Jump to content
Clubstep

Jaunais AWP/Scar/G3SG1 Restriction.

Recommended Posts

2 hours ago, simplijs said:

Tādā gadījumā ieteiktu uzrakstīt pluginu, kas rēķina katra konkrētā spēlētāja killrate ar awp, nu pieņemsim. Ja konkrētās mapes laikā, pēdējo, teiksim 5 raundu laikā no kopējiem iegūtajiem fragiem ir iegūti 90% (-5% deviation) ar awp, tad liegt awp iegādi kamēr šis procents nesamazinās.  To procentu atkal var likt sākotnēji mazāku, teiksim sākot no 60%, bet pieaugot kopējam punktu skaitam uz spēlētāju, procents atkal proporcionāli palielinās, iespēja nopirkt samazinās. Tad vismaz šiem ierobežojumiem būtu reāls prikols. Karoč, vajag algoritmu, nevis tupa liegt, jo redz too much. :D

Godīgi sakot, šitas man tīri labi patīk...

Link to comment
Share on other sites

Kops nonema limitu CT sastav no 7 awikiem un 2 botganiem... 

Manuprat botguns ir nono... Mapes ka Cache, train, vertigo, inferno parak viegli ir dabut killus wallbangojot, it ipasi ja ir VIP un tu redzi, ka esi trapijis.. 

Ar awikiem ir ta,ka mapes ka Mirage, dust2, inferno teroristiem ir jagaida CT push lai vispar kaut kur ieietu, jo katru exitu tur vismaz 2 awp un aiz viniem ir vel... 
 

Es esmu par kompromisu, botgunus off un awiki paliek. 

Link to comment
Share on other sites

Joprojām aktuāli. Vismaz izņemt iespēju VIPiem redzēt izdarīto damage, ja tiek šauts ar autosnaiperi, ja ne vispār likvidēt autosniperu iegādi. Pret awp nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu par AWP ierobežojumu, kas pirmais pērk tam arī tiek AWP, bet, lai tas neatspoguļojas uz ieroča pacelšanu no zemes, ja tādu fīču var nodrošināt.

Runājot par auto-sniperi, es tikai par, lai viņu noņem, tas nedaudz bojā to prieku spēlēt tādas kartes, kur var izdefot vietas, lai labāk ar scout trenējas tad spēlēt!

On 5/4/2019 at 7:39 PM, Clubstep said:

Max 3 AWP katrai komandai. Tagad ir tā, ja visi 3 komandas biedri ar saviem avikiem izdzīvo līdz raunda beigām un tu atrodi ceturto aviku, tu nevari to pacelt. Sanāk izmest savu iepriekšējo ieroci un pietam AWP nedabūt, nākamo raundu vispār bez primary wepa sākt.

Ieteikums, ja tik ļoti vajag to AWP restrictionu (in 2k19, seriously?), tad pārveidot to tā, lai var vismaz pacelt 4to, 5to utt. aviku.  Respektīvi, nopirkt var 3, bet ja gribi arī sev, tad tikai paceļot pretinieka avikus.

 

P.S. Šī visa ieroču situācija ir tik 1.6. Kāpēc ierobezot contentu, ja developers to izstrādāja, lai cilvēki lietotu.

 

Kāds tur sakars Developeram?

Izstrādātājs var noteikt par saviem serveriem, lai tur ir tas ko viņš izstrādājis, ja jaunā meta būtu spēlēt ar auto-sniper, tici man community panāktu, lai vai nu tie tiktu izņemti, vai uztaisāmi tā, lai tos nelieto.
Privāts serveris tomēr ir privāts un tā politika nav atkarīga no Valves, bet gan no tā, kurš uztur serveri.

Jā labāk būtu, lai cilvēki izteiktu domas balsojumā, tas takā būtu midle-ground, lai nesāktu heitot viens otru!

Link to comment
Share on other sites

Botgun ir nepieciešams izņemt no spēles, huge game breaker. Ja tev CT ir pretīm vairāki autosniper, tad gandrīz neko nevar izdarīt. Manuprāt, ir nepieciešams uzlikt atpakaļ AWP restriction, jo pēc tā noņemšanas spēlēt ir vienkārši vēzis, jo katrā stūrī kāds sēž ar AWP.

 

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bulletmeister said:

Es piekrītu par AWP ierobežojumu, kas pirmais pērk tam arī tiek AWP, bet, lai tas neatspoguļojas uz ieroča pacelšanu no zemes, ja tādu fīču var nodrošināt.

Runājot par auto-sniperi, es tikai par, lai viņu noņem, tas nedaudz bojā to prieku spēlēt tādas kartes, kur var izdefot vietas, lai labāk ar scout trenējas tad spēlēt!

+rec, ja awikiem kko tadu var izdarit.

nost ar botguniem

Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka puse šeit sajaukuši public serveri ar kkadu pro līgu.

Galu galā runa iet par public serveri, kurā cilvēki casually spēlē, nevis svīstu tikai tāpēc, ka tika nogalināts ar attiecīgu wepu savas vainas dēļ.  Nav ko skriet blatanti virsū bez utility, bet tad ar  jebkuru wepu var novākt.

Pati problēma kā tāda ir stulba, dienas beigās gribas atpūsties, uzšaut csiku mīļākajā serverī ar jebkuru wepu, ko sirds kāro. 

