Jump to content
Sign in to follow this  
Sniegbaltite

UEFA Champions League [AJAX vs TOTTENHAM]

Recommended Posts

Pat īsti nezinu ko teikt, velviens vakars un velviena nereāla spēle, nepietiek ar to, ka Liverpool no 0:3 atguvās pret Barcelonu uzvarot ar 4:0 un tiekot tālāk uz ČL finālu, tagad vēl šis, kad pirms spēles Ajax pirmo spēli uzvarēja ar 1:0 viesos un vakardienas spēlē pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0 pret Tottenham, Tottenham vajadzēja iesist 3 vārtus 45 minūšu laikā un vēl zinot, ka Tottenham galvenais uzbrukuma līderis,Kane, nespēlēja, likās samērā nereāls uzdevums, bet man par prieku, jo esmu Tottenham fans, pateicoties trīs Lucasa vārtiem viņi to spēja izdarīt.

Es , protams, nemāku teikt par visām ČL spēlēm, kas ir bijušas pagātnē, bet no tām kuras esmu redzējis, šīs abas man paliks ilgi atmiņā, tie kas neseko līdzi nesapratīs, cik ļoti šīs abas spēles bija pārsteidzošas iznākuma ziņā, bet tie kas seko līdzi sapratīs.

Pieminēšu vēl to, ja būtu likts totalizātors un kombinēti iznākumi, ka Liverpool tiek tālāk un Tottenham, pirms otrās spēles, kofs būtu aptuveni 60-70, liekam 10e un izce;lam 600eur, tas tā informācijas pēc ;D!
Gaidam finālu un atbalstam Tottenham :D!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):