Jump to content
madzyb

MadzyyB Highlights#1 (Lan ; Faceit ; MM)

Recommended Posts

ja es nošautu visu gekona mixu ar usp es quitotu csgo.
bija tiešām nice paskatīties, nav kur piekasīties, lai arī gribētos.

āāā, intro shiet. :lol:

protams vienmēr patīk skatīties kad fragi ir sinhronizēti ar mūziku, tad vispār bomba, tev vienkārši man patīkama dziesma bija izvēlēta, kas man arī der.

Link to comment
Share on other sites

nu te jau bija kaut cik piedomāts pie sync, bet dziesma visai padevusies salikumā ar fragiem.

 

man patika fragshows, bet salikums ar lan highlights sucks ass, tur vajadzēja vairāk piedomāt/

Link to comment
Share on other sites

Video paldies dievam bez cancer effects, fragi nice. Te var kādu stabilu 8/10 dot atstājot vietu kur augt.

Madzy dabbing on LAN. Kā ieraudzīju topiku jau zināju, ka tas tur 100% būs ielikts. :D 

Šitais pipars šauj tīri labi, šo to vēl no manis var iemācīties, bet nu patīk kā puika spēlē. Labi sanāk. :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2019 at 3:59 PM, Kingle* / Roberts said:

2:25 iekš video - Prove them wrong Kappa

Tiešām šadu veidu video ir ļoti patīkami skatīties. Ko īsti, lai vel piebilst. Monstruāls spēlētājs.

Gaidam vel šāda veida video. 

Ty , kkad jau drīzumā būs . =D 

 

On 1/2/2019 at 5:11 PM, akka said:

ja es nošautu visu gekona mixu ar usp es quitotu csgo.
bija tiešām nice paskatīties, nav kur piekasīties, lai arī gribētos.

āāā, intro shiet. :lol:

protams vienmēr patīk skatīties kad fragi ir sinhronizēti ar mūziku, tad vispār bomba, tev vienkārši man patīkama dziesma bija izvēlēta, kas man arī der.

Heh , pie visa +/- tiks piestrādāts .  Tik jāieskrienās un viss notiks . =D 

 

On 1/3/2019 at 2:45 AM, gepardC said:

Video paldies dievam bez cancer effects, fragi nice. Te var kādu stabilu 8/10 dot atstājot vietu kur augt.

Madzy dabbing on LAN. Kā ieraudzīju topiku jau zināju, ka tas tur 100% būs ielikts. :D 

Šitais pipars šauj tīri labi, šo to vēl no manis var iemācīties, bet nu patīk kā puika spēlē. Labi sanāk. :D 

 

 

Oi ,oi , Gepard . =D No tevis 100% var mācīties . =D <3 

Edited by skaruu
nākamreiz atbildi vienā postā ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×