Jump to content
Aloha9988

[Unban] WRONGTURN

Recommended Posts

Mans niks: WRONGTURN
Mans steamID: 76561198343756929
Admins: Robels
Admina steamID: 76561198247143570

Serveris: all servers
Iemesls: Monitorings
Laiks kad nobanoja: 2019-02-18 13:49:38
Bana ilgums: mūžīgs (0 minūtes)
Links uz banu: links

Demo: -

Paša paskaidrojums par situāciju:

Pirmkart man nebija monitorings otrkart tas bija joks ka man monitorings jo ja jav esi admins vaidzeja ieraudzit to kad es zinatu tad kur visi atrodas tas vnk ez ir




Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt iemācies kārtīgi rakstīt. Zinu, ka es neesmu labākais Latviešu valodā, bet vismaz tik traki man nesanāk. 
Nākamo reizi atbildi par savu rīcību un netērē citu cilvēku laiku. Pats labi zini, ka izmantojāt "Monitoring"
Man nebija jaierauga, ka Tu zini, kur visi ir. Man pat nevajadzēja šijā situācījā specot. Tu pats man visu padarīji vieglāku. 

Tātad vēlos sākt ar to, ka es padalos ar DEMO, lai visi gribētāji var apskatīt
DEMO -  https://failiem.lv/u/dhp3h2b5

Tagad visi punkti, kurus vajadzētu apskatīt vērtētājiem: 

19:35 - Sākās visa jautrība
19:57 - WRONGTURN pasaka, ka monitoro ar brāli un nocallo perfektu infu. 
20:55 - WRONGTURN izdara otro call.
21:13 - Var dzirdēt kā otrais pārkāpējs, Arvix, fona saka "Kur tavējie?"
21:47 - WRONGTURN Bans
21:54 - Kļūdainais Bans (Jau unbanots), bet skatoties DEMO varēs saprast, kādēļ, es kļūdījos. Vēlreiz atvainojos, @Eimis
22:41 - Sāk runāt brālis (Arvix) 
22:46 - Draugs pasaka, ka viņš ir kopā ar pārkāpēju jeb WRONGTURN, bet nepielieto "Monitoringu", bet muļķis tam visam pēc iepriekš notikušā nenoticētu. 
22:50 - Šeit, Arvix, pasaka, ka nav brālis, bet draugs LuL  *PlotTwist - Kaut kas vairāk*
23:00 - No Arvix mikrafona sāk runāt WRONGTURN. Tiek izteikti draudi pēc kā Robelis sabījies :( "Tu, Kropi, es tevi sasītīšu" vai, kaut kas tam līdzīgs. 
23:15 - Admins Robels, no dusmām nolamājās. ATVAINOJOS! Biju dusmīgs, jo kārtējo reizi izcēlos un nobanoju nepareizu cilvēku. Jutos ļoti vainīgs :( 

Lūdzu pārējiem PUB adminiem pieskatīt, kad Arvix ierodas serverī un arī nobanot viņu. Nepaspēju viņu izbanot, jo izmuka no serv.. Vienu reizi bija ienācis serverī arī šodien (19.02.2018), bet ieraugot mani izmuka ārā.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×