Jump to content
Snabulis

Apzināta servera laušana

Recommended Posts

1. Bija vairāki pārkāpēji - Linceens ,ASAP ,BlackDragon ,tādēļ ka pārkāpēji ir vairāki tad visu steam link nemeklēšu,cerams Outpace'am neizņems tas pārāk ilgu laiku.

2. Šeit Round: 0:2,rounds iet diezgan ilgi tāpēc var arī skatīties round beigas.

3.Servera laušana. 

http://prntscr.com/lgdzdd ,es zinu ka es ari mētāju ieročus ,bet tas bija lai apturētu viņu procesu ,uzskatu ka esmu nacionāls varonis,varat medaļu pasniegt vēlāk,tnx

http://prntscr.com/lgdnq0 ,traucēja visi tie fps dropi,nav man slikts dators ,ka man tas bija vienīgajam ,čatā citi ari teica ,ka fps drop

http://prntscr.com/lgdp1j ,šis ir uz 50/50 ,jo itkā spam čatā nav ,bet tajā pašā laikā bija 2 admini on kuriem noteikti šis spam bija(+ nezinu ,kāpēc nav tāda noteikuma par pogu spam,vismaz pats neatradu)

http://prntscr.com/lgdpyn (black dragon uz šito neatiecas)

4.Nezinu kura šo 3 gudro cilvēku ideja tā bija ,bet principā viņi spamoja GunRoom'ā  pilnu dirsu wep (tā tiešām pamatīgi pilnu) tā ka sāka lagot serveris ,nezinu ko viņi gribēja ar to panākt ,bet lai netestē savu ziņkāri šajā serverī un dara to hostējot paši savu.

Vel vēlos piebilst ka rakstu sūdzību tikai un vienīgi attieksmes un principa pēc, čatā biju uzrakstijis ''ja nocrashosiet serveri rakstīšu sūdzību" vai ktko tādu un momentāli dabūju atpakaļ abuse no ASAP un gudru tekstu ka ''viņš vienkārši nevar izvēlēties wep''. Zinu ka mans chat log arī nav labākais pasaulē ,bet ja jūs gagosiet ASAP tad dariet to beidzot uz kādu ilgāku laiku ,jo viņa toxiskums tiešām bojā šo serveri un ievieš tajā toxic vibe. (ja gribat man ari varat likt sodu par chat history es to nenožēloju)

ps: zinu ka serverī bija 2 admini bet ,manuprāt viņi nepiekā nav vainīgi,izņemot exup,viņam var acc off un man acc on,tnx :zb:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai es būtu vainīgs pie kaut kā, jo es visus slapoju, kas spamoja gr ieročus.

Tapēc domāju, ka es neesmu nepiekā vainīgs. 

Sākumā linceens ar ASAP'u spamoja tos wepus un es centos viņus apturēt ar slapošanu, bet laikam vajadzēja ātrāk slayot/banot. 

Edited by exsup
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, piedod, bet varbūt izstāstīsi, ko tu dariji arī, pilnos sīkumos: kā tu pats izraisīji šos "lag-spikus", metot granātas uz ieroču kaudzēm, mētājot ieročus visur apkārt; mana reakcija, kad ienācu serverī un redzēju kāds haoss tur notiek; vēl gan jau, ka daudz kas notika pirms ienācu serverī...
 

Es pats, mazliet tikai "spamoju" ieročus, bet tas bija mazliet, un uz īsu laika periodu, bez nekādām ļaunām nodomām, jo pats jau sapratu, ka serveri nevarēs nocrashot ar tādu mazu "load" (Nemaz, nevienu brīdi nevēlējos serveri nocrashot, tikai es mazliet paspamoju ieročus, saprotot pats, ka ar ko šādu nenokrasošu serveri. Bija tikai kādi 8cilvēki serverī, visi izklaidējās, tāpēc vēlējos pats iegūt arī mazliet jautrību, neizveidojot nekādas lielas problēmas, kad, jau dažiem spēlētājiem sāka ļoti lagot(konstatējo to pēc "čata ziņām"), iegāju ct, lai beigtu šo haosu(2 reizes, vienīgais, kad kāds kaut ko izdarīja, lai pārstātu šos "lag-spikus").

