Jump to content
akka

Spēļu projekti

Recommended Posts

Identy is on true love!

Atminos skolas laikos es 1.6 speleju tikai skola informatikas stundas ar comiem lan-party taisijam XD (good times). Tani laika man majas interneta nebija, jo protams dzivoju gan driz meza vidu, bet kad tiku pie interneta tad actual pirmais 'online' serveris kura es iegaju bija 'Identy Deathrun' - protams es nesapratu kas tur vispar notiek :D bet ar laiku un palidzibu no oldschool ID members serveris kluva par manam majam manas majas ;d - un tad kkadu pus gadu vai gadu velak 'Audio_Maniac' pierunaja pieregistreties foruma (protams lai tikai pec tam varetu acc pieteikumu rakstit). Pa vidam protams ir bijusi vel paris mazie projekti uz kuriem 'pa draugam' tiku pasaukts paliga, bet IDENTY never dies! Anyhow id atnema manu komunu nevainibu :D

Long live the king!

Link to comment
Share on other sites

Viss sākās, kad man bija 11 gadi, kad draugs sēdēja revenge, un es domāju, ka arī būtu forši piereģistrēties. Nebiju sevišķi aktīvs tur, drīzāk biju miermīlis vērotājs, kas vienkārši checkoja visu notiekošo tur. Tas bija tas laiks, kad gribējās izmēģināt visus tobrīd esošos spēļu projektus, tāpēc mans nākamais galamērķis bija flip, kur pavadīju savu laiku līdz brīdim, kad tas pārvērtās par mc only projektu un beigās beidza savu darbību. Uzturoties tur, pabiju dažādos foruma amatos, kas manos 12/13 gados likās kas vienreizējs, it kā būtu ieguvis īstu darbu, jo būt par moderatoru tik jaunā vecumā noteikti gribēja kļūt ikkatrs tā laika nepilngadīgais geimeris. Pēc tam, kad sākās cs 1.6 straujā lejupslīde, pārstāju staigāt pa projektiem (kaut gan tie bija vienīgie divi projekti, kuros actually esmu tā ilgstoši uzturējies), līdz iegādājos csgo. Lai arī spēli nepavilka, uzturējos identy csgo serveros un par tādu forumu nemaz nebiju aizdomājies, jo šķita, ka tas vairs nav aktuāli, taču beigu beigās piereģistrējos un nu jau iet 3 gads uz riņķi, kopš esmu šeit. Nevienā brīdī nav nožēlots, ka atkal esmu reģistrējies kādā spēļu projektā, jo vienreiz biju nosolījies, ka neko tādu vairs nedarīšu, bet laikam, kā saka, meliem īsas kājas. Pavadītais laikš šeit ir bijis interesants, salīdzinājumā ar tām divām vietām, kur uzturējos iepriekš. 

Link to comment
Share on other sites

a kāds atcerās, cik foršs bija pirmais identy deathrun serveris ļoti daudz gadus(10 vai vairāk) atpakaļ? viens no pirmajiem latviešu serveriem ar normālām mapēm :D

Edited by MaPeK
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MaPeK said:

a kāds atcerās, cik foršs bija pirmais identy deathrun serveris ļoti daudz gadus(10 vai vairāk) atpakaļ? viens no pirmajiem latviešu serveriem ar normālām mapēm :D

varbut ne gluzi PASU pirsmakumus dr'am, bet jaa atceras

Link to comment
Share on other sites

principa jau katras komunas serveri esmu bijis, noob.lv biju mods tur ari visvairak nospeleju. ff ari bija nice. identy kopš citu vairs nebija xD

Link to comment
Share on other sites

netgames - ilva - since - pick - revenge - retry -  shame/ifun - identy, tad paralēli vēl visādās miskastēs - unreal - flip - hujnprojekts - playhard

 

 

vispār jau dafiga visur kur pabūts :D

Link to comment
Share on other sites

Spēlēju DOGM, bet tad akka viņu sāka ddosot, tāpēc atnācu uz identiju. true story.

Esmu spēlējis pārāk daudz projektos, lai visus tagad pieminētu. 
Spilgtākie palikuši atmiņā : mostwanted, dogm, chill, spēriens (par šo neesmu lepns), healā kādus pāris banus norāvu un pa laikam arī gignā gāju spēlēt.
Protams, agrāk arī ļoti patika mainīt nikus un skatīties sienās, tāpēc biju biežs viesis visādos sūdprojektos, kur gāju rakstīt unban pieprasījumus un praktiski smējos par maziem bērniem, kuri banoja mani par to, ka viņiem caur sienu iešāvu mutē.

Labākā tauta noteikti bija dogmā, mostwantedā un bija/ir IDentijā!

Link to comment
Share on other sites

Es mēdzu deathrunot healā tur manuprāt bija vislabākais DR serveris, es īsti nezināju par Identy back then, tad tur arī uzšāvu dd2, tad viņš pārvērtās par to keep. Es arī mazāks riktīgi kapāju dupletā jailbreak un deathrunu/dust2. sperienprojekts vienmēr man likās geju portals tur es nekad negāju, tikai ja vajadzeja serveri noīrēt.

Es mostly uzturējos tur kur bija gatheri kur sikvans kapāja, capture, kluugzijs etc. Ghost.lv un tur sazin kādi vēl sūdi. Un jā, csgo burst, tad pēc gada sagāja kopā un tad identy. Ir tik daudzi shitkomūni kurus neatceros, bet esmu pabijis visos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×