Jump to content
userviens

CSGO Lagi.

Recommended Posts

Čau.

Īsāk sakot, CSGO mēdz lagot tā, ka serveros pārvietojos līdzīgi kā to darīja Neo, filmā Matrix. 

Dažreiz Geibens laikam apžēlojas un ļauj vakarā kādas 40 min uzspēlēt bez lagiem un ar stabilu pingu (35-55), bet visbiežāk nākas izbaudīt 400 - 700 lielu pingu un baru ar neapmierinātiem spēlētājiem, kuri pilnē rīklē bļauj:"TEV LAGO B**!" 

Torentus nekačāju, kaimiņi netu nezog, pie viena neta nav pieslēgtas 101 ierīces.  

Kas visu šo situāciju padara ļoti interesantu ir fakts. Ka tad, kad es spēlēju Quake Champions man konstanti ir 35-55 pings un lago ļoti reti un nerada vēlmi izmest monitoru ārā pa logu un lekt līdzi.

Pievienoju screenus, kā tas izskatās dzīvē.

1.thumb.jpg.c6950b10f8bdf2f647d7000328208a90.jpg2.thumb.jpg.7e38ed83220619b7a1b90b32751c0511.jpg3.thumb.jpg.b49cabde7b9c8129e54a0978c80d9e42.jpg4.thumb.jpg.596d4794571bba0d60d78160b9964a06.jpg

 

Neraksti, ka vajag pārinstalēt steamu, cs, windowsu.

Neraksti, lai izdzēšu visus configus un ieeju no jaunu cs'ā, lai izveidotos defaulti.

Neraksti man, lai lieku tādus un šitādus ratu's un citas rindiņas consolē.

Neraksti, kam jābūt "set launch options" logā.

 

Nevajag man gudri pļūtīt, ka man ir TIK slikts nets. Quake varu zipāt līdz vēmienam bez jebkādiem lagiem. 

Googles tante izmeta vienu topiku ārzemju forumā, kur viens džeks aprakstīja līdzīgu problēmu uz ko viņam atbildēja, ka viņam vienkārši ir slikts savienojums ar CSGO serveriem. Kruta. Paldies Gaben! 

 

Labi, labi, kuš. Nomierinājos.

Ir kādam kādi varianti?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lollka said:

Ja tu neesi pamanījis, Quake ir cita spēle, un arī vecāka, tāpēc mazāk resursus prasa.

Ja tu lasītu uzmanīgi, tad tu saprastu, ka runa iet par Quake Champions. Spēle, kura iznāca krietni vēlāk pēc CSGO, draugs.

Link to comment
Share on other sites

Kā vaina var būt internetā, ja CSGO lago un cita krietni jaudīgāka MP spēle nelago?

Quake vajadzībasquakesys.JPG.4ea82f491bf052dca053e2cf9f995ebb.JPG

CSGO vajadzībascsgosys.JPG.babfd0b8c76e7f468b1a9abad001ec0a.JPG

 

Eernij. Tu tā raksti, itkā es būtu vienīgais iedzīvotājs Latvijā, kurš spēlē cs ar šādu netu.

Man čomi izmanto tieši to pašu netu, tieši to pašu rūteri un viens dzīvo 3 mājas tālāk no manis un neviens nesūdzas par šādām problēmām. Džeki zipā gan cs, gan armu, gan codu un citas MP spēles ar pingu, kas neuzlec augstāk par 90. Tāpēc nevajag man te liet ūdeni, ka vaina ir netā.

 

Edited by userviens
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, userviens said:

Kā vaina var būt internetā, ja CSGO lago un cita krietni jaudīgāka MP spēle nelago?

Quake vajadzībasquakesys.JPG.4ea82f491bf052dca053e2cf9f995ebb.JPG

CSGO vajadzībascsgosys.JPG.babfd0b8c76e7f468b1a9abad001ec0a.JPG

 

Eernij. Tu tā raksti, itkā es būtu vienīgais iedzīvotājs Latvijā, kurš spēlē cs ar šādu netu.

Man čomi izmanto tieši to pašu netu, tieši to pašu rūteri un viens dzīvo 3 mājas tālāk no manis un neviens nesūdzas par šādām problēmām. Džeki zipā gan cs, gan armu, gan codu un citas MP spēles ar pingu, kas neuzlec augstāk par 90. Tāpēc nevajag man te liet ūdeni, ka vaina ir netā.

 

Runa nav par datora speciem, bet par interneta patērēšanu, tak tās tavas 3 mājas attālums var iespaidot interneta ātrumu

Edited by Eernijs
Link to comment
Share on other sites

@Eernijsrunā muļķības.

Basically, šitā problēma ir bieži reportota. Visur pings normāls, cs taisa problēmas. Un pie tam ar to pašu pazīmi, kur kādu laika periodu ir normāls, un tad uzlec 10-15x lielāks ping un tāds arī paliek. Īsti skaidra risinājuma šim nav, jo nav zināms source, un ja zinātu source, tad būtu arī fixed bug valve pusē, un šitāds bug neklejotu apkārt kādus gadus 4.  Daļa cilvēku ir teikuši, ka verifying game files palīdz, citi saka, ka full re-install pēc tam, kad ir pilnībā notīrīti pēc dzēšanas paliekošie dati (reg entries, etc) ir safiksojis, citiem palīdz standarta soļi, ko piedāvā google pēc "csgo high ping help" meklēšanas, vai kaut kas tāds. 

(Edit: citiem nepalīdz vispār nekas, un pings nemainās, who knows)

Best of luck, your guess is as good as mine.

