Jump to content
preacher

need help from lattelecom net users.

Recommended Posts

ahh, vajadzīga neliela info no lattelecom neta useriem.

vai var ar stock rūteri/modemu zipāt csgo bez packet loss vai choke caur wifi?

cik noprotu šim modelim nav 5ghz wifi, bet only 2.4ghz, tāpēc pārliecība par smooth gameplay man nav.

bilde precīzam modelim: electronics-computers-hubs-switch-router

kādas ir alternatīvas iespējas?

1. pašam pirkt un upgreidot rūteri

2. zvanīt uz lattelecom, prasīt ''hey, veči, nāk lieldienas, varat uzstādīt sakarīgu modēmu?''

neta ātrums man neinteresē, only stability.

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, ja Tu esi lattelecom klients, tad tev rūteri iedod par velti, paši uzstāda, utt. (vismaz man tā bija) Bet iesaku iet no Lattelecom pie TELE2, jo viņi tagad ķip sadarbojās, un apvienosies ar laiku. (p.s - tele 2 ātrāks)

Edited by vnkLinards
Link to comment
Share on other sites

Nemelošu un teikšu kā ir, meklē ko citu. Man ir pilnīgi šis pats modelis, bet vienmēr ir bijušas problēmas, tad man nets lēns, tad ātrs, tad csā zūd connections, un tikai un vienīgi csā, kamēr es neeju iekšā rūtera optionos, un nepievienoju CS:GO portus, katrā ziņā, ja negribi čakarēties - labāk atrast kādu citu variantu.

Link to comment
Share on other sites

pie tele2 iet? trakam jābūt, lai domātu, ka 4g ir labāks un stabilāks par optiku/dsl vadu :DDDD

ltc rūteri ir visai sūdīgi, tieši tā, ir tikai 2,4ghz josla, kas mani arī neapmierināja, bet risinājums ir pavisam vienkāršs.

Man ir optika un ar ltc rūteri diez gan sūdīgi vilku, lai arī vajadzēja būt 250mbitiem lejupielādē un 50 augšup. mazliet pakonsultējos ar 1pwa un nonācām pie secinājuma, ka manām vajadzībām (tikai wifi lietošana) derēs kaut kas šāds: https://www.euronics.lv/t/103140/it-tehnika/bezvadu-ruteris-archer-c50-v3-tp-link/archerc50v3 nopirku, saslēdzu ltc rūteri un manu ar lan, noņēmu wifi redzamību ltc rūterim un izmantoju savu archeru. Spiežu 300+ mbiti lejup un kkādi 230mbiti augšup.

this is a solution. cik saprotu no tīģera, ja grib lanā spiest maksimumu, tad gan vajag kko jaudīgāku.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju to pašu. Manas idejas bija via nu vilkt vadu pa visu istabu, vai iepirkt otru rūteri speciāli priekš wifi, bet kaut kā neceļas roka stūķēt 2 kastes vienu uz otras, tāpēc beigās revidēju telpas, lai varētu gar sienu cauri istabai un gar durvīm iežmiegt ethernet. Kaut kā tas ātrums joprojām ir tāds dīvains reizēm, bet nu, strādā.
Simplijs pareizi saka, ja baigās sienas pa vidu starp ierīci un rūteri nav, tad 5GHz būs nice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×