Jump to content
Sign in to follow this  
darkXX

Admina Pieteikums uz Arenam

Recommended Posts

Sveiki! Sāksim ar to svarīgāko - es vēlos pieteikties Identy.lv Arena serverī par adminu. Tagad, kad tas ir pateikts, varu pastāstīt par sevi.

Tātad daudzi jau mani zina, esmu Kristaps, dzīvoju Talsos un Ventspilī. Man ir 17 gadu un mācos Ventspils Tehnikumā. Esmu atbildīgs, godīgs un pat ļoti sakarīgs cilvēks, tie kas mani pazīst, zina, kāds esmu. Brīvajā laikā mācos programmēšanu un domāju ar to saistīt savu dzīvi. Protams, kā tad bez kādas spēles savā dzīvē un, protams, tā ir CS:GO. ļoti lielu daļu CS:GO stundas esmu pavadījis SURF serverī, kuru diemžēl slēdz. :( Nezinu ko, lai vēl pastāstu, jo man nav tik ļoti interesanta dzīve :D

Man administrēšanas pieredze ir pietiekama, lai zinātu, kas jādara katrā situācijā, biju Identy.lv SURF servera administrātors, līdz serverī vairs neviens neuzkavējās, lai aizpildītu savu lielo laiku un SURF tika aizslēgts.

Mana aktivitāte ir palikusi mazāka, jo brīvajā laikā gāju SURF, lai parunātu ar cilvēkiem un pasurfotu.... jā.... serverī vairs neviens neuzkavēās, tāpēc arī aktivitāte krasi samazinājās.

PROFILE LINK: https://identy.lv/csgo/players/info/76561198152319909
STUNDAS: http://prntscr.com/l3xb5w

Es vēlos pieteikties arēnās par adminu, jo katru reizi, kad esmu arēnās, ir kāds cilvēks, kas ļoti vēlās "izcelties" ar savu "glīto" valodu un vēl adminu aktivitāte arēnas sōbrīd ir ļoti zema, protams, novērtēju tos, kuri iet katru dienu kā WaCco^, boomix, walter. Liels paldies viņiem, par to ka viņi uzlabo arenas atmosfēru. Šeit ir screenshot no adminu aktivitātes: http://prntscr.com/l3x9we

Es domāju, ka esmu labs kandidāts šim amatam, jo man ir sakarīgi daudz pieredzes, kā ne kā admins biju no sī gada februāra. Nezinu vai jūs mani pieņemsiet, jo man pat nav 100h uz Identy.lv extension, bet esmu spēlējis identy kopā jau vairāk kā 2 gadus.

Liels paldies, ja izlasīji no sākuma līdz beigām!

anti , saprotu ka esi admins surfā, bet citos serveros tas tev privilēģijas nedod , pēdējās 2 ned 3.5h arēnās.

varbūt arī labs admins, kas to , lai zin.

bet īsumā par maz stundas, lai tiktu par adminu arī arēnās , paspēlē vairāk , lai cilvēki iepazīst, lai ir ar ko izteikties.

kā viņš var būt aktīvs sūrfā, ja viņš ir slēgts? domāju, ka varētu turpināt izteikties.

no manis rekomendācija, bijis tikai 1 tāds 'kašķis' kur noņēma 1 banu, bet other than that - viss kārtībā.
+ ļoti daudzi teikuši par to, ka arēnā nav aktīvu adminu, tie kas to nezināja - tagad zin.
+ skrīn
ef78ZpJ.png

P.S drīz laikam būs tīrīšana visos serveros, hintered

Labs pieteikums. Cerams, ka būs ok.

Ja jau MAIN admins ir rec. (personīgi es ar +), tad jau es varu pirmais varu apsveikt ar admin arenā?

46 minutes ago, Paco said:

Labs pieteikums. Cerams, ka būs ok.

Ja jau MAIN admins ir rec. (personīgi es ar +), tad jau es varu pirmais varu apsveikt ar admin arenā?

tas ka Main uzraksta rec, tev nav jādod viņam rec arī, un tas nenozīmē ka viņš dabūs adminu.

ANTI no manis, 25 stunda serverī ir par maz, un kā arī 3.2 stunda pa 2 nedēļām ir daudz par maz, būtu vismaz tās 100 stundas dabūjis un tad arī rakstījis pieteikumu.

kā spēlētājs tu man patīc , surfā esam ierēkuši / runājuši, liecies tīri normāls, bet nu stundām tomēr jābūt vismaz +70 serverī.

Emm tikai ~26h serverī tas tā kā būtu nedaudz par maz...paspēlē ilgāk serverī lai var tevi vairāk ievērtēt kā uzvedies. Pagaidām ANTI. Turpini spēlēt, gan jau visam jābūt ok. Pietam noderētu kāds cilvēks kas var ieiet laikos kad citi nevar jo darbs, bet tev ar to problēmu nebūtu jo vēl skolā mācies.

varētu pieņemt un ierēkt par tiem visiem anti kamēr pašiem
1PWA - pēdējās 2 nedēļās stunda un 19 minūtes
SMUKŠS - pēdējās 2 nedēļās 22 minūtes
Clubstep - pēdējās 2 nedēļās 34 minūtes
Walters - pēdējās 2 nedēļās 15 minūtes
spxcedxg - pēdējās 2 nedēļās 10 minūtes
WaCco - malacis, pēdējās 2 nedēļās 9 stundas

ja mēs padomātu loģiski, tad Darka 2 stundas actually būtu kaut kas, salīdzinot ar citiem., turpretī ja paskatās uz to, ka viņam surfā bija 536h 18m un mums serverī tiešām vajag adminu, tad rakstot šo tekstu es izdomāju, ka vienkārši pārlikšu viņam accessu, hate me, bet labāk vairāk adminu un tad arī pie tīrīšanas liekos izmetīs, nevis serverī likt klausīties skvīkeros 24/7.

pieņemšu, ja 2 nedēļu laikā stundas būs tādas pašas, tad arī access pats noņemšu, cheers.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this