Jump to content
mr_marvix

Dusmas vai realitāte ?

Recommended Posts

Tātad, sveiki ID biedri, šodien es vēlētos diskutēt par man tuvu tēmu. Es nerakstu šo topiku, tāpēc, ka esmu dusmu pārpildīts, vai uzēdies uz kādu, bet gan tāpēc, lai raisītu pārdomas dažiem. Par izteikšanos nenosoda, tāpēc esmu spiests to darīt. Kā jau varbūt kāds zin, nezin, bet forumam ID pievienojos vakar, diemžēl šoreiz spiestā kārtā. Daudziem laikam būs jautājums - "Ko tad te nāci, ja negribēji, ej prom u.t.t." Atbilde ir vienkārša, es piespiedu kārtā tērēju savu brīvo laiku, atpūtas laiku, lai taisītu bana apelāciju, kaut gan varēju savu atpūtu saistīt ar geimingu iekš kādā no ID pub vai aim serveriem. Normāla gaiša diena, beidzot brīvdiena no augstskolas un ikdienas darba rutīnas, domāju, jāieiet uzšaut te pat pie letiņiem un labā kompānijā CSGO. Iedzeru redbullu, uzpīpēju un maucu spēlēt, viss baigi cool un tiešām labi šaujās, kas gan varētu slikts būt ? Ha smieklīgi, bet tomēŗ taisnība. Diemžēl ir cilvēki, kas prot visu sabojāt. Kā tas izpaužas? Pavisam vienkārši : "Ooo viņam ir vairāk killi kā citiem, viņš labāk spēlē, viņam geiming sense labāks - viņš čīto." Pfff reāli tas ir viss uz ko cilvēki ir spējīgi, kā nolikt kādu un it īpaši to darīt savās kompānijās, bariņos. Pretīgi. Vai tiešām tikai tāpēc, ka man labāk šaujās kā citam, man būtu jāklausās negācijas saulainā dienā, pat kad nolemju uzšaut CS ? Es domāju ka pavisam notaļ, ka nē. Atgriežoties pie mana bana tēmas pub serverī... - veči! Nopietni ? :D Es pat nezinu smieties vai raudāt? Es 1.6 kontru šāvu vairāk kā 10 gadus, CSGO vairāk kā 4, būtu arī vairāk CSGO maucis, tikai tajā brīdī kompis neatļāva to darīt. Tik tiešām es pirktu un būvētu geimingam setup priekš kaut kādas čītošanas? :D Nesmīdiniet. Kāpēc jūtos aizvainots par to, ka mani nobanoja? Tāpēc, ka šis ir vienīgais LV komūns, kuru es uzskatu par normālu un izaugsmes pilnu un es tikai ID serveros parasti iesildijos pirms kāda matchmaking, faceit vai citas spēles, kā arī vienkārši labi laiku pavadīju serveros. Labi, pieņemsim, ka Barovsky (cerams pareizi uzrakstīju, no offense), domāja, ka esmu kārtējais sīkais vai pāraugušais, kam nav saprašanas geimingā un tāpēc šauju ar palīgprogrammām. Es nenosodu Barovsky, kā admins, reaģēja ļoti ātri un negaidīti, dabūju pat šoku nedaudz ieķert par to visu... Nekas cits neatlika kā rakstīt apelāciju un gaidīt savu unbanu, lai varētu tālāk atpūsties ID serveros, jo uzskatīju, ka te nav pat divu domu, ka saprotoši džeki tikai ir sastapti ID pulkā un rēķinājos ar to, ka viss būs safe. Bet, kas notika? Pirmkārt nobesijos ar reģistrāciju ID, jo nenāca vertifikācija, moš gļuks bija, bet izmetu uz to kādas 20min, paldies lielu laikam šajā situācijā varētu teikt Rebudijam un vēlvienam džekam, kas ātri reaģēja un teamspeakā joinoja kanālu, kurā atrados un prasīja, kā var man palīdzēt, ja nemaldos šis džeks bija Boomix, ja kļūdos tad sorry. Džeki visu ideāli izdarīja un fixoja problēmu. Uzrakstīju apelāciju un chill modā sēdēju pie kompja, klausījos mūziku, nedaudz uzšāvu matchmaking kur nobesijos kārtējo reizi un gaidīju atbildes no administrācijas