Jump to content
relods

Sūdzība [PUB] barovsky

Recommended Posts

1. Disconnect: You have been banned from the server
 
SERVER:         [LV] LATVIAN PUBLIC SERVER - IDENTY.LV !WS !KNIFE
ADMIN:        barovsky
REASON:        AbusiveInPrivet
TOTAL:        8 hours 
TIME LEFT:     8 hours 

2. Pirmkārt, tikko ienāku serverī, sāku runāt ar cilvēkiem, vienkārši runāju ar viņiem, nekādu lamuvārdu, nekādu aizvainojumu, barovsky mani nomuto uz 10 min par - Par daudz lieto mic. Es serverī biju tikai max otro raundu, un viņš bija dzīvs ar vēlvienu tajā raundā, kad tiku nomutots, viņi šajā raundā zaudēja pret vēlvienu, laika dēļ, es pateicu - ejat plantot, oj, vairs nav laika, OUTSTANDING PLAYING. Pēc šī teikuma, saņēmu mutu, principā par neko. Tā tad tālāk es sāku rakstīt viņam steam, ka viņš izgāž dusmas, kas nāk no dzīves, uz mums serverī mutojot mūs, kad viņam kaut kas nepatīk. Pēdējā laikā, viņš no malas liekās ļoti neapmierināts ik reizi kad ir serverī. Pēc tam viņš arī nomutoja spēlētāju - Somalia eSports (siekalumeerciiti), par to ka viņa teammate šavā speciāli pa viņu un traucēja spēli(netika sodīts) un siekala pateica - beidz pajoliņ, un dabuja muti. Es domāju ka vispār nav tāda iemesla - par daudz lieto mic, ja vien protams nebļaustās un tur speciāli kaut kādas skaņas taisa. Es mierīgi komunicēju ar pārējiem un saņemu muti par to. Ļoti jauki!

3. Demo/mape - 

de_dust2 2018-12-26 19:57 40.6 MB

4. Tas notika apm. 14-17 raundam(precīzi nepateikšu sorry).

P.S - Ja vajag barovsky vai es var iemest no steam chata tos textus. Bet es jau pateicu ko es viņam teicu.

Edited by bot relod
Link to comment
Share on other sites

Ja esi miris, tad klusē un netraucē tiem, kas vēl dzīvi. Tev vajadzētu izvērtēt savas prioritātes, ja pat 10 minūšu mutes dēļ jau meties stīmā privāti kko rakstīt. Palasīju arī tavu čata vēsturi. Daži sulīgi teksti, kad adminu nav online un vispārīgi kautkads vēzis. Random teksti ar kuriem centies piedurties or some shit.

Bans paliek, aizej izgulies un tad jau rīt ar svaigu galvu varēsi iet atpakaļ spēlēt.

 

https://m.imgur.com/a/VcJbpP7

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Tā tad ienāca tas onet3p čalis ( viņš free to play) nebija adminu on ,tapēc pasaucu kalibru . Ienāca tieši barovsky un es viņam pateicu,ka tas čalis iespējams čīto . Barovsky to spēlētāju nosauca par miskasti vai kka tā.(pat neskatoties???) Kalibrs palika un skatījās to spelētāju . rekur fazam arī likās viņš fishy https://prnt.sc/lzurlv

te vispār lieki kaut ko piebilst,ja par vārdu pajoliņš  mani nomuto. Pietam cilvēks iepriekš teica " pizda ,kur viņu daudz,pilna dirsa mida" Tas LOOK AT ME jau iepriekš šāva pa savējiem . Saprotu ,ka 10minutes mute nav daudz ,bet kapēc notiek tāda spēlētāju dalīšana. KO pa ršo domā excaliburs- https://prnt.sc/lzut6n

TAGAD THROWBACKS- pirms dažiem mēnešiem mums ar barovsky bija neitralas/labas attiecības . Vienreiz viņš man pajautāja 3IDC un es atteicu ,pēc šī notikuma esmu saņēmis nepelnītu negativitāti no viņa puses . (iepriekš par niekiem esmu saņēmis gag un mute)

Vel vēlāk notika šādi-  https://prnt.sc/lzursh kur barovsky nogagoja šo spēlētāju par to ,ka pateica vārdu garbage. 

 

broken playstv- https://plays.tv/video/5c23d3953153d7f1e7/labs-mute

 

Edited by SiekaluMeerciite
Link to comment
Share on other sites

Reloads dabuja banu par to ka private sāka dirst man virsū , es tak viņam perm mute neuzliku , nieka 10 minūtes, jo viņš takš šeit esot pārāks par citiem , un kāda sakara pēc viņš vispār sāk man braukt virsū par privāto dzīvi.

Pats uzskatu ka braucot virsū caur steam ir tas pats kas adminčatā, jo tikai tādēļ man viņš ir friendlistā, varbūt citreiz tik tik mm uzraut, bet tas jau agrāk bija .

un btw siekala , nevis dēļ kautkādiem 3idc es tur mestu kādam veto virsū, tava attieksme palika tik cringe, tu vienmēŗ ienākot serverī pasaki kautko glupu vai tieši par mani kā administrātoru (bad admin etc.) , iešu sudzibas rakstīt, māci mani adminēt utt. 

es saprotu ka Rojs ir tavs draugs un tu darīsi visu lai viņu aizstāvētu, bet vairāk es neko netaisos piebilst, jo domāju ka sods ir pamatots, kadēļ man dēļ 10 minūšu mutes būtu jāklausās kautkādas jēlības no 15 gadnieka par manu dzīvi ?

