Jump to content
gepardC

FPS dropi

Recommended Posts

Hey hey,

 

Parasti nekur neko nerakstu un mēģinu visas savas pc problēmas salabot pats, bet nu šoreiz esmu apjucis.

Tātad vakardien pamanīju, ka manam datoram fps krīt spēlējot spēles. FPS dropi nav ilgi, bet viņus jūs kārtīgi.

CS:GO man fps ar fps_max 300 komandu ir 299 un zem 280 nekrīt, taču pēkšņi fps nokrīt uz 100, 90, 70, 50 un tad atkal aiziet atpakaļ uz 299.

Sākumā meklēju risinājumu CS:GO, taču šodien man draudzene spēlēja Tomb Rider spēli un teica ka viņai fps arī esot uz īsiem mirkļiem kritis lejā.

 

Datora parametri

 

Mātes plate - Gigabyte 990 FXA-UD3 AMD Socket AM3+
Procesors - AMD FX 8350 4.0GHz Octa Core (Socket AM3+)

Videokarte - Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti Windforce 4GB Card

 

Lietas ko esmu jau izmēģinājis :

 

  • Temp mapes iztīrīšana
  • msconfig lieko procesu izslēgšana
  • Malwarebytes pc scan
  • visus performance settingus nvidia nomainījis tīri uz performance
  • driveru update

 

Man tiešām nav ideju kā šo problēmu risināt. PC temperatūras arī visas ir normas robežās.

Vienīgais kas vēl liekas aizdomīgi ir šitais pigors http://prntscr.com/m7ztp1 . Nezinu vai tas ir normāli.

 

Ārpus spēlēm it kā nejūtu ka pc būtu lēns kādā brīdī, liekas ka tas ir tikai spēlējot kaut ko.

 

Ir kādas idejas? :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Neesi vienīgais, iespējams, ka windows 10, ja lieto, vaina ir ar atbalstu uz directX, neko īsti nevarēšu ieteikt, vari mēģināt atjaunot windowsu, kas man palīdzēja, laikam, jo šie fps dropi, šad tad pazūd un tad atkal uzrodās, nu varbūt kādam ir baigā recepte, kuru esmu arī gatavs dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

Skatos esi draiverus apdeitojis. Esi mēģinājis attinstalēt visus draiverus un ar tiem saistīto drazu un novilkt visu pa svaigo? Iobit Uninstallers ir laba programma tai lietai.

Link to comment
Share on other sites

1. recent windows update kko sapisis? solution: roll back?

2. driver conflkts? solution: fresh driver install? chipset, audio, video

3. čmõ virussu saķēris? solution: type google unhackme(ar trialu var nonest drazu)

4. ček CPU temperature  while gaming or run some stress tests . aida64 (jāņoķer apgriezinu nometējs, ja par augstu temps)

5. nekas nepalīdz, fresh windows install.

iespējams, ka kko nesapratīsi no manis teiktā, so GL

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×