par bana apelāciju, lai  varētu ātrāk doties atpakaļ serverī, kamēr vēl šaujās normāli. Pirmais, kas atbildēja bija pats banotājs - Barovsky. Džeks pateica savas domas, bet stostījās starp to vai bans ir bijis pamatots, lūk šeit jau ir kļūda no admina puses, protams visi esam cilvēki, visi varam kļūdīties, bet ja jau, pats neesi pārliecināts, kāpēc tad jābano? Cik es redzēju tad pats Barovsky nebija ilgi serverī, bet visai ātri mani nobanoja. Žēl, bet neturu uz džeku ļaunu prātu, kā arī cerams, ka uz mani arī nē. Nākamais - Clubsteps, nu te nu gan es esmu reāli vīlies. Es esmu jaunienācējs pie jums ID, bet izteikties atļaušos un nebūt nebaidos kādam kaut ko konkrētāk pateikt. Kā clubsteps kā ban team var tik jēli izlūkot apelāciju? Uzklūpi virsū, ka brīvi skrienu saitos ik pa laikam, ik pa laikam kaut ko čekoju, kaut ko nē. Es atvainojos, bet tu esi adekvāts cilvēks ? Tu šo spēli cik ilgi spēlē ? Kā tu vari kā ban team tik nekonkrēti un virspusīgi spriedelēt ? Varbūt, ja neesi kompotents, tad atstāj to citu cilvēku ziņā, kas vairāk kaut ko saprot no šī visa? Lūk spilgts piemērs - Faz. Džeks ir moderātors, bet īsi un kodolīgi izteicās, kaut gan viņam pat pēc idejas tas nebūtu jādara, jo tas ietilpst ban team darba ietvaros. Šeit es viņam gribētu teikt lielu paldies, ka adekvāti izsakās. Uzreiz pateica, kas viņam likās aizdomīgi un nekādas virspusējas jēlības. Par to momentu ar deaglu rampā kur cauri savējam izšāvu. Lucky timing šoreiz tas bija, kad manējais pienāca priekšā, zināju ka rampā kādam ir jābūt kā jau katru roundu, koncentrējos uz to spotu, bet teammate pienāca priekšā un tajā brīdī uzšāvu, par cik jau pēc pirmā šāviena bija kills, tāpēc neturpināju vēl to darīt... Un runājot par momentu tetrī, varētu būt ka tu viņu (Faz) neredzēji, ja spēlē uz zemiem settingiem kā minēji, bet man viņš lieliski bija redzams. Ir tiešām daudz faktori, kas ietekmē geimingu, visas šīs izšķirtspējas un pārejie option, tāpēc ne vienmēŗ savos ekrānos, ko kāds redz ir vienādi ar visiem. CSGO mēdz būt arī nefiksoti bagi un citas nepilnības, bet pie tā strādā... Atgriežoties pie Clubstepa. Tu adekvāti rīkojies saucot mani par totālu noobu ? Jā, laikam tu mums esi dievs, ja atļaujies kādu nolikt, bet piedod, lai cik ilgi tu būtu biedrs iekš ID, tu tā nedrīksti izteikties. Es tev nemācīšu, to, ko savas dzīves laikā esi neiemācījies vai pazaudējis kaut kur, bet pieklājības normas tu varētu ievērot kaut vai rakstot. Es ceru, ka neesi tagad pārpūtis vaigus pie datora sēžot lasot šo visu, bet es uzskatu, ka tas ir nepareizi no tavas puses. Cik apelācijas topikā redzēju, tev arī bija jautājums par to, kāpēc man tik maz h profilam un, kaut ko par drauga profilu vēl jautāji? Mani nobanoja par wh ne tā ? Turklāt nepatiesi. Kāda ir tava daļa kāpēc man ir tāds vai cits profils? Tu, kas esi? Man tev būtu jāatskaitās vai kādam citam? Labi, izklīdu jau te debatēs, bet vēlējos izteikties, cerams, ka turpmāk būs tikai pozitīvs kaut kas, ko jums pateikt, bet šoreiz diskusija šāda. Vēlreiz paldies pretimnākošajai administrācijai, biedriem, savukārt pārdomas ieteiktu ieturēt pašam Clubstepam. 

