Jump to content
Clubstep

Jaunais AWP/Scar/G3SG1 Restriction.

Recommended Posts

Max 3 AWP katrai komandai. Tagad ir tā, ja visi 3 komandas biedri ar saviem avikiem izdzīvo līdz raunda beigām un tu atrodi ceturto aviku, tu nevari to pacelt. Sanāk izmest savu iepriekšējo ieroci un pietam AWP nedabūt, nākamo raundu vispār bez primary wepa sākt.

Ieteikums, ja tik ļoti vajag to AWP restrictionu (in 2k19, seriously?), tad pārveidot to tā, lai var vismaz pacelt 4to, 5to utt. aviku.  Respektīvi, nopirkt var 3, bet ja gribi arī sev, tad tikai paceļot pretinieka avikus.

 

P.S. Šī visa ieroču situācija ir tik 1.6. Kāpēc ierobezot contentu, ja developers to izstrādāja, lai cilvēki lietotu.

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Jo bij viens cilvēks, kurš pateica ķinēnam, ka nevar ieņemt saitus, jo katrā saitā ir daudz awp n shit, tad ķinēns boomixam pateica un tad jau aizliedza vairāk par 3 awp

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, exsup said:

Jo bij viens cilvēks, kurš pateica ķinēnam, ka nevar ieņemt saitus, jo katrā saitā ir daudz awp n shit, tad ķinēns boomixam pateica un tad jau aizliedza vairāk par 3 awp

kas tas par bshit :D

 

Link to comment
Share on other sites

Šī ir diezgan liela izmaiņa PUBā, kur cilvēki spēlē, lai nosistu brīvo laiku - varēja forumā izveidot poll, kurā paši puba spēlētāji varētu balsot (piekrīt vai nepiekrīt), nevis dazu cilvēku dēļ aizliegt visiem. Kā jau Floki teica, pretty much definēja publiska servera būtību. 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Clubstep said:

P.S. Šī visa ieroču situācija ir tik 1.6. Kāpēc ierobezot contentu, ja developers to izstrādāja, lai cilvēki lietotu.

developers neizstrādāja 20 awikus vienā kartē vienlaicīgi. vienmēr esmu bijis par awp ierobezošanu. tagad vienmer ja centies kaut ko ierushot, tevi sagaidīs awiks. 1.6 pubos tas bija okey jo tu vismaz vareji doubleduckot katru stūri un tev bija tā mazā iespēja nošaut viņu, bet ko tu darīsi csgo, metīsi execute? ne tak.

es nezinu, kā citiem, bet es personīgi nevēlos katru raundu turēt angle, gaidīt kad izpeekos awiks.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cryners said:

developers neizstrādāja 20 awikus vienā kartē vienlaicīgi. vienmēr esmu bijis par awp ierobezošanu. tagad vienmer ja centies kaut ko ierushot, tevi sagaidīs awiks. 1.6 pubos tas bija okey jo tu vismaz vareji doubleduckot katru stūri un tev bija tā mazā iespēja nošaut viņu, bet ko tu darīsi csgo, metīsi execute? ne tak.

es nezinu, kā citiem, bet es personīgi nevēlos katru raundu turēt angle, gaidīt kad izpeekos awiks.

skrien virsū barā, met smoke, spray and pray.. met granātas... ir tik daudz lietas, ko var darīt pret awp :D Jā, ja ir labs spēlētājs pretī ar awp, spēle ir grūtāka, tad jau tikpat labi varam ievietot votekick... lai labos spēlētājos izmestu no servera. Citādi dažiem citiem, kuri nevar neko izdarīt, paliek garlaicīgi spēlēt....

Edited by Floki
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, cryners said:

developers neizstrādāja 20 awikus vienā kartē vienlaicīgi. vienmēr esmu bijis par awp ierobezošanu. tagad vienmer ja centies kaut ko ierushot, tevi sagaidīs awiks. 1.6 pubos tas bija okey jo tu vismaz vareji doubleduckot katru stūri un tev bija tā mazā iespēja nošaut viņu, bet ko tu darīsi csgo, metīsi execute? ne tak.

es nezinu, kā citiem, bet es personīgi nevēlos katru raundu turēt angle, gaidīt kad izpeekos awiks.

Pašos valves casual serveros tu redzi kādu restrictionu? Tur var pirkt ko vien sirds kāro un tas cilvēkus piesaista. Identy pubs ir tas pats casual serveris, kurā cilvēki pavada brīvo laiku. Uzspiest spēlētājiem ko un cik drīkst/nedrīkst pirkt ir ļoti stulbi.

CS ir dinamiska spēle ar simtiem veidu, kā to padarīt interesantu. Avikus un Autosnaiperus jebkurš var counterot ar smoke, flash, molly, he, kaut vai izbeitot ar decoyu. Nemaz nerunājot par citiem scoped ieročiem, kurus vari izmantot pretī - scouts un sg553/aug. Neviens pēkšņi nepārvēršas par Dievu tikai tāpēc, ka nopircis noteiktu ieroci. 

