Jump to content
Arcca

Sasniegumi serveros

Vajag sasniegumus vai nē?  

35 members have voted

  1. 1. Vajag sasniegumus vai nē?



Recommended Posts

Iepriekš minēju @boomixka vajag papildināt pub status ar vairāk info. Līdz ar to ienāca prātā, ka varētu būt arī sasniegumu saraksts, ar ko "palielīties", kas varētu atrasties pie spēlētāju info kā jauna sadaļa. Un lai būtu ko pacensties katram no spēlētājiem, tie sasniegumi iekļautu gan vieglus, lai kurš katrs to varētu dabūt, gan arī šo to sarežģītu, jo nebūs interesanti, ja 3 dienās puse servera savāks 100% sasniegumus. Vērts pieminēt, ka tajā sarakstā būtu gan globāli (cipari skaitās kopā visu laiku, netiek resetoti), gan arī vienas kartes ietvaros iegūstami sasniegumi, kas nonullējas sākoties nākamajai.

Neesmu pārliecināts, vai iekļautu arī tikai VIP iespējamus sasniegumus, bet iespējams, ka arī tas nenāktu par sliktu.

Un lai padarītu lietas interesantākas, uzreiz varētu iemest arī kādus piemērus, ko es ar tiem sasniegumiem domāju:

  1. Atrasties uzvarētāju komandā beidzoties kartei.
  2. Atrasties zaudētāju komandā beidzoties kartei.
  3. Sasniegt resultātu 15-15.
  4. Izspēlēt vismaz 1 reizi visas servera mapes.
  5. Iegūt X kills ar Y ieroci.
  6. Pabeigt karti ar K/D virs 1.0 (un 2.0)
  7. Pabeigt karti ar K/D zem 0.5.
  8. Pabeigt karti ar Assists vairāk nekā Kills.
  9. Iegūt X MVP.

Kamēr augstākminētie būtu pietiekoši vienkārši sasniedzami, vajag arī kaut ko tādu, kas vairs nav vienkārši, kā piemēram:

  1. Iedot 99 damage pretiniekam, un nomirt.
  2. Nosist kādu ar Smoke/Flash/Decoy.
  3. Atrasties komandas augšā pēc punktiem, bet zaudēt karti.
  4. Defuse bomb, kamēr ir vēl dzīvi teroristi.
  5. Plant bomb, kad ir mazāk nekā 1s palikusi raundā.

Un tamlīdzīgi. Cilvēkiem varētu būt vēlme biežāk ienākt serverī, lai mēģinātu kādu vienu otru sasniegumu ieskaitīt, ja pievienotu VIP-only (iemest ar cirvi, nosist ar cirvi, etc) sasniegumus, tad iespējams arī vairāk cilvēku nopirktu to.

Šeit komentāros arī varētu nākt klajā ar savām idejām - kādus vēl sasniegumus paši gribētu redzēt, jo šobrīd tā ir tikai ideja, vajag publikas viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

Doma nav slikta, bet tajā pašā brīdī praktiski visi punkti kas tika minēti nav nekas pārāk neiespējams cilvēkam ar normālu csgo pieredzi. 

Es esmu pilnībā par kaut ko interesantu un achievement like, bet nevienā spēlē nekad man nav interesējuši achievements ko cilvēks iegūst praktiski neko nedarot. Jeb tie achievements ko praktiski 100% no spēlētājiem sasniedz. Protams citiem kaut kas tāds varbūt tieši ļoti patiktu. Katrā ziņā ja šāda lieta tiks ieviesta, tad lūgums neizveidot 95% no achievements sasniedzamus dienas laikā un tad 5% jeb uz vienas rokas saskaitāmus kas tiešām liktu pacensties.

CS:GO manuprāt ir spēle kur diži radošs ar visu nevari būt, bet nu man patīk izaicinājumi un ja kāds var izdomāt saturu kas arī global rank spēlētājam liks pacensties, tad es esmu tikai par. :) 

 

Katrā ziņā malacis Arcca par ideju un uz priekšu tie kam iztēle strādā. ;) 

Edited by gepardC
Link to comment
Share on other sites

Uztaisīt 7+ killus vienā raundā un uzvarēt to.

1 v X clutch raunds uzvarēts.

Nošaut kādu spēlētāju xxx metru (unitu) attālumā.

Savākt 250 headshot ar ak vai m4. Uztaisīt 40 wallbang ar awp vai scout vai deagle.

Nogalināt 3+ pretiniekus ar vienu HE. 

Nogalināt visu pretinieku komandu + nodefot vai uzplantot bumbu ja ir iespēja.

Aiznesti 50 hosti. 

Iespējams kādu easter egg, kādā konkrētā mapē.

Varbūt arī kaut ko par AFK??

Edited by Nigz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×