Jump to content
snek`

D3D init failed.

Recommended Posts

Sveiki, vēršos pie jums pēc palīdzības un cerams ka kāds datora spečuks zinās risinājumu šai problēmai.

Tātad šī problēma man parādijās pirms neilga laika, kad centos caur steam ieinstalēt spēli ''Ring of Elysium'' un tad man izmeta šo - "D3D init failed, error no:8876086c. Try to reinstall DirectX and upgrade your graphics card driver, which is generally checked by DxDiag." - bet man visi windows driveri un DirectX ir jaunākās versijas.

Skatijos youtube visādus fixus utt, darīju kā tur rādija un pēctam man parādijās citas problēmas, kad centos safixot to spēli, tagad man met erroru gan lolā, gan arī csgo. 

Csgo un lol error ir līdzīgs, kā iepriekšējam minētajam - "Failed to create D3D device".

Varbūt kāds ir saskāries ar šo problēmu un zin risinājumu? Būšu ļoti pateicīgs ja kāds izteiks kādu variantu, kas tiešām palīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Manuāli uninstallo Nvidia driverus, un tad caur NVIDIA saitu manuāli ieinstalē no jauna, atķeksē visus driverus, izņemot tos HD Audio Driverus. + es jau neko, bet ja man vienmēr kaut kur ir čakars, es vienkārši re-installoju Windowsu ar disk clean. Bet, nu tas jau tikai tad kad neko nevar sadarīt, bet kā jau teicu pamēģini ar to ko liku, un maybe manually safixos, ja nē - tad raksti ka nepalīdzēja meklēsim citu risinājumu.

Edited by latvianguy
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, latvianguy said:

Manuāli uninstallo Nvidia driverus, un tad caur NVIDIA saitu manuāli ieinstalē no jauna, atķeksē visus driverus, izņemot tos HD Audio Driverus. + es jau neko, bet ja man vienmēr kaut kur ir čakars, es vienkārši re-installoju Windowsu ar disk clean. Bet, nu tas jau tikai tad kad neko nevar sadarīt, bet kā jau teicu pamēģini ar to ko liku, un maybe manually safixos, ja nē - tad raksti ka nepalīdzēja meklēsim citu risinājumu.

Pamēģināju, bet still same thing. 

10 minutes ago, userviens said:

Vairākiem cilvēkiem, kuri ir saskārušies ar šo erroru steam topikā rakstīja, ka viņi uninstalēja programmu "DUET" un pēc pc rr viss aizgāja. Tev tāda nav?

Nav man tāda programma. :(

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, preacher said:

search google - DDU (display driver unistall)

apps ar kuru noness pilnība visu herņu, kas saistīta ar video draiveriem.

pēc tam fresh intall nvidia vai amd driver.

thanks, i`ll try. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×