 

Nezinu, vai mans viedoklis šeit ir ļoti nozīmīgs, ceru, ka kāda augstāka amata persona uzskatīs to par vismaz, mazliet vajadzīgu, un sapratīs, ka šoreiz varbūt, nevajadzētu neko darīt par šo, jo manuprāt, ko mēs izdarījām - neko sliktu nenodara serverim un nevienam cilvēkam/spēlētājam, pietiktu ar atvainošanos un, varbūt brīdinājumu.

Es personīgi atvainojos, ka vienu brīdi rīkojos bezrūpīgi: minimāli mētājot, spamojot ieročus; izmantojot dažus necenzētus vārdus(Nenopietnā nozīmē, nemēģināju nevienu emocionāli aizskart ar šiem izteicieniem, man šķiet, ka pateicu tikai kādus maksimum 5 lamuvārdus, kuri nebija domāti, kā aizskaroši izteicieni.

Paldies.

Edited by BlackDragon302
Link to comment
Share on other sites

Negribu taisīt vēl vienu sūdzību, bet Exsups arī atrada to ka, linceens izmanto bugu, lai ieetu CT, kad viņš CT banots. Domāju, ka viņa CTunban appelācija vairs nav vajadzīga...

Demka : Demka  Pašā mapes sakumā, linceens jau to azpinās.

Es viņu temp banoju uz 666min, >>>> bet neiebilstu, ja BanTeam pagarina to banu. <<<<

 

 

Btw, neilgi pēc bana linceens gribēja pafelxot ar saviem sakariem :

http://prntscr.com/lgelks

 

p.s. Bold texts ļoti uzsvērts un izsaka galveno domu šim postam

 

 

 

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BlackDragon302 said:

Sveiks, piedod, bet varbūt izstāstīsi, ko tu dariji arī, pilnos sīkumos: kā tu pats izraisīji šos "lag-spikus", metot granātas uz ieroču kaudzēm, mētājot ieročus visur apkārt; mana reakcija, kad ienācu serverī un redzēju kāds haoss tur notiek; vēl gan jau, ka daudz kas notika pirms ienācu serverī...
 

Es pats, mazliet tikai "spamoju" ieročus, bet tas bija mazliet, un uz īsu laika periodu, bez nekādām ļaunām nodomām, jo pats jau sapratu, ka serveri nevarēs nocrashot ar tādu mazu "load". Bija tikai kādi 8cilvēki serverī, visi izklaidējās, tāpēc vēlējos arī, neizveidojot nekādas lielas problēmas, kad, jau dažiem spēlētājiem sāka ļoti lagot(konstatējo to pēc "čata ziņām"), iegāju ct, lai beigtu šo haosu(2 reizes, vienīgais, kad kāds kaut ko izdarīja, lai pārstātu šos "lag-spikus").

 

Nezinu, vai mans viedoklis šeit ir ļoti nozīmīgs, ceru, ka kāda augstāka amata persona uzskatīs to par vismaz, mazliet vajadzīgu, un sapratīs, ka šoreiz varbūt, nevajadzētu neko darīt par šo, jo manuprāt, ko mēs izdarījām - neko sliktu nenodara serverim un nevienam cilvēkam/spēlētājam, pietiktu ar atvainošanos un, varbūt brīdinājumu.

Es personīgi atvainojos, ka vienu brīdi rīkojos bezrūpīgi: minimāli mētājot, spamojot ieročus; izmantojot dažus necenzētus vārdus(Nenopietnā nozīmē, nemēģināju nevienu emocionāli aizskart ar šiem izteicieniem, man šķiet, ka pateicu tikai kādus maksimum 5 lamuvārdus, kuri nebija domāti, kā aizskaroši izteicieni.

Paldies.

Es jau rakstīju ka metu prom ieročus tur kur jūs viņus metāt,nezinu kā palīdzētu tas ka jūs viņus iegrūstu mazā kamerā ,bet cik sapratu lags būtu lielāks.

