Jump to content
relods

CSGO/slikts edits

Recommended Posts

Hey, tā tad, man ir ļoti daudz klipi ar pub un mm fragiem, kuri likās diezgan ok, kaut gan daudzi tagad, kad skatos ko es esmu saglabājis, neliekās tik labi kā tajā brīdī. Bet nu izvilku tos labākos kas tur bija, i know nekā īpaša daudzos, bet man apnika bezjēgā turēt viņus kompī, un nolēmu pamēģināt ļoti vienkāršu editu uz mūzikas. Pirmā reize, kad taisu editu, es zinu, šausmīgi sanāca, bet nu vismaz kaut kas iznācis. 

Senks everyone, kurus es nošāvu, BEZ JUMS šie fragi nebūtu tapuši :**

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arcca said:

Pirmais solis nākamajam editam - pilnīgi noteikti tiec vaļā no interlacing. Tās ir tās vertikālās strīpas pa visu video ātras kustības laikā.

Hmm, paldies, es ar domāju kā tikt vaļā no viņām un kāpēc tādas ir, bet nu neiedomājos ka var tikt vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Tas visticamāk ir pie renderēšanas settingiem, iespējams, ka 1080i nevis 1080p presetu uzliki.
Iegūglē interlacing vs progressive, ja interesē vairāk.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arcca said:

Tas visticamāk ir pie renderēšanas settingiem, iespējams, ka 1080i nevis 1080p presetu uzliki.
Iegūglē interlacing vs progressive, ja interesē vairāk.

Jā es i uzliku :(

Edited by bot relod
Link to comment
Share on other sites

Ja neskaita ka puba fragi un ka edits bad, tad var skatīties :D 

Nē nu godīgi sakot vismaz daži smuki defi ir video. Edits bad, bet nu ja saki, ka pirmais, tad veiksmi mācīties kā taisīt labākus ;) 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kingle* / Roberts said:

Nē nu tīri tā neko fragi. 
Malacis, ka vismaz esi mācējis savu WH noslēpt, bet aim lock gan nenoslēpsi Kappa
 

Senks men, es ļoti cenšos visu paslēpt, un man tas izdodās!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×