Jump to content
Sign in to follow this  
Arcca

Conversation starter #1.

Recommended Posts

Joka pēc ienāca prātā, ka jāpaskatās kā jūs cilvēki šeit protat diskutēt un izklāstīt savu viedokli jautājumos, kas nav uz jā un nē vai balts un melns principa, bet gan par kuriem ir jāpadomā. Ar šo es aizsākšu sēriju, kur ik pa brīdim uzdodu visiem kādu jautājumu, un mani interesē tas kā cilvēki šeit izklāstīs savu domu gājienu. Tikai viens noteikums, pieturamies pie topika, un mēģinam atbildēt uz jautājumu kā paši to iedomājamies. Ja aizsākas saruna/strīds par konkēto lietu - vēl jo labāk, aizstāvam savu viedokli. Tad nu pimo tēmu aizsākam ar vienu no man tīkamākajiem "conversation starter" (pievienoju arī oriģinālo jautājumu angļu valodā, jo tā ir skaidrāk saprotams):

Vai Tu vari norādīt vietu, kur sākas debesis?

Can you point to where the sky starts?

Tā lai būtu visi on the same page - visiem ir skaidrs, ka kamēr Tu stāvi uz ielas, debesis ir kaut kur virs Tevis, bet ja atrodies lidmašīnā, gaisā, tad Tu arī atrodies debesīs. Bet kur Tu noteiktu robežu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šitas labs, nekad nebiju par šo aizdomājies!
Es teiktu tā - ja tu stāvi uz zemes, tad tu esi uz zemes. Kā tu esi gaisā, virs zemes, tā tu esi debesīs, tas ir, atrodoties lidmašīnā, lēcot no kāpas utt. Kāpēc?
Nu, ja tu izroc bedri, un iekāp viņā, tad tu esi zem zemes. Izkāp no viņas ārā - tu esi uz zemes. Palēcies un tu esi debesīs. Ja vari vēl augstāk palēkties, tad tu esi kosmosā. Izklausās nereāli tizli, bet es nekā citādi to nevarētu izskaidrot :D Varbūt kāds uzskata, ka debesis ir tur, kur sākas mākoņi, bet mākoņi ir tas pats ūdens, kas ir arī gaisā, ko tu elpo. Tad arī sanāk, ka tu ikdienā elpo mākoņus :D 
Tad praktiski sanāk, ka kamēr vakarā tu lēc savā gultā, teorētiski tu uz brīdi atrodies debesīs un ievelc dziļu elpu ar mākoņiem - vismaz tā tas ir pēc manas loģikas.

#04.20

Share this post


Link to post
Share on other sites

man ira gruti paskaidrot tieshi ta lai jus sparastu , tapec es izmantoju ilustruaciju lai uzzimetu vietu kur sakas debesis, es atteloju to vietu ar - - - - -.

Tas i pa vidu!


Bet tas pac topiks un doma mani ljoti aizkustinaja un lika aizdomaties, es nezinu ka es speshu sonakt iemigt!

4d7.png

Edited by svekins

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man debesis būs tad, ja es nespēšu aizsniegties kaut kam, kas ir virs manis, ar visiem iespējamajiem līdzekļiem. Pietiks uzkāpt uz debesskrāpja un uzkāpt uz mega augstām trepēm, bet es tāpat nespēšu aizsniegt = debesis.

Ja jūs lecat ārā no lidmašīnas, jūs jau neteiksiet: "O, es lidoju lejā uz zemi pa debesīm!!!".

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, akka said:

ja tu esi īss un palecies, tad tu esi normāls cilvēks., bet ja tu esi kā boomix tad palecoties tu esi debesīs.

manuprāt katrā lēcienā Tu atrodies debesīs, jo galu galā nokritīsi kur?
-jap, uz zemes.

 

Tā teiktu tikai ļoti īss cilvēks, ir par ko padomāt. #rūķis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visam pamatā ir ģeogrāfijas stunda 8 klasē. Tur iedalās hidrosfēra, litosfēra, atmosfēra, biosfēra.. Atmosfērā ir jāmeklē atbilde. Atmosfēra sadalās dzīvās radībās un nedzīvās. Tā vieta, kur dzīvība(putni, knauši, cilvēki) nespēj dabīgi uzturēties, tās jau skaitās debesis.

Tas ir mans pamats pēc kura es dzīvoju - debesis. Un tad ir citu viedoklis, tuvu draugu, radinieku, kuri man jauc galvu. 

Kā var no viena jointiņa lidināties augstāk par debesīm?! Un daudzās dziesmās arī čakarē manu veselo saprātu.. In bathroom getting higher than Epire state.. 

Paldies par šāda veida ideju, varētu te iegriezties biežāk, jo vieta kur pasēdēt desmit minūtes ar kafiju rokā. Šobrīd ir ziņu portāls, kuru tu scrollo 4 reizes dienā. Tu lasi un nevari saprast vai tā ir progpoganda vai vienkāršas ziņas, kuras neinteresē.

Paco

Edited by Paco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):

×