Par granātu mešanu,metu kad jūs sākāt spamot šos ieročus lai viņus izkliedētu un jūs nevarētu viņus nogādāt tajā kamerā bet beigās izmantojāt pašu gr kur izveidot lielu čupu un mētāt he granades,neuzskatu ka es jebkādā viedā iesaistījos jūsu rīcībā,ja nemaldos lielākie lagi bija ,kad es biju miris un specoju visu to murgu ,bet paldies par atsaucību,vismaz cilvēks saprot savu kļūdu un to nožēlo.

ps: nezinu kāpēc tev visā tekstā ir 4 dažādas krāsas un random vietās pasvītrojumi ,bet paldies par izteikšanos

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Snabulis said:

Es jau rakstīju ka metu prom ieročus tur kur jūs viņus metāt,nezinu kā palīdzētu tas ka jūs viņus iegrūstu mazā kamerā ,bet cik sapratu lags būtu lielāks.

Par granātu mešanu,metu kad jūs sākāt spamot šos ieročus lai viņus izkliedētu un jūs nevarētu viņus nogādāt tajā kamerā bet beigās izmantojāt pašu gr kur izveidot lielu čupu un mētāt he granades,neuzskatu ka es jebkādā viedā iesaistījos jūsu rīcībā,ja nemaldos lielākie lagi bija ,kad es biju miris un specoju visu to murgu ,bet paldies par atsaucību,vismaz cilvēks saprot savu kļūdu un to nožēlo.

ps: nezinu kāpēc tev visā tekstā ir 4 dažādas krāsas un random vietās pasvītrojumi ,bet paldies par izteikšanos

Nezinu, es teicu, ka ienācu serverī, tikai, kaut kad pa vidu, vai uz haosa beigām. Nemaz nebiju tad, kad tos ieročus mēģināja iemest kamerā, pats nemaz nevēlējos un tā nedarīju. Un mētājot granātas apkārt, visi ieroči sāk lidot gaisā, tādejādi tu izveido daudz lielāku "lagu" serverim.

P.S. Kā pats atceros, tu neko pats neteici, lai izbeigtu šo haosu, vienkārši mētāji granātas un ieročus visur apkārt. Vienīgie cilvēki, kuri mēģināja izdarīja kaut ko, lai izveidotu mieru serverī, bija tie 2 admini serverī un es, varbūt kāds vēl, kurš teica, lai beidz taisīt lagu, bet neatceros nevienu, kurš tā teiktu tajā brīdī.

Nesaprotu, par ko tu runā, kad teici, ka rakstīji čatā, ka tu met ieročus prom no tās vietas, kur mēs metam. Nezinu, kā tas palīdz risināt šo haosa problēmu, veidojot vairāk haosu, ja tu tik ļoti gribēji izbeigt šo "jucekli", varēji vienkārši izdarīt, kā es izdarīju, ieiet ct, lai raunds resetojas.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DopeScott said:

Negribu taisīt vēl vienu sūdzību, bet Exsups arī atrada to ka, linceens izmanto bugu, lai ieetu CT, kad viņš CT banots. Domāju, ka viņa CTunban appelācija vairs nav vajadzīga...

Demka : Demka  Pašā mapes sakumā, linceens jau to azpinās.

Es viņu temp banoju uz 666min, >>>> bet neiebilstu, ja BanTeam pagarina to banu. <<<<

 

 

Btw, neilgi pēc bana linceens gribēja pafelxot ar saviem sakariem :

http://prntscr.com/lgelks

 

p.s. Bold texts ļoti uzsvērts un izsaka galveno domu šim postam

 

 

 

Paldies, savelkot šo + šo topiku + blatošanu par kkādiem sakariem, bans pagarināts uz nedēļu.

Outpace, kad pārējos izskatīsi, banus ne mazākus kā 1 diena.

Link to comment
Share on other sites

Lincēnam ; Snabulim ; ASAP 3dienas bans, spamoja visu demo wepus, utml. (Lincēnam jau simplijs pievienoja)

BlackDragonam 1d bans par cik arī piedalijās procesā,bet nepārspīlēti.

Exsupam ;  Nezinkasam acc wp , spēlējas ar acc ar visiem freeze/beacon/gravity n shit. Paslapoja pāris reizes spammerus un respawnoja entās reizes ieslodzītos. ja kāds no mainiem vēlas apstrīdēt manu lēmumu, ček demo.

Par cik nekādi screeni nav par ASAPu gagu īpaši viņam nevaru dot, skatoties no chatlogiem nav īpaši jēga, ar visiem timezoniem utml. kas tur ir.

 

Ja kāds grib parunāt par šo sūdzību, laipni lūgti pm forumā / discordā.

Paldies :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×