Jump to content
klucis

Sūdzība [JB] DopeScott

Recommended Posts

1. Cienījāmais, augsti godājamais, admina kungs - @DopeScott  
Izraksts no consoles man nav, jo banu nesaņēmu.

2. Mans viedoklis.
Sarakstījos ar cienījamo, augsti godājamo admina kungu un prasiju, viņam dažādus jautājumus. Uz jautājumiem daudzas atbildes nesaņēmu un nomēlu turpināt.... Sekoja manuprāt nepatiess gags ar iemeslu - "ABUSIVE" uz 1h,  admin čātā prasiju kas par lietu, kāpēc tieku gagots ar tik nepatiesu iemeslu. Saņēmu argumentētu atbildi "Ja jau esmu tik gudrs, iemeslu zini pats." vai kaut kā tamlīdzīgi. (demo var pricizēt) Es uzskatu, ka adminam jāprot sniegt savs pamatojums, jebkurā situācijā, izskaidrojot spēlētājam kāpēc viņš tā ir rīkojies. Šo atbildi es līdz galam nesapratu,  iespējams viņš pats var atnākt man un viņu šeit izskaidrot.  Lai nu kā arī būtu, nesaskatu, ka būtu pateicis @DopeScottkaut ko izskarošu. Piekrītu varbūt nevajadzēja turpināt prasīt, bet es vēlējos saņemt tikai atbildi uz manuprāt nepatiesu iemeslu. Izskatot JB sūdzību topikus secinu, ka šī nav jau pirmā sūdzība par šo adminu. Ieteiktu jums padomāt un kartīgi izskatīt šī admina kanditatūru. Starpcitu šī ir mana pirmā Sūdzība par kādu un iespējams arī pēdēja.

3. Īsti nemāku atrast demo, bet šis HLTV iespējams var palīdzēt 

 https://identy.lv/csgo/demos

ba_jail_future_v2a
2018-10-19 21:20
7.4MB
 

4. Pirmspēdējais, pēdējais rounds. 


P.S. Ja kāds var man izskaidrot kur glabājas demo varu editot un ielikt savu demo arī.
 

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, būtu dope vietā arī būtu tev gagojis, nebūtu iespējams iemesls abusive, bet tomēr, cmon.

g233osG.png

kP2VDi8.png

Smiekli pašam nenāk?

Ja pats gribi palasīt - https://identy.lv/csgo/players/info/messages/76561198120539120/1

 

Domāju ,ka gags pamatots, vel nevēršu ciet lai pats dope izsakās.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Outpace said:

Godīgi sakot, būtu dope vietā arī būtu tev gagojis, nebūtu iespējams iemesls abusive, bet tomēr, cmon.

g233osG.png

kP2VDi8.png

Smiekli pašam nenāk?

Ja pats gribi palasīt - https://identy.lv/csgo/players/info/messages/76561198120539120/1

 

Domāju ,ka gags pamatots, vel nevēršu ciet lai pats dope izsakās.

OutPace visu izteica. 

 

Pirmās pazīmes par sīku autistu 

1) Cienījāmais, augsti godājamais, admina kungs - @DopeScott  

2) atbildes nesaņēmu un nomēlu turpināt....

 

Dieva dēļ, tev ar 12 gadiem nepietiek saprast, kas ir pareizi un kas nav, pirms spēlē JB kaut vai iedomājies,

ka ar draugiem irl runā.. vai tev tas izpaužās kā -

 

Klucis : CAUUUUUU!!!!!!!!!!!!!! Cienijamie DRAUGA kungi!!!!!

Draugi : sup?

Klucis : ES LABAKAIS!

Klucis : EJAM SPELET

Draugi : nē?

klucis : OMG KAPĒC NĒEE????

klcuis : Kāpēc nē! - 10x

klucis : Kur ES ABUSE?

 

 

Tād pats kā linceens - (Šitas notika JB serverī)

'Linceens : ''Es esmu admins... Es admins!''  -

'DopeScott : ''Linceen beidz tēlot autistu''

'Linceens :'' Bet es esmu admins..... am server :)''

'Linceens : ''Tu man par autistu nosauci ?!?!'' 

Linceens : ''Kāaaaaaaaaapec?'' (man pavisam nav nojausma, ko es daru nepareizi) - linceena apziņa (1100h serverī)

 

P.S. Izskatot JB sūdzību topikus secinu, ka šī nav jau pirmā sūdzība par šo adminu. - jā..., jo, ja par tevi uztaisa 100 cilvēki sūdzības, kuras nav patiesas, tas skaitās!

Edited by DopeScott
Link to comment
Share on other sites

klucim un visiem "līdzīgi domājošajiem" par šādu apzinātu provokāciju un mazvērtības kompleksu izrādīšanu serverī nākamajās reizēs sods būs daudz ilgāks nekā 1h.

Admina vainas šeit nav, īstenībā ar šo sūdzību panāci pretēju efektu nekā cerēts.

TC.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×