Jump to content
simplijs

NOTY 2018. gada nominācijas

Recommended Posts

CSGO NESPĒLĒJU, TAPĒC NEVARĒŠU NOMINĒT DĀRGOS ADMINUS. TĀPAT VISI SUZUKĪ ,hihi.

:mad:Administrācijas pārstāvis - Boomix. Diezgan interesantas idejas Tev ir plaukušas un dzēlušas Identijā, esi aktīvs kā čatā , tā forumos. Kā sacīt jāsaka, apsveicu - Identijs drīz būs Tavās rokās pavisam, jo akku es redzu tik daudz, cik caur patrīcijas video.
:huhh:Moderators - simplij vai faz, ta ta tā, kurš pagājušo gadu uzvedās labi ? Noteikti, ka FAZ - nez cik kārtīgi pilda savu darbu un cik aktīvi,bet zinu,ka huiņas aiz sevi neatstāj, tātad arī forumu uztur kārtībā + aktīvs čatā ! 
cmonBruhLietotājs -  exsups, katru mīļu dienu pāri Daugavai , viņš priecē mani un es viņu . 
gachiGASMPalīgs - Īsti neviens, bet tomēr gribētos pateikt paldies Kanepim. , par uzmundrinājumu un,ka biji kopā ar mani priekos un bēdās čatā. 
:?:Oldschool - vairs ne tik mīļs un jauks un forš, bet noteikti,ka oldschool ir un paliks DZIVNIEKS, nezinu kur Tu tagad klejo un esi nozudis jau mēnesi, bet Tu noteikti atgriezīsies un izlasīsi, čau ! 
fed7SPAMERIS - es nezinu kapēc iedomājos uzreiz par excu ! vai komentāru dēļ ? vai dēļ tā,ka iedevi man 5 eiro lai šito ierakstu,hihi .
HeyGuysGirl next door - čiepa - jauka meitene un aktīva bijusi visu gadu mijās. šķiet,ka šeit arī bērni dzims , ja jau reiz sneķelītis lūpā kož ! :)

4HeadLabākā pērle - Par visu gadu es nepateikšu , bet tik cik es te pavadīju pēdējo laiku tad, personiski, man Akka iedeva kaut kādu noneimer bildi, kad prasīju priekš sava komiksa ! 


ZappaMemeris - Mercury, jo laikam vienkārši saskan humora izjūta.
WutFaceSkabarga pakaļā - nākamas Jorens ? Linceens 
LuLČata gariņš - nu un atkal balsi atdošu par Kaņepi ! ja ne katru dienu sastopams tad vismaz tad , kad es ienāku - viņš vienmēr ir šeit ar mani un pret mani !

Link to comment
Share on other sites

Nomināciju saraksts:

Administrācijas pārstāvis - @boomixFixing them bugs, kā es kaut ko iemetu, tā gandrīz vienmēr skatās kas notiek.
Moderators - @excaJo pieturās pie noteikumiem precīzi pa vārdam, te tas +1wp man bija, kas pēc noteikumiem technically bija pelnīts, bet pēc konteksta nebija.
Banteam - @OutpaceSkatoties tās sūdzības, kas parādās no JB... Es priecājos, ka šis nav sajucis prātā. :D 
Serveru admins - @WalterNav kārtības? Tūlīt būs kārtība.
Pub Admins - @Kingle* / RobertsKaut kā bieži atrodās serverī. I wonder why. Un ja ir problēma serverī, padodu ziņu viņam, un viss notiek.
Lietotājs - Man jau šķiet, ka aktīvākie cilvēki agrāk vai vēlāk iegūst kaut kādu amatu. Lai vai kā, moderatori arī ir lietotāji. :D  @fazjo cik ir runāts čatā, tā vienmēr sakrīt domas, vairāk vai mazāk, and he's just a fun dude.
Sliņķis - @boomixSkatīt izcelto pirmajā punktā -> "It's a feature".
Aktīvais - @aliveTev vajag draudzeni.
Oldschool - @MADYOGAIenāks tad, kad neviens negaidīs, un pateiks visu ko domā.
SPAMERIS - Gribēju jau teikt, ka akka, bet... @exsupnu tik ļoti cenšās panākt, ka jādod. :D 
Girl next door - Uhhh... @CLOUDLETA? I guess? Baigi neievēroju, bet šis niks ir iekritis prātā, nu tad lai.
Labākā pērle - :zb:
Skabarga pakaļā - Drīkst nominēt visu JB komūnu, kas cep augšā sūdzības? Labi, joks, nemaz neraksti to komentu, you know who you are. Nav neviena, ko šim nominēt.
Čata gariņš - @akka, kas negrib atdot savu čata kroni exsupam. :D 

Link to comment
Share on other sites

What up!? Nomināciju rezultāti : 

Administrācijas pārstāvis - @boomix
Moderators - @faz
Banteam - @Outpace
Serveru admins - @_TnT_
Pub Admins -  @barovsky
Arenas Admins - @WaCco
JailBreak Admins - @_TnT_
Lietotājs - @Krums
Palīgs - @Walter
Sliņķis - @akka
Aktīvais - @exsup
Oldschool - @Kanepis.
SPAMERIS - @exsup
Girl next door - @Čiepa
Labākā pērle - @boomix ar :zb:
Aktīvākais mūziķis - @Vankaa*
Memeris - @Mr.Mercury
Skabarga pakaļā - @exsup
Čata gariņš - @exsup

Paldies tiem retajiem, kuri saņēmās nobalsot! Uzvarētājiem pienākas awardi, tā pat arī pienāktos awardi tiem, kuri balsoja.
Peace!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×