Jump to content
DeFire

Nepieciešama Datoru gurū palīdzība

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir iespēja ne dārgu nopikrt mātesplati msi B150M BAZOOKA, kur atbalsta ram ddr4. Zinu tikai to, ka manai mātesplatei ir ddr3 boost un tikai 2 sloti.

 

Sākotnējais jautājums ir tāds :

” Kādu cpu viss labāk pirkt šai mātespltei, lai iet labi un nav jāpārmaksā par to, kas nav vajadzīgs?” Dators tiek izmantots priekš video montēšanaa csgo spēlēšanas un strīmošanai, kā arī vēlos arī sākt tiešraides uz pubg, bet ar dotajiem parametriem man nepavilks.

Kas man ir ?

gtx 1050ti 4gm

 Intel i5-3570

ram 8gb

 

vēlos nopirkt to mātesplati un piepirkt ddr4 8gb ram, iesākumam un tad vēl tādus pašus ram, lai tik celtu gb uz augšu. 

Nu un laikam cpu ar būtu jāmaina. Gribētu zināt spečuku domas kuru cpu pirkt. 

 

Paldies jau iepriekš. 

Link to comment
Share on other sites

Intel proči, par tiem neko daudz nezinu, es šo to zinu AMD pusē, so, tur nevaru palīdzēt.


BET, par ramu lieta tāda, ka Tu vari nopirkt 2 identiskus stikus atsevišķi, un viņi ne par ko negribēs strādāt kopā. Tas chance nav liels, bet pastāv, tāpēc ieteikums būtu pirkt kit ar tiem pašiem 16G uzreiz, lai neparādās savietojamības problēmas.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arcca said:

Intel proči, par tiem neko daudz nezinu, es šo to zinu AMD pusē, so, tur nevaru palīdzēt.


BET, par ramu lieta tāda, ka Tu vari nopirkt 2 identiskus stikus atsevišķi, un viņi ne par ko negribēs strādāt kopā. Tas chance nav liels, bet pastāv, tāpēc ieteikums būtu pirkt kit ar tiem pašiem 16G uzreiz, lai neparādās savietojamības problēmas.

Mana pēdējā doma ir tāda ka ram sūtu no 1alv un kad buus veel lieka naudinja tad pasūtu tieši tādu pašu8gb, kā sākumā. Tad jau nevajadzētu būt problēmām, vaina ?

Man tagad ir 4gb x2 rams, bet tas jaunajai platei nederēs, jo atšķiras ddr :)

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais budžeta variants

i3-8100,4 kodoli(130eur+/-)(labāks par i5-7400) + B450(75eur) mātesplate + ddr4 => velāk var uz 9th gen intel cpu pāriet

Bet ja vajag specifiski B150, tad vislabakie cpu loģiski būs i5-6600(230$?) vai i7-7700(300$?), bet domāju, ka izdevīgāk ņemt i3-8300/8100 un B450 vai .. vispār pāriet uz AMD, kad jaunie ryzen 3000 iznāk.

edit : ja domā ņemt ramu un gribēsi vēlāk upgradot cpu uz i5-8600, i7-8700 vai 9th gen intel, tad ņem ram ar  speed 2666mhz + 

 

 

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka tu vari pasūtīt 2 identiskus, kas nākuši no viena konveijera, bet var būt savietošanas problēmas. Kiti tiek pārbaudīti, ka strādā kā nākas, tāpēc ar tiem ir garantija, ka nebūs problēmu.

 

Link to comment
Share on other sites

Tava mātene pavelks jebkuras 6tās (7 un 8to nepavilks diemžēl) paaudzes pročus intel core, un ddr4 rams tikai uz taktsmēra 2133mhz. Nekādus ddr3 boosta viņam nav, fiziski tas pat nebūtu iespējams, ddr3 jau ar slotiem atšķirās no dd4 :D.

  • DDR4 Boost: Give your DDR4 memory a performance boost

https://www.msi.com/Motherboard/b150m-bazooka.html

kā jau redzi, ddr4 boost ir, nekāds ddr3. ram arī nāksies dapirkt, a savus 8gb ddr3 tad jau uz pārdošanu jāliek :/

 

priekš montēšanas un pubg, noteikti i7 6th generation (modeli skaties pats) (ja strīmosi ar cpu software 254x codecu, priekš labas kvalitātes 1080p 60fps, nevis caur gpu codecu nvidia h254)

 

nu arī kko par gpu gribētos pateikt, bet vēl nezinu ko, it kā fine, bet nu ja padomā...hz :D

 

 

Edited by r0de
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, r0de said:

Tava mātene pavelks jebkuras 6tās (7 un 8to nepavilks diemžēl) paaudzes pročus intel core, un ddr4 rams tikai uz taktsmēra 2133mhz. Nekādus ddr3 boosta viņam nav, fiziski tas pat nebūtu iespējams, ddr3 jau ar slotiem atšķirās no dd4 :D.

  • DDR4 Boost: Give your DDR4 memory a performance boost

https://www.msi.com/Motherboard/b150m-bazooka.html

kā jau redzi, ddr4 boost ir, nekāds ddr3. ram arī nāksies dapirkt, a savus 8gb ddr3 tad jau uz pārdošanu jāliek :/

 

priekš montēšanas un pubg, noteikti i7 6th generation (modeli skaties pats) (ja strīmosi ar cpu software 254x codecu, priekš labas kvalitātes 1080p 60fps, nevis caur gpu codecu nvidia h254)

 

nu arī kko par gpu gribētos pateikt, bet vēl nezinu ko, it kā fine, bet nu ja padomā...hz :D

 

 

Par to ram es jau zinu. Manaa platee ir ddr3 un jaunajā ddr4, tas skolniekam saprotams, ka viņi atšķirsies.

Kas tu gribi pateikt, ja jaunā mātesplate (B150M Bazooka) nepacilks procesoru i7 7700 ? 

Ja tā tad kādu max labāko proci es varu ielikt tai platē ?

vai tomeer labaak ir iespeeja dabuut labu procesoru trešās paaudzes un plati es nemainu. Tikai cpu un palielini sev ram !?

13 minutes ago, preacher said:

es uzreiz saku, ka not worth the upgrade. 

300+ eur par cpu

140+ eur par ram 16gb ddr4

 

ņemtu ryzen 2600 + x470 mb = būs 300 eur

Nu kut Kas man jau ir jaamaina, vēlos jaudīgāku :)

Link to comment
Share on other sites

pats pirms mēneša aizdevu savu i5 3570 + mb + 16gb ram pa 120 eur.

saliku ryzen 2600 + gb x470 mb + ddr4 16gb pa 430 eur. 6core cpu, tiek galā ar visu ko sirds vēlās. Jaudas ziņā almost 3x labāks setups par veco.

Link to comment
Share on other sites

MSI B150M bazooka sader ar i7-7700, jo mātesplates CPU ligzda ir LGA1151. 

Labākais RAM, kas saiet ar šo CPU un mātesplates combo, ir DDR4-2133. Skaties lētākos piedāvājumus vai ņem no firmas, kas patīk.

https://pcpartpicker.com/ iesaku šo mājaslapu, lai apskatītos, kuras komponentes sader ar kurām.

3. paaudzes Intel procesori jau ir novecojuši, tāpēc tie nepaveiks tik daudz, cik jaunāko paaudžu CPU, kas maksā tikpat.

Protams, ryzen procesori arī nav slikti, kā jau @preacher teica.

 Varbūt vispār labāk ņemt citu mātesplati un 8. vai 9. paaudzes Intel CPU, skatoties, cik labs vai slikts tev tas B150M piedāvājums. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×