Jump to content
kzz

Aptauja par MMORPG

Recommended Posts

Hey! smile_mini.gif

Šobrīd cītīgi strādāju pie universitātes diploma iegūšanas un būtu ļoti pateicīga, ja jūs man izpalīdzētu! 
Rakstu bakalaura darbu par masīvo daudzspēlētāju tiešsaistes lomu spēļu (MMORPG) spēlētāju motivācijas saistību ar personības iezīmēm. Tāpēc, ja spēlējat kādu no šīm spēlēm un esat sasnieguši 18 gadu vecumu, lūdzu ziedot 20 minūtes laba mērķa vārdā. smile_mini.gif

Dati ir anonīmi!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdytwEbeeAieSARkB8Llb41AptBuvyISaDN6nlT5KRr-a5seg/viewform

Edited by kzz
Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu pieminēt 18 gadus kā minimumu, šis nav tāds topiks, kuram vajadzētu tādu ierobežojumu.

Aptaujas mērķauditorija ir cilvēki, kas šobrīd aktīvi spēlē MMORPG, to varēji pieminēt uzreiz. Jo, kamēr man žanrs nav svešs, un pēdējo reizi spēlēju pirms pietiekami daudziem gadiem, man īsti vairs nav iespējams atbildēt uz tiem jautājumiem korekti, jo netiek ņemti vērā bijušie žanra spēlētāji.

Link to comment
Share on other sites

Ar mērķi, nu ok, lai būtu, bet tieši intereses pēc - kāds ir tas ieguvums? Jo tiem pašiem forms beigās uzģenerē izklājlapu, no kuras it kā nav problēmu izvilkt datus tikai tiem, kam ir 18+, ja tas tik ļoti ir nepieciešams. Un ja nu beigās izrādīsies, ka būs pārāk maz respondentu, un tomēr vajadzēja iekļaut zem 18?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×