Ja kādam ir kautko piebilst, droši pie reizes izsakās vel kāds kam kautkas uz sirds. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, barovsky said:

Reloads dabuja banu par to ka private sāka dirst man virsū , es tak viņam perm mute neuzliku , nieka 10 minūtes, jo viņš takš šeit esot pārāks par citiem , un kāda sakara pēc viņš vispār sāk man braukt virsū par privāto dzīvi.

Pats uzskatu ka braucot virsū caur steam ir tas pats kas adminčatā, jo tikai tādēļ man viņš ir friendlistā, varbūt citreiz tik tik mm uzraut, bet tas jau agrāk bija .

un btw siekala , nevis dēļ kautkādiem 3idc es tur mestu kādam veto virsū, tava attieksme palika tik cringe, tu vienmēŗ ienākot serverī pasaki kautko glupu vai tieši par mani kā administrātoru (bad admin etc.) , iešu sudzibas rakstīt, māci mani adminēt utt. 

es saprotu ka Rojs ir tavs draugs un tu darīsi visu lai viņu aizstāvētu, bet vairāk es neko netaisos piebilst, jo domāju ka sods ir pamatots, kadēļ man dēļ 10 minūšu mutes būtu jāklausās kautkādas jēlības no 15 gadnieka par manu dzīvi ?

Ja kādam ir kautko piebilst, droši pie reizes izsakās vel kāds kam kautkas uz sirds. 

Tu mani nevari sodīt par steam chata msg, iekš servera. PALDIES

Link to comment
Share on other sites

Yow, privātais čats attiecas tikai uz jums abiem, vienalga, kas tur tiek rakstīts - banot serverī par to nedrīkst! Ja tiešām maksimālas jēlības stīmā saraksta un to negribi lasīt, tad vienkārši viņu nobloķē! Ja turpina vārīties adminchatā, droši vari banot!

Banu ņemu nost, un ja redzēšu kaut kādas sprēgāšanas vai negācijas jūsu starpā, banošu vai nu abus divus, vai visus trīs!
Jauku vakaru!

Atvainojos, @Clubstep , šito paņēmu uz sevi!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, barovsky said:

Reloads dabuja banu par to ka private sāka dirst man virsū , es tak viņam perm mute neuzliku , nieka 10 minūtes, jo viņš takš šeit esot pārāks par citiem , un kāda sakara pēc viņš vispār sāk man braukt virsū par privāto dzīvi.

Pats uzskatu ka braucot virsū caur steam ir tas pats kas adminčatā, jo tikai tādēļ man viņš ir friendlistā, varbūt citreiz tik tik mm uzraut, bet tas jau agrāk bija .

un btw siekala , nevis dēļ kautkādiem 3idc es tur mestu kādam veto virsū, tava attieksme palika tik cringe, tu vienmēŗ ienākot serverī pasaki kautko glupu vai tieši par mani kā administrātoru (bad admin etc.) , iešu sudzibas rakstīt, māci mani adminēt utt. 

es saprotu ka Rojs ir tavs draugs un tu darīsi visu lai viņu aizstāvētu, bet vairāk es neko netaisos piebilst, jo domāju ka sods ir pamatots, kadēļ man dēļ 10 minūšu mutes būtu jāklausās kautkādas jēlības no 15 gadnieka par manu dzīvi ?

Ja kādam ir kautko piebilst, droši pie reizes izsakās vel kāds kam kautkas uz sirds. 

Šeit lielākoties būs mans viedoklis par to: Kāds fucking sakars steamam ir ar serveri? Ar mute arī diži nepiekrītu, jo tie''sam nav tik grūti pateikt ejat kkādā stemachatā runāt nevis dialogu runājat serverī, bet nu ne par to šobrīd stāsts.

Stāsts par to kapēc tev liekas ,ka steams ir kopīgs ar serveri? Ja es tev spamošu steam msg šobrīd arī mani izbanosi, vai tomēr izmetīsi no friendlista vai nobloķēsi? Saprotu ,ka katram savs trigger līmenis ir savādāks kad vienkārši aizveras un negribi šo cilvēku vispār redzēt, bet tam ir domāts iekš STEAM block communication vai vispār unfriend, nevis iekš SERVERA ban funkcija kam pilnīgi ir 0 sakars. Te uz rokām nevar saskaitīt cik cilvēki man friendlistā ir mani apdirsuši, spamojuši vai kā savādāk "pārkāpuši servera noteikumus" bet tas nav iekš servera...

Kādu brīdi atpakaļ jau akka arī par šo teica ,ka bija atgadijums ar skype un forumu,ka nodirsa skype bet izbanoja no foruma, pilnīgi vienāds stāsts ar šo ,ka nax vispār kkas tamlīdzīgs ir jādara.

 

E: Rakstiju pirms fazija atbildes un sanāca ,ka pēdējais kko izsakos, whops

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Es nez cik reizes esmu spēlētājiem teicis abos serveros, ejat vārīties privāti discordā/ts/or whatever. Neviens neuztver to nopietni vai arī vienkārši ignorē, līdz ar to pietiek brīdināt katru sniegpārsliņu, jo tāpat neņem galvā aizrādījumus. Klausīties sāk tikai tad, kad beidzot muti saņem. 

Par to steamu runājot, relods tak momentā pēc mutes sāka brukt barovskim virsū. Pie tam 10 minūšu dēļ. Man ir vienalga vai tas ir serverī, vai stīmā, bet ja nepaiet pat sekunde pēc soda saņemšanas un tu jau sāc tēlot ērgli, tad sekos silence vai bans. Pilnīgi nekādas pietātes, ne respekta. Toties nākamreiz 2x padomāsi, pirms sākt dirst virsū. Turpinās apieties ar spēlētājiem kā ar zīdaiņiem, tad nekas nemainīsies attieksmes ziņā. Nevienam atlaides no manis neredzēt.

 

Edited by Clubstep
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×