Jump to content
gepardC

/CSGO/ Ace by gepardC

Recommended Posts

Sanāca smuks ace un vēlējos iemūžināt. Tieši tajā dienā biju redzējis erwoldz ielikto video identy forumā tāpēc nolēmu ar puiku kontaktēties lai nu tad top kaut kas smuks. Šeit tad ir gala rezultāts.

Sākot ar 2019.gadu domāju nopietni pieķerties streamošanai, tāpēc ja esi cilvēks, kas skatās LV streamus, tad uzspied subscribe kā arī, ja patīk video uzmet thumbs up un pieseko erwoldz YT channel ( https://www.youtube.com/channel/UCxTb3XN88yPDbzTCb0DtqVw ) lai redzētu vairāk šādus CS:GO editus. :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vienīgais video kuru esmu skatījies un neteikšu, ka esmu impressed. pats vēlētos lai spēle/video būtu mazliet tumšāks savādāk tas gaišums [manuprāt] liek spēlei izskatīties low quality. Bet nu eiss jau pa smuko, čītaks. šito banot identijā.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, exca said:

vienīgais video kuru esmu skatījies un neteikšu, ka esmu impressed. pats vēlētos lai spēle/video būtu mazliet tumšāks savādāk tas gaišums [manuprāt] liek spēlei izskatīties low quality. Bet nu eiss jau pa smuko, čītaks. šito banot identijā.

nezinu, bet man patīk kā ir un runājot par krāsām - man patīk eksperimentēt un šis arī bija eksperiments, jo nekad nebiju mēģinājis uz pelēka toņa

Link to comment
Share on other sites

Ace sick, tikai viss video liekas baigi sliktas kvalitātes, tas pirmais kas baigi lec acīs jau sākumā, iespējams, ka jā, dēļ tām krāsām.

Edited by Haijfaiv
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haijfaiv said:

Ace sick, tikai viss video liekas baigi low quality, iespējams, ka jā, dēļ tām krāsām.

k, pie krāsām piestrādāšu nākamajā editā

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DZIVNIEКS said:

priekš viena eisa taisīt 1:17 ilgu video, kad intro vien sastāv no minūtes? paldies

parasti netaisu tik garus editus priekš sevis, bet, ja kāds palūdz uztaisīt kko līdzīgu šim tad vēlos to uztaisīt tā, lai ir skatāmāks ilgāk par minūti nevis ~10 sekundes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×