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau grib mainīt spēli, kā to bija iecerējuši developeri, un izņemt botgun tāpēc, ka nav ideju kā pret to cīnīties ingame, kāpēc apstāties pie tā ieroča? SG un AUGS arī traks ierocis, P90 visus var vnk spray n pray, novākt pusi tīmu, tikai skrienot virsū. Tad jau varbūt arī tos limitēt? Principā pret visu var cīnīties ar labām taktikām, nu ja tas botguns šauj visu laiku vienā vietā, pagaidi uz viņa reload, ja viņš šaju caur sienu, nu tad nestāvi tur. Spēlējat teamā, sametat smokus visur, neticu, ka tad visus novāks.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lollka said:

Nu ja jau grib mainīt spēli, kā to bija iecerējuši developeri, un izņemt botgun tāpēc, ka nav ideju kā pret to cīnīties ingame, kāpēc apstāties pie tā ieroča? SG un AUGS arī traks ierocis, P90 visus var vnk spray n pray, novākt pusi tīmu, tikai skrienot virsū. Tad jau varbūt arī tos limitēt? Principā pret visu var cīnīties ar labām taktikām, nu ja tas botguns šauj visu laiku vienā vietā, pagaidi uz viņa reload, ja viņš šaju caur sienu, nu tad nestāvi tur. Spēlējat teamā, sametat smokus visur, neticu, ka tad visus novāks.

developeri to veidoja priekš 5v5, nevis 10v10, vakarā parunāšos ar cilvēkiem un tad jau kopā ar @boomixsadomāsim., topiku nevēršu ciet, lai Jūs pēc laika atgādinat to vēlreiz izdarīt. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, akka said:

developeri to veidoja priekš 5v5, nevis 10v10, vakarā parunāšos ar cilvēkiem un tad jau kopā ar @boomixsadomāsim., topiku nevēršu ciet, lai Jūs pēc laika atgādinat to vēlreiz izdarīt. 

Jā, casual un deathmatchus neveidoja valve, ja?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lollka said:

Kur tev tāda infa, vienmēr ieeju, cilvēki tur spēlē.

Es domāju, ka tas ko akka domā ir attiecība uz Valve 64 tick serveriem...

Šis serveris un tie 64tick community serveri ir pilnīgi divas dažādas lietas, tiem ir savs community, te ir savs, lai cilvēki, kuri šeit spēlē izsaka savas domas un tad, lai administrācija pieņem lēmumu, vai attiecīgo lietu implementēt vai nē.. Tauta tomēr ir domāta, lai to uzklausītu!

 

15 hours ago, Clubstep said:

Tāda sajūta, ka puse šeit sajaukuši public serveri ar kkadu pro līgu.

Galu galā runa iet par public serveri, kurā cilvēki casually spēlē, nevis svīstu tikai tāpēc, ka tika nogalināts ar attiecīgu wepu savas vainas dēļ.  Nav ko skriet blatanti virsū bez utility, bet tad ar  jebkuru wepu var novākt.

Pati problēma kā tāda ir stulba, dienas beigās gribas atpūsties, uzšaut csiku mīļākajā serverī ar jebkuru wepu, ko sirds kāro. 

Es tevi pilnīgi saprotu, bet tas auto-snipers ir tāds shady variants, es pats retu reizi paņemu, bet es saprotu kā jūtas cilvēki, kuri atrodas pretī, kad tos nošauj ar auto-sniper "really bot guns?" labāk tomēr, lai viņa nav :D

Link to comment
Share on other sites

Uzliek botgun/awp restriction - viss slikti.
Noņem visus restrictions - atkal viss slikti.

Es, personīgi, esmu par to, lai visi ieroči būtu pieejami, bet tas neliedz apsvērt kompromisus.
Manuprāt, ir vērts apskatīt 2 lietas, kad varētu ietekmēt pirkšanu:
1) AWP nevis konkrēts cipars, cik var pirkt, bet gan procents no cilvēku skaita komandā? Pie pašreizējās situācijas, pieņemot, ka ir 9 cilvēki CT pusē, var sapirkt pa 2 awp lai sēdētu katrā saitā + mid, un paliks 3 cilvēki ar rifles. Ja limitētu uz 3, kā tas bija pirms tam - tad, ja 9 teroristi skrien vienā saitā, iekšā, tad būs čābīgi. No otras puses, ja ir trešdienas vakarā palikuši 6 cilvēki serverī, tad arī ir bēdīgi, 3v3 ar awp... Iespējams risinājums - AWP var nopirkt, teiksim, max 40% no komandas. Tad pie 9 cilvēkiem, tie būtu max 4 cilvēki ar AWP, pie 5v5 tie ir max 2 cilvēki, un ja ir 2v2, tad awp vairs nav iespējams nopirkt. Protams, procentus var pabīdīt kā liekas labāk, es tikai izsaku savu ideju kompromisam. Tieši tāpat arī ar botgun, iespējams ar mazākiem max atļautajiem procentiem.

2) Izvērtēt uzvarētos raundus pēc kārtas. Pieņemot, ka tie paši CT (Jo mēs visi labi zinām, ka botguns CT pusē strādā daudz labāk) ir nu jau vinnējuši 4 raundus pēc kārtas, nu jau puskomanda ir sapirkusi sev botguns, un tik iet vaļā spray&pray. Pretī, protams, ir gold novas max, tāpēc neviens nevar šos nošaut, CT turpina audzēt savu pārsvaru, cilvēki iet prom no servera, priecājas tikai tie, kam botgun ir rokās. Risinājums - ja viena komanda vinnē XX raundus pēc kārtas, un ir vairāk nekā YY botguns visai komandai kopumā - liegt tos nopirkt no jauna uz kādu noteiktu laiku. Jo nekad nenotiek tā, ka visi izdzīvo, tomēr var pretinieks izlauzties cauri un kaut vai samazināt kopējo skaitu uz nākošo raundu. Protams, šis tieši tāpat varētu strādāt arī ar AWP, bet tur būtu nedaudz uzmanīgāk jāskatās kā optimizēt.

 

Manuprāt tas varētu strādāt, bet es labrāt gribu dzirdēt kāpēc esmu stulbs, un tā ideja nekam neder. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×