P.S. Tikai nevajag abižoties, taisnību jau vien pateicu... :D 

 

Uz drīzu tikšanos! 

Ar cieņu, Mārtiņš jeb Marvix ;) 

Link to comment
Share on other sites

Izlasiju visu, un nepamaniju īsti vienu iemeslu kapēc lai taisītu tu šada tipa topiku, un gandrīz vai "nodirst" visus izņemot actually kas tev ir palīdzējuši kko, nezinu, varbūt esi tas cilvēks kurš visus šos gadus ir nodzīvojis wnk bez kļūdām, un visu esi pareizi darijis, bet ,ja vel neesi redzējis tādu teicienu, tad "Kļūdīties ir cilvēcīgi" ;"No kļūdām mācās" īsti nesaprotu kapēc tu uzreiz uzbruki virsū clubam par to ,ka redz viņš nepamanija iemeslu tevi unbanot. Par barovski šobrīd nerunāšu ,jo protams admins paliks pie sava lielākoties visos gadijumos. Domāju ,ka nebiju vienīgais kur pats tu iekriti acīs ar dažiem izteicieniem kā piemēram "tad esmu tiešām ļoti vīlies par ID... " utml. Par ko tu vari vilties? Par to ,ka cilvēks/cilvēki tērē laiku tavai apelācijai un izskata savas domas un komentārus? Viss vienmēr nevar būt perfekti un citreiz cieš tie kuri tiešām nav neko sliktu darijuši, tapēc nesaprotu kur problēma šobrīd, par savu "pieredzi" arī nebūsi pirmais un pēdējais kurš šo izteicienu teiks, jo esi nospēlējis 1000 vai 10 stundas kopumā cs, vienmēr ir iespēja ka kāds čītos, nav nekāds "instantlock" vai likums ,ka redz nospēlējot noteiktu gada/stundu skaitu tu nedrīksti vairs čītot, vai vienkārši cilvēki tev pēkšņi sāks ticēt dēļ šī teikuma. Atgriežoties pie kļūdām, pats minēji "Es nevienu nenosodu, jebkurā jomā, darbā, kāds var pieļaut kļūdu" tad kapēc ir šāda veida topiks? Ja tu saprastu ,ka var pieļaut kļūdas tad kapēc vilties pēkšņi ID un taisīt kkādu 500vārdu eseju interneta vietnē,ja pat panāci savu un tiki unbanots, jo redz viens tomēr saskatija tavu "pieredzi" un nesaskatija tevī nekādus čītus. Vari droši paskatīties dažas manai izskatītās sūdzības, arī neieraudzīsi 100% patiesas atbildes, jo tiešām iespējams kkas trūkst no pieredzes vai vienkārši moments palaists garām.

Ja tiešām esi tik reāls ,ka neviens nemāk saskatīt čītus, kur problēma pašam būt aktīvam un pieteikties amatam? Noderētu tik labs čītu detectors. :)

Overall, nesaprotu kapēc tāda negācija pēkšņi pēc dažiem ,ja visi esam cilvēki un viss nevar notikt pec tā kā tev patīk. :) gl

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Pāris komentāri - neviens Tevi te nezina, pirmo reizi parādījies, šauj kā nenormāls, gan jau tāpēc arī dabūji banu. Uzraksti apelāciju, pagaidi, dabūsi unban, dzīve no tā nebeigsies, ka bišk pagaidīsi. Tas, ka drukā par to savu gaming station un pusi dzīves spēlējot CS, ir tukši vārdi, jo klapēt klaveni mēs visi protam.

