Jump to content
Reddix

[UnBans] un pārskats uz Bana iemeslu

Recommended Posts

Labdien/Labvakar.  Es dabuju banu uz ''Identy''  serveriem par to ka es leitojot cheatus. Es nelietoju cheatus,  bet  gan AutoHotKey(akh),  kas  galigi tuvu nav  chitiem 1.tas nav cheats, bet  programa, kas vienkarsi  spiez visu laiku uz space un ar to neviens ''ahk''lietotajs  nedabu papildus speeda un vinam  nav neka vairak ka  parastiem  lietotajiem jebkurs lietotajs  var ta pat lekat ka ''ahk'' lietotaji(tas ir tas pac kas lekat ar ruliti) 2. ''ahk'' nevar injectot  spele vinam nav nekada  menu (ka cheatos piem. aimware) es neiesledzu  pirmo cs pectam kkadu injectoru  un tad ijectoju ''ahk'' ne es  vienkarsi uzpiesu  un viss uz ta scripta.  AutoHotkeyu var ari izmantot parastaja ikdieniskajā  dienā vins  padara atstarpes 2x lielakas (tas atstarpes var redzet uz teksta es ''ahk'' ari tagad lietoju(bet ne vienmer  padara lielakas atstarpes)).3 salidzinot ''ahk'' ar multi cheatu (bhopa) tad  lai ''ahk'' varetu kusteties ar  atrumu ka cilveks kad skrien ar nazi (lai bhopotu ar tadu atrumu vajag turet nazi) vajag daudz streifot  un ja beidz  streifot tad  atrums ir mazs un ari var  pazaudet atrumu iestregt  uz mazam detalam ka uz trepem, vai uz textur  bagiem, bet multi cheatm  vienkarsi turi space un w un lido ar  lielu atrumu  ari turot awp vai kadu  citu wepu  ar ko multi  cheats dod  tadas  iespejas kuras nekad  nebus parastam cilvekam bet ar ''ahk'' tadas privilegijas neeksiste.

uz manim pasudzejas kad es butu izmantojis multi cheatu kuru es nebiju  izmantojis. Es uzkatu kad  es neesmu chiteris un kad man nav  lielakas privilegijas neka parastiem cilvekiem.

Ja jus vel projam uzkatat kad es  tomer  esmu chiteris,  un kad es neesu pieradiju kad man nav nekadas  privilegijas,  kad izmantoju ''ahk''  tad piedodiet par atnemto  laiku

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×