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

Ok. Man ir slikts internets, kurš nespēj sagremot CSGO.

Tād kāpēc, kad es ieeju random poļu serverī viss ir ok polu_serveris.thumb.jpg.cd6e6633c0e64b7c0f31ad7781f763bf.jpg

Un uzreiz ieejot identy serverī viss ir slikti?20181230200204_1.thumb.jpg.9cf84f675e4632ed0c8d2460ee510e8c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Interesanti. Ja šis atkārtojas konstanti un 100%, iespējams, ka @boomix ir kāda ideja vai server-side logging, kas varētu palīdzēt atrast kādu anomāliju starp useriem.

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

Restart router, go to cmd, type /ipconfig release, and /ipconfig renew

Vienīgais, ko vēl varu iedomāties : pārliecinies, ka tev citas spēles neupdeitojas backgroundā, kamēr spēlē csgo! Nevajadzētu būt tā, ka mūsu serverī tev ir liels pings, bet poļu serverī ir mazāks. Ja nevari atrisināt problēmu pats, tad zvani provaideram un saki, ka tev ir tāda un tāda problēma, domājams, ka viņi zinās labāk.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Arcca said:

Interesanti. Ja šis atkārtojas konstanti un 100%, iespējams, ka @boomix ir kāda ideja vai server-side logging, kas varētu palīdzēt atrast kādu anomāliju starp useriem.

Piekrītu, tur varbūt kaut kas nav tā kā vajag, jo nu neticās, ka cilvēkam Polijas serverī viss OK, bet pie mums lago. Man pašam godīgi sakot grūti saprast to, ka cilvēki serverī ikdienā saka, ka lago, jo man no UK spēlējot ir stabils pings. Jā, viņš ir 50-60 dēļ attāluma, bet viņš ir stabils un spēlēt var bez emocijām. Tāpēc ja kādam Latvijā lago, tad tas ir ļoti interesanti. 

Edited by gepardC
Link to comment
Share on other sites

ar tādu netu vari aizmirst par stabilu spēlēšanu, jo katrs csgo serveris ir citādāk konfigurēts un katrs savienojums prasa citādu resursu apjomu. Ja tev speedtest mērījumā ir 2mbiti lejup, tad rēķinies, ka tavs lejupielādes ātrums ir aptuveni 350kb/s, kas ir visai smagi normālam csgo savienojumam. 

Link to comment
Share on other sites

Pirmām kārtām.. Laimīgu jauno gadu!

Otrkārt, izdarīju vairākas lietas. Vispirms es kārtējo reizi resetoju rūteri, tad es izdarīju to, ko ieteica faz'a kungs "Restart router, go to cmd, type /ipconfig release, and /ipconfig renew". Tad es ielīdu rūtera WLAN Advanced Settingos un WI-FI bandwidth nomainīju no Auto (default) uz 40Mhz.

Visas dienas garumā taisu testus.

9:00, 12:00, un 15:00 uztaisīju speed testus un tagad pārsvarā interneta ātrums turās 13 Mbps UP un 6.5 Mbps DOWN. Vakarpusē ap 21:00 prognozēju, ka nedaudz noslīdēs ātrums uz leju, bet šaubos, ka tas būs kaut kas traģisks.

CSGO Serveros pings svārstās tagad no 35 - 55, bet pārsvarā stāv uz 40. Šad tad uzlec maksimums uz 80, bet 10 sekundžu laikā noslīd atpakaļ uz 40. 

 

Paldies visiem, kuri rakstīja lietas, kas varētu palīdzēt un pārējiem ieteiktu beigt gudri dirst, jo ziniet.. Dažreiz labāk ir vienkārši paklusēt, citādi beigās var gadīties, ka stāvēsiet kā tādi klauni.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, userviens said:

Paldies visiem, kuri rakstīja lietas, kas varētu palīdzēt un pārējiem ieteiktu beigt gudri dirst, jo ziniet.. Dažreiz labāk ir vienkārši paklusēt, citādi beigās var gadīties, ka stāvēsiet kā tādi klauni.

Cilvēki Tev cenšas palīdzēt, kā vien var, bet Tu atļaujies viņiem pārmest par palīdzību?

Arī ieteikums par interneta provaidera maiņu ir un paliek ieteikums... Tas, ka Tu šādu ieteikumu uzņem kā pilnīgi degradēts jaunietis, nenozīmē, ka vaina ir tajos, kas iesaka un cenšas palīdzēt pat tik neadekvātam jaunietim.

Es tavā vietā priecātos, ka vispār kāds Tev ir palīdzējis šajā topikā, jo pelnījis Tu to nebiji!

Tā kā, jaunais, nomierinies un iesaku atvainoties. Nāks par labu un uzkačāsi karmu :<

Link to comment
Share on other sites

Madyoga, es pateicu paldies cilvēkiem, kuri kaut ko normālu uzrakstīja (Arcca, gepardC un faz). Un kur tu šajā topikā redzēji, ka kāds ieteica nomainīt provaideru, kad tas vispār nebija nepieciešams? Jo kā redzi vajadzēja tikai ielīst dziļāk rūtera settingos un faz pabakstīja mani ar kociņu īstajā vietā.

Ajā, pareizi. Ir 2019 gads. Laiks, kad internetā daudzi par kaut ko apvainojas.

Kādreiz forumos tādas frāzes, kā "tavs internets sūkā" un tamlīdzīgus tekstus vienkārši izdzēsa un vēl warn uzlika par to, ka vienkārši spamo topikā, lai tik būtu +1 posts.

Īsāk sakot, džeki vēlreiz paldies. Problēmu vairs nav.

Cheers.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×