Jump to content
SiekaluMeerciite

[PUB] ieteikumi

Recommended Posts

  • MAPES
    • Pievienot jaunas mapes,tādas kā de_cpl_mill, de_westwood(?), de_tuscan u.c. oldschool mapes(varētu pievienot dažas vecās mapes, tādas,kas bija pirms rework)
    • cik saprotu,tad tagad ir tā,ka ik pēc 3 mapēm var balsot par mapi,kas bija pirms trīs mapēm(jā, es zinu- ļoti neloģiski)  es ieteiktu šo skaitli palielināt līdz piecām mapēm,lai spēlētājiem būtu iespēja izbaudīt visas mapes ne tikai dd2,mirage,cache.
    • pievienot iespēju nominēt mapes,bet nezinu vai tas strādās ar panoramas vote sistēmu
    • Serverī ir 19 sloti, ne vienmēr tie tiek aizpildīti, tapēc varētu ielikt kaut kādas 2x2 mapes,piemēram,kad spēlētāju skaits ir zem 8, tad būtu iespēja par tām balsot.
  • F2P
    • Sākumā es atbalstīju ideju par to, ka vajadzētu ļaut spēlēt ar freetoplay profiliem, bet tagad manas domas ir mainījušās - proti, es neesmu redzējis nevienu ''normālu'' f2p spēlētāju. Vienīgie f2p spēlētāji ir mazi bērni, kas nepārtraukti bļauj mikrafonā un bojā visu spēlēšanu ar grīfošanu un sēdēšanu spawnā, neko nedarot.Dažreiz viņiem gadās kāds kills un tas ir sāpīgi tiem,kuriem atņem tos padsmit punktus Kappa .Otri f2p spēlētāji ir čīteri, protams, tagad viņi ir diezgan maz,bet pa retam tādi gadās.

 

 

 

gaidam id FiveM rp serveri Kappa 

Link to comment
Share on other sites

90% no tam mapem jau ir ieksa, tik nevar balsot par vinam. Es domaju, ka jabut citai voting sistemai, lai ir iespeja votot par cpl mill utt.. rec

F2P ir interesants topiks, punktu del nereali besi, bet mes ar 1.6 laikos kadreiz bijam nonsteam spilgtas balstinas..Nedomaju ka jaliedz viniem pieejas. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SiekaluMeerciite said:
  • cik saprotu,tad tagad ir tā,ka ik pēc 3 mapēm var balsot par mapi,kas bija pirms trīs mapēm(jā, es zinu- ļoti neloģiski)  es ieteiktu šo skaitli palielināt līdz piecām mapēm,lai spēlētājiem būtu iespēja izbaudīt visas mapes ne tikai dd2,mirage,cache.

Nē, tak vakaros būs tukšs serveris. Uzvar jau tā mape ko vairākums grib spēlēt, dazas mapes puba labāk vispar nespēlēt. Jaunais cobble vispar vēzis, tāpat kā nuke, tur T vispār sēz savā mapes daļā un neko nedara :D

 

Par F2P spēlētājiem - Lai jau spēle, pats savos laikos ari ar nonsteam 1.6 spēlēju un viss bija ok. Kāpēc pirkt to, kas ir bezmaksas?

Edited by Jake
Link to comment
Share on other sites

  1. PUB serverī pašlaik netiks ievietotas jaunas mapes, varbūt kādas no active duty pool. Iemesls tam ir vienkāršs, custom mapēs neviens nezin nosaukumus, spotus no kurienes pretinieki var nākt un nav vienkārši pieraduši spēlēt tādas mapes, beigās samazinot spēlētāju skaitu serverī vismaz x2. Tas ir testēts ilgtermiņā uz dažādām lielajām mapēm. Tā vietā ir pašlaik doma uz nākošo mēnesi atvērt jaunu PUB v2, kur būs pieejamas tikai custom mapes.
  2. Pašlaik neesmu redzējis diži lielu naidu pret F2P. Tie tomēr ir cilvēki un uzlabo arī vienlaicīgi servera aktivitāti. Protams, var nākt arī kādi mazie spēlēt, bet kā justniks sacīja, katrs mēs reiz bijām mazs, tas mums aizliedza spēlēt? Tam ir domāti admini, kuri var nomutēt attiecīgo spēlētāju, ja viņš krīt uz nerviem.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×