Jump to content
akka

Pirmā CS mape?

Recommended Posts

hey, šodien ieraudzīju vienu facebook postu 
KQeEdB5.png
un atcerējos, ka mana pirmā mape kurā es spēlēju cs bija assault, varbūt atceraties kāda bija Jūsu un kurā gadā Jūs sākāt spēlēt cs? nesaucat pls versijas, vienkārši gadu ( ja atcerās ) 

es sāku 2004. un joprojām turpinu, why not? 

ownoju botus, btw

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka tā bija vai nu assault, vai nu viena no šīm mazajām poolday/fy_snow :D Sāku spēlēt 1.6. 2007. gada beigās, kad viens no klases biedriem atnesa uz skolu savu laptopu un visiem rādīja, kā viņš māk šaut. :D 

Es gadījumā zem tā posta Facebook neiekomentēju kaut ko, ka tev parādījās? :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Pirmā cs pieredze bija 2005. gadā, kad uzzināju, ka nevajag tērēt naudu, lai varētu uzspēlēt šo nu jau leģendāro spēli, jo jau tajā laikā eksistēja torrenti. Lai arī dators bija pilns ar vīrusiem, jo nezināju, ko daru, biju sajūsmā par šo spēli.. Sākums bija visai bēdīgs (lai gan tagad nekas īsti nav mainījies), spēlēju pret botiem, uz easy, jo nezināju, ka ir iespējams arī uzspēlēt online. Grūti atminēties, kas bija pirmā mape, ko spēlēju, jo bija iespēja izvelēties random mapi, uzsākot maču, taču šobrīd prātā stāv trīs mapes, cs_assault, cs_office vai arī cs_747.. 

Link to comment
Share on other sites

08_1-3-retail-version.jpg?w=365&h=273

šis bija mans logs, kad iegāju salonā. Pirmo reizi saskāros ar cs. Pēc dzimšanas dienas tusiņa iegājām ar draugiem paskatīties kā spēlē spēles - tā arī mana pirmā nevainība tika atņemta.

Pirmā mape nebija assault, minos kastes tipa mapi ar bumbas misiju, tumša, liekas ka pat 3jos stāvos.. Netā nevaru atrast info par šo mapi. :(

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

2003./2004. brackam vel bija disks ar cs 1.5 piratisko, iedeva un uzsedinaja uz sis speles :D cs_mansion pirma mape bija mape. tad 2007./2008. bija mans pirmais interneta savienojums, tad vareja novilkt no neta svaigaku cs. Tagad baigi cs beidzu spelet, pa cik es pat savu acc notirgoju un laiku atrast tam nevaru. Gan jau nopirksu kkadu nova 3 acc un ar chomiem zem pivariem tik rukat kkad nakotne. :D

Edited by r0de
Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi gribētos teikt ka spēleju kādu kreedz mapi pie drauga(myb kāds 2005) bet tās bija pāris min un tad arī nesaskāros ar cs vel vismaz kādus pāris gadus

tad kad pašam jau bija cs tad tas bija iespējams kāds poolday (2011gads bet tad tā neaizrāvos un nospēlēju pavisam nedaudz) ,tad pienāca kāds 2013 gads un man jau bija jauns pc un tad gan aizrāvos uz pāris gadiem pirmā mape bija visticamāk dust2 bet diezgan ātri to aizstāja identy jb map pool

 

Link to comment
Share on other sites

Skola. Informātikas stunda. Pāris klasesbiedri zināja uzreiz ko darīs starpbrīža laikā, pirms sākas pati stunda. Es tajā laikā vēl nezināju par tādu cs, bet tur man arī parādīja. Atceros, ka likās super forša spēle, sarunājām pēc stundām atgriezties vēlreiz. Tad arī es tiku iemests kaut kādā pub serverī, ko šie zināja. Tad es neko nezināju, atceros tikai, ka mape bija inferno pēc tā ko atceros tagad (logs, kastes bomb-saitos, T-rampa, underpass). Un pirmais ierocis, ko es noppirku bija Mac-10 :D Nekāda koncepta par recoil, nekā vispār. 
Tad arī es pats mājās pāris stundu laikā novilku 1.6, un sapratu, ka nav iespējams uzspēlēt online dzīvojot laukos ar sūdīgu internetu. Spēlēju pret botiem. Un kompis bija tik sūdīgs, ka arī liela izmēra mapes nevarēju uzspēlēt, visu laiku šāvu cs_assault, un kad gribējās pamēģināt kaut ko citu - vilku no gamebanana mapes, kas ir mazāk par 1MB izmērā, jo zināju, ka tās var. :D Un tad vēlāk arī pats sāku eksperimentēt taisot kaut kādas sūdīgās mapes ar to pašu hammer editor. 

 

Vecās labās atmiņas. Paldies akka. :) 

Link to comment
Share on other sites

Sāku spēlet kontru kautkur 2008/2009. gadā, pirmā mape bija de_rats vai poolday. Vēlāk es pieķēros IDenty DDrun, KZ serveriem... un tie patiešām bija manas bērnības zelta laiki, kad pie datora tiku tikai katru trešo dienu, un to pašu visu notriecu tikai un vienīgi tajos serveros. No tā brīžā man joprojām patīk movement related stuff.

 

p.s bring back identy rotw pls

Edited by xaotic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×