Jump to content
x

spotify

Recommended Posts

Labrīt/Labdien/Labvakar! Esmu saskāries ar problēmu, kurai vēl neesmu atradis risinājumu.

Jau labu laiku lietojot spotify, pēkšņi parādījas problema. Uz PC bija spotify, un man uzrādīja, ka nepieciešams update, protams to veico, but it wont work. Bieži sāka crushot, un mest errorus, bet tāpat tiku ieksā. Vienu dienu man apnika tas un domaju, ka nepieciešams reinstal, jo tas update nestrādaja, neupdatojas. Uninstal veicu un meiģināju atkal uzinstelēt, taču instalers neveras pat vaļā. Apnicis jau ir ir caur web player atskaņot mūziku. Beidzoties playlist beidz skanēt arī mūzika. Mīlu iet gulēt, kad skan kāds labs albums pirms miega xD.

Varbūt kāds vēl ir saskaries ar šo problemu vai arī zin kādu risinājumu. Paldies jau iepriekš.

free2play X :P

Edited by x
Link to comment
Share on other sites

Runājot par spotify problemam:

 

Esmu pats saskāries ar šiem spotify pigoriem . Tātad, lieta tāda ,ka  "Friends activity " rāda tikai dažus draugus ,bet citus nerada , kaut , es skaidri zinu,ka viņi klausās mūziku tiesi šobrīd.  Sekoju kādiem 3 cilvēkiem, bet rāda tikai divus. Googlē atradu visadus topikus ar tadām pašām problemām , bet nekur nav konkreti minēts  kā salabot. Varbūt , te ir kāds , kurš saskāries ar šādu problēmu un ir arī to atrisinājis!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SiekaluMeerciite said:

Runājot par spotify problemam:

 

Esmu pats saskāries ar šiem spotify pigoriem . Tātad, lieta tāda ,ka  "Friends activity " rāda tikai dažus draugus ,bet citus nerada , kaut , es skaidri zinu,ka viņi klausās mūziku tiesi šobrīd.  Sekoju kādiem 3 cilvēkiem, bet rāda tikai divus. Googlē atradu visadus topikus ar tadām pašām problemām , bet nekur nav konkreti minēts  kā salabot. Varbūt , te ir kāds , kurš saskāries ar šādu problēmu un ir arī to atrisinājis!

Katrs lietotājs settingos var uzlikt vai rādīt savu activity citiem draugiem vai nē. Noteikt šiem, kurus nerāda, šī opcija ir noņemta. simple

Link to comment
Share on other sites

Man bija tas pats, meta kaut kādu firewall erroru. 

Es uztaisīju jaunu spotify profilu, pārliku playlistus un viss aizgāja. 

Tad kad mēģināju ielagoties ar vienu profilu, meta erroru, bet ar otru viss aizgāja. Varbūt tev tā pati problēma ir, pamēģini. :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×