Otrā lieta - ja reāli gribi lai kāds lasa Tavus garadarbus, normāli nostrukturē savu domu, un izmanto kaut dažas rindkopas, jo šobrīd ir burtiski teksta siena, kuru nav iespējams lasīt, acis krustā iet.

Un treškārt - negācijas, aizvainojumi? Mazāk jāķer pie sirds par katru vārdu, dzīve paliks nedaudz jaukāka, un nebūs jājūtas aizvainotam par niekiem kā tādam bērnam. Calm down.

Link to comment
Share on other sites

džeks saka, lai nepalieku aizvainots, kaut nepatiesā bana dēļ čuvaks forumā jau otro dienu raud, un sauc visus par trash.

vec , mēs visi esam vienādi , mēdzam kļūdīties, bet uz tevi no malas paskatoties, izskatās ka esi dievs citu starpā, kļūdas nepieļauj un csā esi nākošais dievs, šeit mēs visi esam pārāk maz izglītoti, jo protams tev jāpiemin arī augstskola, lai citi zin ka tu esi daudz gudrāks par šo degradēto atmosfēru identijā.

tač beidz vienreiz nīdēt, dabuji unbanu ej un spēlē, velviens attentionwhore ieradies identijā, laipni lūgts zaķīt. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Es godīgi teikšu, pirmkārt šis topiks nevienam nebija vajadzīgs, bet ja jau uzcepi, tad nav jau man grūti izteikt arī savu viedokli.

Admini ir cilvēki, admini kļūdās, bet manā grāmatā admins kas nobano iespējamu čīteri ir labāks nekā admins kam nekas neinteresē.

Jā, dažkārt ir situācijas kur varbūt liekas, ka cilvēks ir netīrs un tikai izskatot kārtīgi demo var saprast, ka čītu tomēr nav. Tāpēc šādā situācijā labāk tomēr apstādināt cilvēku nekā ļaut kubot jo varbūt admina pieredze vai acs uz konkrēto brīdi nesaprot kas tur īsti notiek. 

Šitā kunkstēšana par brīvo laiku topika sākumā arī ir tīri funny. Neviens nav geimeris lai raudātu par dažām pazaudētām stundām. Ja jau esi 14 gadus CS aizvadījis, tad viena pazaudētai dienai nevajadzētu neko raustīt. Un ja tomēr esi cilvēks kam brīvais laiks ir dārgs, tad tu spēles nespēlētu un forumā nereģistrētos. Atrastu citu serveri un miers.

Kā arī rakstīt, ka esi tos gadus spēlē pavadījis neko nevienam nenozīmē, jo tikpat labi tu vari būt csgo spēlējis gadu un viss. Who knows...

Arī pēc tava steam profila neviens gabals no tā teksta neliekas ticams, jo steam level 2, spēļu informācija noslēpta. Tavs profils jau izskatās pēc kaut kā aizdomīga. 

Un tas tavs - ''Tu, kas esi? Man tev būtu jāatskaitās vai kādam citam?''

A kas tu esi, ka ienāc te, kaut ko blato uz visiem un gaidi pasaules brīnumus? Tu nevienam te algas nemaksā vai produktus nepērc. Tik ātri cik ienāci, tik ātri arī izlidot vari. Respektē tos, kas strādā lai serveri būtu labāki, savu negatīvo viedokli paturi pie sevis un neraudi par sīkumiem. 

Ar cieņu, Mārtiņš jeb Marvix

;)

 

Kurā galā tur bija cieņa?

 

 

Respektē citus un respektēs arī tevi. Dirs citiem un tevi nodirsīs vēl vairāk. Mācies...

