Jump to content
lilbiscuit

Rāda F2P bet ir Prime

Recommended Posts

8 minutes ago, lilbiscuit said:

Es nopirku prime. Kādēļ vispār vajadzīgs F2P ja bez Prime netiek serveri?

 

Tas ir nepieciešams lai vieglāk atšķirtu accountus kas ir free to play. Tas palīdz gan adminiem, gan spēlētājiem pievērst uzmanību tiem spēlētājiem un uzraut vieglāk čīterus. Serverim sākumā doma bija f2p iekšā nelaist, bet tad cilvēki nobalsoja un nolēma, ka ļaus tādiem nākt iekšā. Tādēļ arī izdomāja to tag lietot.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gepardC said:

Tas ir nepieciešams lai vieglāk atšķirtu accountus kas ir free to play. Tas palīdz gan adminiem, gan spēlētājiem pievērst uzmanību tiem spēlētājiem un uzraut vieglāk čīterus. Serverim sākumā doma bija f2p iekšā nelaist, bet tad cilvēki nobalsoja un nolēma, ka ļaus tādiem nākt iekšā. Tādēļ arī izdomāja to tag lietot.

Nu ja jau viņš ir pircis prime, un vēl viņam rāda f2p tag, tad jau ši sistēma īpaši nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Mani disrespekto kad es kaut ko sliktu pasaku, tikai dēļ tā taga. Vai pasaku kaut kādu ne tādu komplimentu kāds bija patīkams cilvēkam.

Edited by lilbiscuit
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gepardC said:

Tas ir nepieciešams lai vieglāk atšķirtu accountus kas ir free to play. Tas palīdz gan adminiem, gan spēlētājiem pievērst uzmanību tiem spēlētājiem un uzraut vieglāk čīterus. Serverim sākumā doma bija f2p iekšā nelaist, bet tad cilvēki nobalsoja un nolēma, ka ļaus tādiem nākt iekšā. Tādēļ arī izdomāja to tag lietot.

Nepiekritu, man tiesi tracina, ka man spamo steam tapec ka f2p dabuja 1 hs... 99% gadijumos es ieeju specos un tur pilnigs bots skrien apkart ar p90, bez armora. Es personigi, visus kurus neesmu pirmstam serveri redzejis, specoju uzreiz ka vini ienak. 

Piekritu vina punktam par to disrespectu.... To vien dzirdu ka raudasanu ja pretinieku top3 ir F2P. 

Edited by justNiks
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, justNiks said:

Nepiekritu, man tiesi tracina, ka man spamo steam tapec ka f2p dabuja 1 hs... 99% gadijumos es ieeju specos un tur pilnigs bots skrien apkart ar p90, bez armora. Es personigi, visus kurus neesmu pirmstam serveri redzejis, specoju uzreiz ka vini ienak. 

Piekritu vina punktam par to disrespectu.... To vien dzirdu ka raudasanu ja pretinieku top3 ir F2P. 

Tiem kas reporto F2P bez legit iemesla ir jāmet 2h bans par to ka traucē adminus. Nav ko mest liekus reportus bez actually specošanas. 

Kā arī visu disrespect admins var ātri vien ar mute apturēt. Ir jāciena visi vienalga vai tas ir admins, cilvēks ar prime vai F2P. 

Es personīgi neredzu nekādus legit iemeslus kāpēc lai F2P tags nepastāvētu ja nu vienīgi ka admini ir pārāk slinki lai visas situācijas risinātu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet man var viņu lūdzu noņemt? Jo mani VISUR, VISU laiku diso tikai dēļ tā taga, piemēram, eu taks nopērc prime mazais, un beidz dirst, es pasak ka man ir, un tā tikai turpinās, un tā tas noved līdz manam vai disotaja mute.

Link to comment
Share on other sites

TAB - RMB - MUTE? tried? akd what gives, ka musdienas vel kadu interese ko citi saka. Spele speli un ignore pasauli - viniem apniks runat ar sienu tev bus miers.. Win Win

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×