Jump to content
akka

Spēļu projekti

Recommended Posts

Akka teica,ka iedos 100IDcash ,ja pastāstīšu savu dzīves ceļu uz Identy.

Btw,mirušie 90gada bērni atdzīvojaties. Ja Cs ir miris kādam,tad atceraties,ka Identy.lv nē. Šeit joprojām ir tie paši foršie cilvēki,ar kuriem ballējos,ar kuriem kašķējos.  Un kā tad es šeit nonācu?

Tāpat kā Jūs! labākos servera meklējumos.

BET...... 😀Neatceros,vispār neatceros ,ja godīgi kā šeit nokļuvu. Noteikti,ka dēļ kāda forša cs servera. Jo tad,kad mw pamira,nebija galvenais forums,bet serveris kāds mīļš,kurā es būtu top15 jajajajjajaja...

 Bet pirms tam ,es biju tādā mirušā projektā kā mostwanted.lv un no turienes kopā vai reizē vai atsevišķi atnācu es ar Mintu a.k.a Dzivnieks . Mw es ar biju ilgi,laikam pirmais mans cs komūniņš. Pēc tam Identy. :) 

❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

1.6 sāku spēlēt heal.lv, projektā kurā pavadīju viss vairāk laika, spēlējot futbolu, dr un war3. Paralēli healam, ienācu ik pa laikam iekš identy jb serveri, kad tika organizētas tas id spēles, kuras bija svētdienu vakaros.  Varbūt ik pa laikam esmu vēl kaut kur uzspēleju to 1.6. 

Csgo es spēlēju tikai identy.

Link to comment
Share on other sites

Pirmās virtuālās mājas bija stna, pat nevaru iedomāties, cik gadus atpakaļ tas bija. Tur bija basebuilder serveris, un savā laikā biju traks uz bb. Sāku tur spēlēt, rankā biju pirmais, arī acc dabūju tur. Fun times, bet neko vairāk no tā perioda neatceros.

Tad pārgāju uz Revenge, jo stn lēnām izmira. Tur bija bb, dr un jb serveri, un visi viņi man iepatikās. Revendžā pavadīju diezgan ilgu laiku, iepazinu tur daudzus foršus cilvēkus un daži no viņiem jau ir šeit ( jūs ziniet, kas jūs esat.) Arī revendžā adminēju, kā arī tur tapa manis pirmā veidotā intervija 12/13 gadu vecumā.

Revendžš nomira, bet nu jau augšām cēlies (hz kāda velna pēc), tad nu meklēju citas virtuālās mājas. Atradu jūsu jb, kas bija pavisam, pavisam savādāks nekā es biju pieradis. Sākumā neko nesapratu, bet ar laiku iedzīvojos. Piesaistīja tas, ka serveros uzturējās tādi sakarīgi cilvēki, diezgan ātri šeit iejutos. Tad jau piereģistrējos forumā, kādu laiku šeit biju moderators, kuru gan ātri man atņēma, jo man moderātora amats lietas maksimāli garlaicīgs :D

Arī Identijs ir bijis uz izmiršanas sliekšņa, atceros, ka forums bija maksimāli tukšs, mēnešiem ilgi, bet kaut kā vienmēr mēs laikam mākam izdzīvot. Kādu laiku neko neesmu spēlējis, varbūt būs jānolādē csgo un jāparāda Jums, kā tas pareizi jādara. 

Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2019 at 3:25 PM, Outpace said:

1.6 - mostly uzturējos Dupletā kur caur brāļa profilu spēlēju jb, un biju aktīvs forumā utml.

csgo- Mostly burstā jb spēlēju, arī ik pa laikam surfā iegāju, kamēr vēl nebija apvienojies ar ID, biju arī forffun, bet tur mostly tikai pubā spēlēju, manliekas pat nebiju forumā reģistrējies. Pēc burst/ID apvienošanās ieturēju pauzi and now im here. ¯\_(ツ)_/¯

nu ja tak, atcerejos, ta tu tur biji liela mute, nu es jau ari nekads tur engelis nebiju :D bet lab, pagatne ir pagatne :D

triple admins/bt 1.6->forffan dd2 player/fun->flip jb player, kur vel bija mcabols->unreal dd2 player->duplet jb player->identy dd2

csgo: nyd->revenge->burst->identy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×