 

 

Edited by gepardC
Link to comment
Share on other sites

Izlasot šito figņu un pārejo cilvēku komentārus, es īsti nevaru saprast.

Tu esi kaut kāds Dievs , kas visus izsmēre un līdzko tevi izliek tu uzreiz uzbrūc?

Izlasot tavu penteri, varu saprast kad esi kaut kāds dullais pro pleyeris, kas visiem galvas var izretināt, bet ja pats dabū galvā, tad citi ir vainīgi un nepamatoti apvainoti? 

Vis ko es domāju, vecīt aizej uz vakareni , dabū diplomu un atrodi darbu ;)

Link to comment
Share on other sites

Neizlasīju ne vārda no tās garās penteres. Tikai atnācu iemest mīnusu un pateikt, ka topik gavno i avtor mudak.

Lasot komentārus, var pateikt ka raudāt proti vislabāk, un atzīsti tikai savu un sev draudzīgus viedokļus. Standarts keyboard muskuļiem.

P.S. Joprojām uzskatu, ka esi netīrs. Un viss šis cirks no tavas puses liekas pēc pārspīlētas aizstāvēšanās, jo pats zini, ka esi netīrs and I'm not buying that. Bonusā vēl tavas atraugas pa pm. 

Spoiler

AdThiFT.png

 

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Nu, mācēt forumu ar edgy jokiem un drazām parasti darīt bija mans darbs, bet nu pat es esot es, dzērumā vai skaidrā nevarētu šitādu sūdu uzrakstīt. Tevi nobano CS:GO serverī, tev ar bana apelāciju nepietiek, banu tev jau noņēma. Viss čotka, bet kamēr gaidīji lēmumu tev pietika gribasspēka uzrakstīt šito sūdu. Tev nav bijis tā, kad tu gribētu grāmatu uzrakstīt? Varētu būt kaut kāds Latvijas eSporta bestsellers. Admini kļūdās, visi ir cilvēki. Bet, zini kas man liekās sad? Iedomājies, ja tu actually kuboji, tev pa haļavu noņēma banu fazs, jo neviens tur hz kas ar to demku īsti notiekās, un tad tu čīteris, ienāc te ierakstīt par to cik viss slikti, viss smird.

Es neesmu Vanga, neesmu pareģis, bet nu piedod es nekad neticēšu, ka kāds no šejienes, actually jūt tev līdz un saprata kaut ko, ko tu te tikko uzrakstīji. Man galīgi būtu pohuj ja mani nobanotu, esmu banots jau senāk gan no foruma, gan no serveriem, ir daži kas mani heito, ir daži kuri ir mani draugi, ir daži kuri bija mani draugi un tagad ir mani ienaidnieki, un ir daži kuri bija mani ienaidnieki un tagad ir draugi onlainā. Bet, ja tevi nobano serverī, tu atnāc te uzrakstīt kaut kādu eseju, un tad nocerēt, ka kādam interesēs, tad tur tu kļūdies.

Kā arī protams ne lieki piebilst, būtu tas fakts, ka ja tu šito raksti tad tas bans tev baigi daudz nozīmēja, ārprāc nobanoja mani no IDENTY, ko tagad? It kā tava dzīve sastāvētu tikai un vienīgi no Counter Strike, IDENTY un datorspēlēm. Es nešaubos, ka tā arī ir, bet ja man taisnība, tad man patiesi žēl uz tevīm. Nu nebūsi tu nekāds profesionāls spēlētājs, nespēlēsi meidžoros, un nebūsi tu toplv, tas bans tev neko nenodarīs. Tā kā tev tagad ir unbans, ej zipā un nenorauj atkal banu. 

Link to comment
Share on other sites

izlasīju pirmos 2 teikumus un pietika...

Ko cepies ? Bērnudārzā ej ? mhmm...

ej spēlē un nomierinies.

Dēļ viena bana , jāceļ traci .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×