Jump to content
klucis

Sūdzība [JB] DopeScott v2

Recommended Posts

1. Admina niks DopeScott.  Consoles izraksts man nav.
2. Spēlēju mierīgi, CS:GO jb, viens no CT (manuprāt Core) mani fk. Ierakstīju čātā "retarted" vai "retard". Sekoja DopeScott gags uz 3 dienām. Vēlāk, no viņa forumā teiktā, saprotu ka gagu samazijājis uz 6h, bet manuprāt, gags vispār nav pamatots. Es tiešām nesaprotu, vai liek tik lielu sodu par 1. vārda pateikšanu? Ir vairāki spēlētāji, kas viens otru aizskar, vel tiešāk un vairāk, bet sodu par to nesaņem. Vēlāk centos, admina čatā mazliet atspēkot DopeScott teikto, bet man tas neizdevās. Izdomāju uzrakstīt velvienu sūdzību, lai redzētu ko saka citi. Manuprāt DopeScott ir pats diez gan provakatīvs admins, to var noprast pret viņa uzturēšanos pret citiem spēlētajiem. Ieteiktu palasīt līdzi čatu, ko atbild DopeScott.
3. jb_vice_v1 - https://identy.lv/csgo/demos 
Veljoprojām īsti nesaprotu, kur atrodas demo, tāpēc vēlos atvainoties banteam, kurš šo izskatīs.
4. Manuprāt, tas varētu būt otrais rounds.

Edited by klucis
Link to comment
Share on other sites

Elsisdizi nav jau pirmo reizi ''izcēlies'', tāpēc arī domāju uzlikt lielāku gagu, jo, manuprāt, ja cilvēku pavisam netīšam nošauj - veiksmīga sagadīšanās, viņs tāpat pateiks pirmo, kas viņam ienāks prātā - ''retards'', pat neapdomāju situāciju. Ja jau Tu savā vecumā ''18+'', pirmo vārdu, ko vari tādā situācija izdomāt ir ''retards'', tad tev nevajadzētu access pie terzētavas. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, klucis said:

Es tiešām nesaprotu, vai liek tik lielu sodu par 1. vārda pateikšanu?

tik lielu sodu var dabut ja vairakas reizes sanem gag pec kartas izmantojot abusive words saku no pasa pieredzes 

Link to comment
Share on other sites

1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem.

 

Sods

 

1.2. Komunikāciju liegums (mute/gag) 5min - 2h / 1d - 7d / 7d - 30d / uz mūžu

 

Gaga garums atkarīgs no katra admina patstāvīgi un no situācijas, par cik tev jau iepriekš bijuši gagi, un nav vairs 3d, bet 6h tad šoreiz gags pamatots, lai zinātu ,ka īpaši nevajag mētāties ar lamuvārdiem.

 

:tc:

  •  
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×