Jump to content
Sign in to follow this  
justNiks

ACC/PUB/@jN

Recommended Posts

Būtu vēlams, ja tu minētu kurā IDENTY serverī tu vēlies iegūt tiesības. >>> pub.identy.lv
Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. >>> Sauc mani Niks, esmu 21 gadus vecs. Uzaugu Riga, bet pec vidusskolas pabeigsanas parvacos uz UK. Sobrid stradaju par soferi, vedaju cilvekus taka taksis, bet savadak. Stradaju prieks "city council". Cilveki kuriem nav transports uz darbu piesakas pie manis. Es vinus aizvedu un velak savacu no darba. tas man tads pagaidu darbs... 
Tavs vecums? ( Ja tev ir mazāk, kā 16 gadi, tad vari nemaz nerakstīt tālāk - vienīgi, ja tu sevi uzskati par lielu izņēmumu! ) >>> 21 gadi. 
Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! 1.6 laikos pasam bija savs komuns. Puba jau esmu bijis admins. Aizgaju ar buum... uzvedos taka 13 gadiga meitene, ienacu puba ar bubuu, iedevu random mazajam banu "akka nonem man acc". Velak protams atvainojos akkam privati. katra zina, tads bans neatkartosies. 
Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? >>> Nav ta,ka tiesi es... Es domaju,ka adminus vienkarsi vajag, ar csgo ejot f2p, diezgan biezi serveri ienak hakerisi un pirms vinus paspej nobanot vini iziet ara. + Sobrid aktivs admins ir tikai clubsteps un barovskijs ish.
Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 100 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) >>>> https://identy.lv/csgo/players/info/76561198186159043
Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu.>>> Cau exca.:D 
Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. >>> man ir daudz banu, neviens iznemot to pedejo nebij nepaties,ka ari bija kkadi 5 reporti pirms man iedeva acc. Ka ari privati reportoju cilvekus clubstepam un boomixam. 
Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.>>> Man ir daudz briva laika. Ja es jau neesmu serveri, esmu loti atsaucigs, man vienmer var uzrakstit steam un es momenta busu online, paspecot un nobanot. Taisijos rakstit tik pec menesa, bet man garlaicigi un serveri vajag adminus. Ja saka ne, tad tapat menesis jagaida:D 

šauj jau Tu labi, jā, taču attieksme un uzvedība gan serverī, gan forumā ir krimināla. Biju vienreiz serverī, spēlēji zem cita segvārda, un no Tevis tāda žults nāca ārā, ka pašam pilnīgi ausis svīda. Forumā esi lecīgs, izsaki nievājošas, trulas un vienkārši liekas piezīmes, uzskati sevi pārāku par citiem. Piedod, bet šoreiz anti, jo, teikt, ka esi mainījies un random banus neliksi, ir tas pats, kad alkoholiķis teiktu, ka beigs dzert, cilvēkam attieksmi mainīt ir ļoti grūti. Padomā par to!

pipars jau labs.

kad es esmu serverī adekvāts  jauneklis , nav ko piebilst nav ko atņemt, ja nu arī izsprūk kāds rupeklis tad tas nav tīšu pratu.

un es domāju ka administrātora tiesības tikai uzlabotu ši jaunekļa uzvedību .

pagaidām došu rec, vajag adminus, palīdzīga roka nenāktu par sliktu.

ZUPA4PUBADMIN

lmao, Tu tagad ķipa pielīdīsi man or what? Serverī gan tu biji liels varonis un mani par lohu etc varēji saukāt. Priekškam man tevi redzēt adminu sastāvā. Daudz labāki varianti tam ir.

nē, anti. padomā par savu uzvedību, ja neuzvestos, kā sīka you know what, tad visticamāk arī iedotu tev zaļo gaismu, bet parcik parādi cik bērnišķīgs Tu esi, nav vēlme tev dot rec. 

Ja tu būtu kaut kripatiņu mainījies kopš pēdējās reizes kad adminu gribēji dabūt(un dabūji) ieliktu rec, jo itkā šauj labi, un viss pārējais normāli līdz atver savas tastatūra iemaņas vai izmanto voice chat, jau pietiek ar vienu semi-pokemonu kurš ir admins pubā, nevajag 2 un tad skatīties kā lēnām degradējas serveris.

Beidzot varbūt sāksi sevi mainīt, un turpināsi spēlēt, kādreiz varbūt no manis rec arī dabūsi.

Un izskatās ,ka neesmu vienīgais kurš tā domā.

anti

p.s. žēl ,ka nevar vecos pieteikumus redzēt, jo domāju ,ka pateiktu tieši to pašu. :/

Kad redzu tevi serverī liecies sakarīgs, neesmu neko sliktu no tevis manījis, izskatās, ka šaut māki, ir pieredze un esi aktīvs serverī. Man nav nekas slikts par tevi sakāms, tādēļ lieku REC

Uz testa laiku varētu, lai novērtētu attieksmi un adminēšanas spējas kopš pēdējās reizes biji amatā. Vienīgais, kas nepatīk, nopelnīji no manis mute par abuse cita spēlētāja virzienā. 

Vēl viena palīdzīga roka pubā nenāktu par skādi. REC tikai un vienīgi uz testa laiku. 

Ir bijusas nesaprašanās utt. Bet tā īsti neko sliktu nevaru teikt, puba pašlaik redzu tikai baitbstepu, Excu un Preacheru (varbūt kādu piemirsu)...Parasti vairāk pa diviem adminiem serverī nav, nebūtu slikti pa vēl kādam adminam. REC

Edited by Jake

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Currently viewing topic (0 members, 1 guest):