Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

1) Tavs vārds un spēles niks:
Orģināli esmu Raivis un spēles niks ir Fiestar ( 1.6 CS laikos biju GEYZ un Sniegbaltite) 

2) Pastāsti par sevi (vai ievieto adresi uz savu sasveicināšanos)

3) Kāda ir tava administrēšanas pieredze?:
Kā jau daži zina, daži nezina, tad 2011.gadā savu administrēšanas karjeru sāku iekš Identy JB. Sāku kā parasts administrātors līdz Yogijs ( nu jau pensijā ) mani un Spike iecēla par galvenajiem administrātoriem JB. Diemžēl savas gaitas kā administrātors es beidzu, jo bija izveidojies konflikts ar Spike un tajā laikā manu draudzeni :D

4) Kāda ir tava unikalitāte, kāpēc mums būtu jādod tev acc?:  
1) Man ir balss lūzums
2) Man ir samērā liela pieredze iekš JB kā spēlētājam un adminam
3) Man ir labs online laiks
4) Man nevajaga administrātora tiesības ķeksīša pēc, vēlos lai JB ir kārtība 
5) Gribu panākt, lai JB atdzimst :D

5) Tava tiešā adrese uz JB statiem: 
https://identy.lv/csgo/players/info/76561198045479966   
Es zinu, ka nav 120h iekš CS GO, bet 1.6 man bija ap 500h, domāju, ka to var apliecināt jebkurš vecais biedrs. 

6) Tavuprāt, esi atpazīstams iekš serverī / forumā?:
Varbūt mani atcerās tikai tie, kas ir spēlējuši 1.6, bet jaunie mani nezina

7) Komentārs par sevi:
Šis nebūs komentārs par mani, bet gan par to, ko es vēlos un manas pārdomas par JB. 
Šobrīd JB valda haos. Kāpēc? 1. Serverī valda visatļautība (līdz ienāk kāds admins, bet admini ienāk reti) - cilvēki lamājas, pārkāpj spēles noteikumus, runā visi vienā laikā (CT + T VIPI). 2. Nav kas ievieš kārtību, jo admini ienāk spēlē ļoti reti. 3. Visiem ir palicis vienalga par JB .  4. Spēlētājiem nav respekts pret ID sistēmu, viņi nebaidās, ka var kāds uzrakstīt sūdzību (jo to ir čakars izdarīt un procentuāli 80% FK vai abuse tiek palaisti garām)  
Ja jūs mani iebalsosiet par Adminu, tad es apsolu, ka darīšu visu cik vien tas ir iespējams, lai JB būtu sakopts un spēlētājiem būtu respekts. 

P.S. Jā, es kādreiz biju ļoti stingrs administrātors un cilvēkus banoju bez žēlastības. 

Papriekšu vajag atgriezt aktivitāti overall un tad var pieteikties uz adminu, jo tur adminu ir pietiekami, tikai nav vēlme viesoties tukšā serverī. 24/7 arī nav vēlme skatīties vai kāds ir online. Ja kāds neslinko un legit pasauc uz serveri, admins ieies, tik šaubos vai caur discord to var pieņemt jo 90% laika ir fake calladmin, kur sīči sev draugus stučī or w/e.

Also also, tev ir tikai 32h cmon. Pats tu pateici, ka no 1.6 tik tevi kāds var atcerēties, csgo spelētājiem Tu esi noname, tātad arī tavas 1.6 stundas ir irrelevant. Daudz par ātru un lieki, manuprāt, pagaidi kas notiks nākotnē ar JB vispārēji, jo nu būsim reāli, kas Tu esi lai pēkšņi atdzīvinātu jailbreak.

sorix, anti.

Daži admini nenāk on pat tad,kad serveri ir cilvēki.Man liekas,ka adminiem būtu jāspēlē un jācenšas atdzīvinat serveri,bet šeit nerunāšu par to.Derētu kāds aktīvs admins.Esmu tevi redzējis online dažas reizes,esi normāls,sakarīgs,bet 32h taka par maz.Paspēlē,iepazīsti cilvekus un kā jau kalibrs teica:"Jāredz kas ar jb notiks."

anti

Es jau īsti nezin  ko teikt cilvēks kā tāds tu samērā normāls esi,  bet tās online stundas ir tik ļoti pašvakas,   vajadzētu  tev drusku vairāk uzspēlēt, kā jau Nezinkas minēja vairāk sapazīties  ar  visiem,   tad jau redzēs kas būs  tālak.

+REC un Anti  :kys:

-  Zatlera Fanāts ggwp

Nespēlēju jb, izskatās, ka to vairs neviens nedara, taču argumentācija pieteikumā ir weak, kāpēc lai kāds dotu tev adminu tikai tāpēc, ka Tev ir balss lūzums.. + 1.6 jb stundām galīgi nav nekāda sakara ar csgo esošajām stundām. Šķiet diez gan random, ka nesen atkal atsāki apmeklēt identy un steidz pēc aksesa serverī, kas liedz spēlēt tāpat? Manuprāt, serverī ir gana administratoru, + zupa, kas sēž pie pc 24/365, var jebkurā laikā pievienoties serverim un ieviest tajā kārtību. Kaut kā par ātru šķiet.. 

Anti no manis :)) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):