Jump to content
Zariņš

FPS dropi

Recommended Posts

Čau visiem!

Tad nu tā, nesen iegādājos jaunu peli (Razers Abyssus V2) un kopš tās izmantošanas sākuma sākās nepatīkama lieta, respektīvi, fps dropo. Sākumā ik pa brīdim tik, vēlāk jau pat lobijā esot kritās fps. No 180-200 uz 10-20 fps. Daži zinātāji saka, ka varētu synapse būt pie vainas, bet dzēst ārā viņu nevaru, jo tad pazūd peles settingi (DPI utml)

Viedokļi?

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zariņš said:

Čau visiem!

Tad nu tā, nesen iegādājos jaunu peli (Razers Abyssus V2) un kopš tās izmantošanas sākuma sākās nepatīkama lieta, respektīvi, fps dropo. Sākumā ik pa brīdim tik, vēlāk jau pat lobijā esot kritās fps. No 180-200 uz 10-20 fps. Daži zinātāji saka, ka varētu synapse būt pie vainas, bet dzēst ārā viņu nevaru, jo tad pazūd peles settingi (DPI utml)

Viedokļi?

 

Man tā bija ar stealserijas peli, es izdzēsu programmu, kur varēja rediģēt tos dpi un man beidzās dropi. 

Es piekrītu taviem zinātājiem, ka jādzēš ārā synapse programma, jo, vismaz man, tas palīdzēja. Pamēģini, ja nekas nemainās, domāsim tālāk.

Banālākais, pārspraud peles portus ? Jo, piemēram, man priekšējos portos ieliekot usb flashu dator sāk ielagot, iespraužot mugurpusē viss ir oki doki.

Link to comment
Share on other sites

Paldies abiem par atbildi, bet man tā programma viņu izdzēšot atsauc manus iestatījumus, kas ir vajadzīgi. Daži saka, ka tā proga meklē visādus atjauninājumus darbības laikā,kas it kā arī fps dropus izraisa..

Link to comment
Share on other sites

Nu nejau tik daudz. Brīvi varu laist torrentus fona, bet tev proga meklē atjauninājumus un dropi līdz 10-20 fps? nope

Palaid, paskaties TaskManagera, kas rada cpu/ram pārslodzi.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties Task Manager - mosh liels CPU usage utt, ja nav taa programma pie vainas tad, skaties kas izmanto daudz resursus vai noslogo tavu pc.

Ja nee paarinstelee cs, vismaz man taa aizgaaja.

Var arii buut taa, kad ir kaads viirus nokjerts, pacheko Task manageri kas un kaa, izsleedz kko aara un patestee

Link to comment
Share on other sites

Synapse settings esi mēģinājis čakarēt? Cik zinu man paziņai bija kaut kas līdzīgs un viņš kaut ko settingos tweakoja un palīdzēja.

Ja tas nelīdz, tad iesaku to pašu ko CookieQueenFTW, papēti kas pc noslogo un varbūt tiešām kas cits tev pc noslogo.

Tikpat labi varbūt pc vienkārši jāpārinstalē. :)

Link to comment
Share on other sites

Atnāca apdeits priekš videokartes, pēc tā fps dropi nepazūd, bet tagad nokrītās tik 60-80 fps un par cik tas notiek retāk kā iepriekš, tad varu paciest. Bet joprojām mēģinu sačinīt, lai nekā nav. Diemžēl nesekmīgi. Task menedžeri skatoties itkā viss normas robežās, nekas netiek pārslogots.. mistika

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×