries un csgo es iepazinu 2014 gadā overpass mapē, to laik šķita tā spēle kā kosmos uz drauga portatīvā, kurš vilka 20/30 fps pret botiem, bet ar to tika ielikts āķis lūpā un tagad retu reizi pieskaros 1.6 skolā stundu laikos spēlējot dr vai surf

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×