Jump to content
lehai<3 cs.money

sudziba @jb "WoW Its Josh"

Recommended Posts

Spelejot jb serveri ieveroju aizdomigu speletaju, ar nickname WoW Its Josh, sakuma viss likas labi, lidz bridim, kad dzirdeju WoW Its Josh background'a pazistamu skanu (no austinam). 

 saja video klipa var sastapt tiesi tadu  pasu skanu, kada bija dzirdama no WoW Its Josh austinam. Tada ir  pieejama tikkai ar cheatiem un specialiem konfigiem cheatu ietvaros. Vel skatoties demo, pamaniju ka vinam bija ari daudz, kas cits aizdomigs, piemeram sava cauri smoke, parbaudija kamers galvas speletaja limeni, lidz to nosava un  devas talak, itka zinatu, kur  vajag parbaudit un kur ne, flcikoja un saka saut pa speletaju, par kuru vinam nebija nekada informacija ne dota ne sadzirdama. ap 7. raundu vins izsledza pec manam domam wallhack un iespejams auto spray, bet 8. vai 9. raunda ap 4. minuti bija dzirdama ta skana.

atvainojos par nepareizo gramatiku un tamlidzigam lietam..  vinkarsi nav  laiks un nav latviesu valoda  uz klaviaturas.

aizdomiga speletaja steam profils: https://steamcommunity.com/profiles/76561198089369359

taa "skana" ir  kad vins sauj pa kadu speletaju un ir nevis parasta default csgo skana, bet tada metaaliska.

+vel freeday 3;20 var redzet ka bhopo 

auto-20190520-2024-jb_moonjail_v2.dem

auto-20190518-2026-jb_snow_v2.dem

Edited by lehai<3 cs.money
Link to comment
Share on other sites

Nebiju serverī kad bija aizdomas ka viņam ir aims, bet zinu,ka ļoti aizdomīgi bhopo.Bhopo kādus 3-4 lecienus idealus un tad atkal skrien, un tad atkal lēkā.Iespējams ka bez aima ir arī bhop skripti.

 

Edited by Nezinkas
Link to comment
Share on other sites

+  Es arī vakardien  spēlēju  Jailbreak,   un  viņš bija ct turēja  mic un varēja dzirdēt kad aimlock/triggerbots pišās  iekša  heada, tieši tas  pats moments  kas lehai,  tadi pati skaņā bija tāka čitot + tas    profils viņam arī  ir   pirkts cik  man viņš stāstija, mm esmu ar viņu spēlejis  pirmājā  vietā viņs vienmēr bija  un dirsa virsū  kad mēs noobi,  nezinu  vai tas ir real bet nu   skaņas ir legit!

Link to comment
Share on other sites

latvieshu valoda gruta.

Biju iegajis jb pasedet, pachillot  3 cilveki serveri taja laika bija on

Cacalotz - afk, Wow is josh - lideris un es kas centas vinu nosaut

 

Fortify mape no margas uz jumta uzlecu, pakeru glocku un centos nosaut vinu

izpeekoju no labas puses calis jau skatas, no kreisas tas pats, Drusku nogaidu izpeekoju atkal no labas, calis jau gaida, nja sapratat ko domaju.

Pec tam domaju Demo paskatities, nja skatas caur sienam "scriims"

 

kads pirmspedejais rounds

jb_fortif 2019-05-20 18:31 3.8 MB      

 

Link to comment
Share on other sites

Smuka iedotajā fortify mapē čalis norm bhopu vairs pat neslēpj, pat kad vēl nebiji ienācis.

Paldies arī nezinkasam kurš man pm uzrakstija, tikai ar visiem exāmeniem utml. nebija īsti laika skatīties. sorrix

 

Banned 

:tc: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×