Jump to content
ASAP

Sūdzība JB [ZATLERS]

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir)  -  Zatlers, Bana izraksts nav.
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Līderis bija devis komandu tikai un vienīgi lēnajā gaitā doties  starp galdiem, Pamaniju  ka Zatlers nostepoja, (Zinu ka skaitās  ka frags, bet komandas  jāklausa) Tad viņs mani noslayoja. Sūdzība laikam par   false slay, zinu sīkumus, bet adminiem būtu jādod paraugs citiem.
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes.  
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Aptuveni  11:00 notika False  slays

jb_snow_v2 2019-06-04 22:55 27.7 MB      

 

Link to comment
Share on other sites

Īsumā, es viņu noslayoju jo es vismaz neatlaidu shift pogu, vins laikam redzeja ko citu.

at this point ja man nav taisniba un slay ir nepamatots, var man admin nemt nost, jo jegas nekadas nav. Piesienas man par sikumiem vislaik

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Outpace said:

Iedod pareizo demo, jo snowā tu vislaik biji T pusē, un zatlers nemaz serverī nebija.

Tas ir  pareizais demo, es biju  pirmos raundus ct, netici paprasi  pašam  Zatleram ... un  bija  Zatlers serveri arī no sakuma, vēlāk vairs pats nezinu afk biju.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tā fragotu vislaik, ctbanu sen vajadzētu.

Par demo tur ir reāli 1solis kur viņš "paskrēja", caur showpos arī nevar redzēt ātrumu lai zinātu vai kkāds modeļa gļuks vai uz milisekundi zatleram kkas nogļukoja.

Šoreiz teikšu ,ka slays pamatots, jo reāli neviena spēle nav perfekta un pat nezinu vai uz tik īsu laiku var reāli pārslēgties no iešanas uz skriešanu un atpakaļ.

Turpināsi tā fragot, labi nebeigsies.

 

:tc: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×