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu bik palabot pluginu:

 - Atkarībā  no spēlētājiem atļaut līdz 5 awp komandā (nopirkt var 5, bet pacelt no drop var cik grib)

 - Atļaut pacelt AWP bez ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas,ka sita ir labak. Pec izmainam daudz mazak cilveki sez t spawna,kad round timeris jau ir zem 25 sekundem.:D 
Scar man patiktu,ja tas butu vipiem weps ar limitu 1-2 teamam. 

Skatoties uz awiku spied "e", nemet ara savu ieroci problem solved. 

Link to comment
Share on other sites

1.6 laikos tas bija bullshit un arī csgo tas ir lieks. Pubā uzturos reti, bet paļubomu uzskatu, ka tas ir nevajadzīgs ierobežojums.

Link to comment
Share on other sites

Dažreiz arī es varu kļūdīties, jo brīžiem ir sajūta, kas puse serveris skraida ar awp, bet varbūt tas arī nav nekas tik slikts. Man tiešām prieks, ka ir cilvēki, kuri vismaz var izteikties par pārmaiņām un uzstāt to, kas ir pareizi un kas nav. 

Pašlaik izņēmu ārā pluginu, bet atļaušos vēl cilvēkiem izteikties, iespējams ir vēl kādas idejas/ieteikumi saistībā ar šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Hello,

Uzskatu, ka ierobežojums ir vajadzīgs. Ar 3 AWP pilnībā pietiek, jo besī, ka uz katra angle ir kāds kurš holdo un tomēr ir 10 pretinieki, nevis 5, kā MM, tāpēc tas arguments par "noflašo viņu, atsmoko viņu" galīgi neder. Teikt, ka ir arī 9 citi komandas biedri ar kuriem var sadarboties ir diezgan stulbi, jo visi zinat kādi ir 70% puba spēlētāji. Un, kad mirage no T rampas nākot ārā AWP ir stairos, fireboxā, CT, un vēl kkur saitā + kāds vēl ar autosniperi jungle, spamo smokes non-stopā nav baigi fun. Tas apmēram kā kādam pro teamam pateikt, lai vnk atsmoko s1mple, tas taču tik viegli..

Par auto restrictionu - Arī uzskatu, ka ir vajadzīgs, jo piemēram spēlējot cache ir neiespējami uzspēlēt midu agresīvi, jo nepārtraukti notiek visu sienu spamošana. Kamēr profesionāļi neizspamos vismaz 100 lodes, tikmēr T garage nepametīs.

 

P.S. Saprotu, kāpēc tieši Clubstep par šo raksta, jo AUTO ir vienīgais ierocis ar kuru viņš kādu var nošaut. :)

em1

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, boomix said:

Dažreiz arī es varu kļūdīties, jo brīžiem ir sajūta, kas puse serveris skraida ar awp, bet varbūt tas arī nav nekas tik slikts. Man tiešām prieks, ka ir cilvēki, kuri vismaz var izteikties par pārmaiņām un uzstāt to, kas ir pareizi un kas nav. 

Pašlaik izņēmu ārā pluginu, bet atļaušos vēl cilvēkiem izteikties, iespējams ir vēl kādas idejas/ieteikumi saistībā ar šo tēmu.

Tādā gadījumā ieteiktu uzrakstīt pluginu, kas rēķina katra konkrētā spēlētāja killrate ar awp, nu pieņemsim. Ja konkrētās mapes laikā, pēdējo, teiksim 5 raundu laikā no kopējiem iegūtajiem fragiem ir iegūti 90% (-5% deviation) ar awp, tad liegt awp iegādi kamēr šis procents nesamazinās.  To procentu atkal var likt sākotnēji mazāku, teiksim sākot no 60%, bet pieaugot kopējam punktu skaitam uz spēlētāju, procents atkal proporcionāli palielinās, iespēja nopirkt samazinās. Tad vismaz šiem ierobežojumiem būtu reāls prikols. Karoč, vajag algoritmu, nevis tupa liegt, jo redz too much. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jau ir tik liela viedokļu dalīšanās, ieteiktu veikt pool kādā atsevišķā topic, neviss ieviest pluginus, kuri skar visu spēlēs gaitu, iegš public servera, ņemot vērā tikai attiecīgo grupu spēlētāju viedokli par vajadzīgajām izmaiņām.

Link to comment
Share on other sites

Ierebežojums ir vajadzīgs. Pubā ir tā ka spēlē 3 mapes pārsvarā Miragem, Catche, DD2 un ko es tur redzu neiespējamo misiju. AWP battle or Botgun Battle retajam tur ir kāds AK/M4. Tie kas runāja par smoke, flash. Ko Tev tas dod ja ir 10 purni ar 7 awp un vienu botgun neko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×