Jump to content
MelodijAa.

CTUNBAN [JB] Nezina noteikumus MelodijAa.

Recommended Posts

1. 
[CTBAN] -----------------
[CTBAN] Tu esi CT banots!
[CTBAN] Banoja: *eXsup*
[CTBAN] Iemesls: nezin noteikumus
[CTBAN] Datums: 2018-12-29 13:36:25
[CTBAN] -----------------

2.

Tādat, bija 29.datums plkst. ~ 01:00 . Pirmo reizi vadiju teroristus. Serveri bija ap 12 cilvēkiem ieskaitot CT. Bija jauna mape, 3 rounds un es teroristiem pateicu, ka ir sākusies kameru diena, nezinādama, ka pirmajos 3 roundos ir jaizmanto kartes pieejamās spēles un to atribūtka. Pēc mana teiktā, ka ir kameru diena, liku teroristiem iet uz sarkano riņķa līniju , kas atradās pretī viņu kamerai. 7 teroristi iegāja riņķa līnijā un mans pārinieks (otrs CT) viņus nošāva. Pēc 3 rounda masa fk, visi bija ļoti dusmīgi un aizsvīlušies, nesaprašanā un intensīvi spamoja čatā ko es daru... Exsups caur speciem uzrakstija, ka mani un otro ct ir jābano. Es no bailēm un uztraukuma, ātri atvainojos un izslēdzu datoru, tādēļ exsups varēja mani nobanot pa dienu, kad iegāju tejā pašā datumā serverī.  P.s. Otro CT arī nobanoja tejā pašā datumā ~01:00 ;d 

3.

Demo man nebūs, jo es nemāku viņus atrast un šaubos, ka pēc tik ilga laika spētu saskatīt īsto. Jā, es varēju palūgt kādam palīdzību, bet pēc manām domām tam nav vajadzības, jo 2.punktā visu jau aprakstiju...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×