Jump to content
akka

IDENTY 10 Gadi

Recommended Posts

its crazy, tāda sajūta, ka nekur citur šāds cipars nekad nav bijis sasniegts. Paldies visai administrācijai, gan kā arī mūsu serveru adminiem par superīgo laiku ID lai arī ar kādiem ups and downs tas nav bijis. Varbūt tiešām kādreiz arī būs iespēja, ka pēc saviem gadiem 10/15 varēs redzēt jau dažādu opju sīčus identy serveros un aizliegt viņiem to un šito! :D Katrā ziņā, novēlu tikai to labāko, jo nu var tikai un vienīgi uz augšu, uz leju nav variants! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Nu ko mazie un lielie droti, sveiciens ID 10 gadu jubilejā, lai arī šeit esmu ar lieliem pārtraukumiem, tomēr gadus 6 esmu pavadījis aktīvi zipājot. Interesantākais ir tas, ka @JB par lielāko daļu spēlētāju esmu gadus 10 vecāks, kas liek aizdomāties, ka varbūt laiks mest mieru.. bet nu lai kā tur būtu, paldies visiem vecajiiem krabjiem, ka šāds projekts pastāv un daudziem, tai skaitā man,  ir iespēja to saukt par virtuālajām mājām.

 Nedaudz parakājos vēsturē un atradu ar ID saistītus smieklīgus video, cerams kādam uzsitīs nostaļģiju. ;)

 

1.  Iepazīstaties, ID zvaigzne - Merkūrs. :D

Spoiler

 

2. ID pionieris - akka, max rage, must see. :D

Spoiler

 

3. Un šis man vienmēr tuvs video - 1.6 JB vecie laiki.

Spoiler

 

Link to comment
Share on other sites

10 gadi ir nice ja.Apsveicu visus skaistos ID pilsoņus ar šo skaitli! Kā šeit tik ilgi var uzturēties??? Šis ir gadsimta jautājums..Novēlu vēl (varbūt???) 10 gadus,izturību administrācijai un vēl vairāk skaistus jaunpienācējus!! Zupčik,ceru varēšu tevi apdist vēl 10 gadus Kappa . (Atceries 20lvl cuz me)

P.s Ļoti daudz skaitlis - 10. 

Akka,1.6 surf.Paldies. 

Edited by TIGER
Link to comment
Share on other sites

Apsveicu desmitgadē IDenty pilsoņus!

 

Ja jau daļa gremdejas atmiņās, tad es ar varu kaut ko no savam atmiņām pateikt. Atceros 2013 aprīli mazams būdumas iegaju JailBreak , kur CT gadijas Yogijs, no kura man bija bail , jo vins maceja saut un  balss bija jau tik rupja ka nezinu kam. Laikam ejot  pat iespeja bija 1.6 adminet tie bija labie, vecie laiki.

Edited by valca08
Link to comment
Share on other sites

Haha neatceros, cik sen te esmu , bet atradu sevi 2010. gadā

image.thumb.png.f0a3ddcd6e6cdabb3cfa680e6a659bd9.png

 Kemito vel bij big boss. Identy jailbreak arī bija leģendārs visi centās to kopēt neatceros laikam retry sakumā viņš piederēja un tad apvienojas un nodeva jums.

Ceru sagaidīsim arī jūsu 20. gadus , izturību @akka @boomix @KEM4 ^_^

 

 

 

Edited by cuemur
Link to comment
Share on other sites

Prieks, ka IDenty ir nodzīvojis tik ilgi. 
Šijā komunā esmu salīdzinoši jauns, bet jau esmu ieguvis lielisku pieredzi. 
Forši pavadīts laiks ar foršiem cilvēkiem. Protams ir arī izņēmumi LuL 

Šodien gribat satikt Robeli? Hop in CS:GO Robelis grindos IDC. @Jake Gaidu tevi pubā :D

Apsveicu IDenty :) <3 

Link to comment
Share on other sites

Cepuri nost... 

10 gadi izvilkt cs projektam. Tas nav nekas viegls, bet būt 10 gadus top projektam...

Malacis ikviens kas palīdz un atbalsta projektu un cerams pēc 10 gadiem mēs svinēsim arī 20 gadus.

Link to comment
Share on other sites

@HappyTīģeris easy mate. Vispār vēl kā šodienu var atcerēties kā ar Mārtiņu pa skype runājām un domājām nosaukumu. btw tie, kas nezina, nosaukums radās no Mārtiņa brāļa džempera uz kura bija uzrakstīts "Identity" un beigās kaut kā aizlocījāmies līdz IDenty. Better brand!  
Big shoutout to @MADYOGA
 kas pārņēma staffeti no manis 45 gadā un kopā ar Mārtiņu uzboostoja IDenty jaunā līmenī.
Kā redzat publika nāk un iet, bet IDenty citiem kā mājas.

Paldies @akka @boomix un vēl zilijards lietotājiem šeit, kas bijuši gan braukuši uz meetiem, kapā serveros no dienas dienā, tas arī ir tas, kas padara šo community tik lielisku, cik arī viņš ir.

Pats nepiedzīvoju daudz kā citi šeit, bet prieks, ka iesāktais darbs nonācis vienmēr cilvēku rokās, kas rūpējās un turpināja iesākto, padarīja tikai labāku.

#IDenty10

Priekā!

Link to comment
Share on other sites

Re, 2009, community dzimis, un nu jau jubileja.

Es neesmu bijis šeit no sākuma un nezinu cik ilgi šeit būšu, bet zinu, ka rīt būšu vēl šeit! ;)

Kāpēc? Identy of Identy.

Gribētos vēl teikt kādu novēlējumu ,

em, sāku šeit serfot, bija jautri.

Surf aiztaisijās ciet, parādijās man čats, tur ir gājis gan jautri, gan nopietnāk,

Nu tad par to, gadus ID cik viļņus jūrā (gaidu kad varēšu pasērfot), jautrākus, varbūt, ko nopietnāku, bet kopumā veselīgu laiku!

un boomixam miljons piciņas nākotnē. :)

Eyeballz.thumb.jpg.e9e4c57bb51ff3343671d1fb6034ceb1.jpg

Paco

Edited by Paco
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×