Jump to content
PostCollector

Identy Hunger Games

Recommended Posts

Labrīt!

Sen neesmu neko tādu nopietnāku rakstījis bet beidzot pamodās kāda ideja, kuru domāju, ka varētu kaut pabīdīt tādā ziņā, lai kāds aizdomājas... 

Tātad, plkst. 4:00 no rīta... Visi identy serveri tukši, izdomāju, ka jāpamēģina kāds ārzemju.. planēju pa internetu un pavisam nejauši uzskrēju uz csgo hunger games serveriem. Tas man atsita 7 gadus vecas atmiņas, kad spēlēju minecraft. Varbūt vēl kāds ir spēlējis hunger games iekš minecraft, tad zinās, par ko es runāju!

Sākumā ar lielu pārliecību slēdzu iekšā cs bet sapratu, ka visi serveri, kuros centos ieiet vai nu nestrādāja, vai bija tukši. Vēl citi bija tukši bet ņemot vērā, ka tur ir kāds mistisks ārzemju hosts, ping uzleca, tiku izmests no servera! :(

Tad iedomājos, cik interesanti varētu būt, ja šāds serveris parādītos latviešu csgo spēlētāju vidū. Nezinu, cik daudziem tas patiktu bet nešaubos, ka sākumā tas verētu būt interesanti, ja to labi sataisītu un būtu pietiekoši liela atsaucība, tas varētu aiziet.  Surf serveris ir izņemts tāpat, cik saprotu!

Quote

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âcsgo hunger games serverâ

Tātad, ja kāds nesaprot, kā šis strādātu:

Gan jau lielākā daļa no jums zin filmu: "Hunger Games" :D tātad spēlētājus izmestu tajos apaļajos štruntos un tā nu katrs cīnītos par izdzīvošanu, meklējot kastes pa mapi, kurās būtu paslēpti ieroči, ar ļoti limitētu munīciju. 

Cik tas ir reāli? Pieļauju, ka ne cik :D bet varbūt, ja vēl kādam tas liktos tikpat interesanti, cik man... tad varbūt es iekustinātu domu, un varētu padomāt par šāda servera izveidi.. Galvenais darbs jau protams būtu pašiem serveru veidotājiem, bet ja tas spētu pavilkt tautu, tad kāpēc nē?

Šeit ieskats: 

Youtube video, caur kuru atradu šāda tipa serverus

Quote

Protams, tas būtu liels darbs, ko šādu izveidot bet domāju, ka ja papūlētos, tad nemaz nav tik neiespējami... lielāka problēma gan jau būtu vienlaikus citu serveru uzturēšana un laiks, kas jāvelta.

 

Visā visumā, paldies par lasīšanu... Droši, ja ir viedoklis, uzklausītu!:) 

 

Edited by Floki
pielabojums
Link to comment
Share on other sites

Šādu serveri var izveidot tikai kā pasākuma/eventa formātā. Kā pastāvīgam serverim, viņam noteikti nebūs tauta, it īpaši Latvijā. 

Jebkurā gadījumā, esmu par pat izveidot vienu šādu eventu, tikai jābūt kādai pieteikšanās formai, kādas balviņas jānoorganizē. Varētu pat mēģināt to neveidot tik nopietnu, varbūt ko līdzīgu IDP spēlēm, kādu vienu, divas sestdienas pēc kārtas, vakarā iespamot steam grupā paziņojumu, pirms tam arī izveidot topiku, kur izklāsīts detalizētāk, kas un kā, lai nebūtu visiem ieejot serverī tāds: "pag, kas mums šeit jādara?".

Droši izsakiet arī savas domas un komentārus.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, boomix said:

Šādu serveri var izveidot tikai kā pasākuma/eventa formātā. Kā pastāvīgam serverim, viņam noteikti nebūs tauta, it īpaši Latvijā. 

Jebkurā gadījumā, esmu par pat izveidot vienu šādu eventu, tikai jābūt kādai pieteikšanās formai, kādas balviņas jānoorganizē. Varētu pat mēģināt to neveidot tik nopietnu, varbūt ko līdzīgu IDP spēlēm, kādu vienu, divas sestdienas pēc kārtas, vakarā iespamot steam grupā paziņojumu, pirms tam arī izveidot topiku, kur izklāsīts detalizētāk, kas un kā, lai nebūtu visiem ieejot serverī tāds: "pag, kas mums šeit jādara?".

Droši izsakiet arī savas domas un komentārus.

Būtu pat interesanti un jautri es spēlētu

Edited by Ar4a`
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, boomix said:

Šādu serveri var izveidot tikai kā pasākuma/eventa formātā. Kā pastāvīgam serverim, viņam noteikti nebūs tauta, it īpaši Latvijā. 

Jebkurā gadījumā, esmu par pat izveidot vienu šādu eventu, tikai jābūt kādai pieteikšanās formai, kādas balviņas jānoorganizē. Varētu pat mēģināt to neveidot tik nopietnu, varbūt ko līdzīgu IDP spēlēm, kādu vienu, divas sestdienas pēc kārtas, vakarā iespamot steam grupā paziņojumu, pirms tam arī izveidot topiku, kur izklāsīts detalizētāk, kas un kā, lai nebūtu visiem ieejot serverī tāds: "pag, kas mums šeit jādara?".

Droši izsakiet arī savas domas un komentārus.

Nice, par to, ka cilvēki varētu arī nebūt... nu nezinu, to būtu grūti paredzēt, es noteikti spēlētu bet vai tas apniktu ātri, varbūt... Izveidot šādu eventu? Yeah, tas būtu ļoti nice :D piekam var tak paņemt visu gatavu, mapi utt... vai ne tā?

 

Link to comment
Share on other sites

Būtu tikai par ko šādu, atceros kad spēlēju vienā leišu serverī šo game mode ar čomiem, bija diezgan interesanti un daudz smieklīgu atmiņu, bet nu jā, latviešu vidū diezvai šāda tipa serveris ilgi izdzīvotu un piekrītu boomix'am par to ideju kā eventus, es būtu tikai par un noteikti, ka pats piedalītos šajos eventos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×