Jump to content
akka

Jaunās mājaslapas ieteikumi

Recommended Posts

Lietojot telefonu varēja just, ka tas nav piemērots still 2k18 style. Please 3 līnij menu pievienot animāciju un uztaisīt, lai līdzīgi kā diskordā uz mobile var ar 1 pirksta vilcienu menu atvērt. Paldies.

 

Stylish web spotify vai radio player kas iet vnk nonstop caur dziesmām (protams var apstādināt lietotājs)

 

P.S vairāk animācijas iekš mobile.

 

P.S.S   Paldies ka cenšaties uzlabot web style. Ļoti jauki!

Link to comment
Share on other sites

  1. Iepriekš biju minējis šo - justify jeb izlīdzināt tekstu no abām malām;
  2. Iespējot uzlikt backgroundu forumam, gaišajā mode gaišus/spilgtus backgroundus, dark mode attiecīgi tumšus;
  3. Man jau par šo uzdirsa, bet pieminēšu arī to šeit - iepriekšējiem foruma adminiem, kuri šobrīd ir zem statusa moderators, uztaisīt augstāku grupu moderators+ (ja reiz tika aizvākta grupa Admin), pievienojot grupai citu nosaukumu, lai var atšķirt, citādāk šobrīd liekas, ka identijs ir statusņiku portāls, kur lielai daļai dod moderatora grupu;
  4. Pievienot gamblingu forumā, neko dižu, kaut vai acīti vai kādu pokeru foruma lietotāju starpā;
  5. Tas vairāk attiecas uz mani, bet, piemēram, es nevaru profila iestatījumos nomainīt member title, akka vakar rādīja, kur tas ir pieejams, bet man tādas opcijas diemžēl nebija;
  6. Atjaunot pogu zem profila, kas ļauj ietagot cilvēku topicā;
  7. Noņemt to populārākā satura lietu, diez gan nevajadzīgs (tai skaitā arī foruma lapā to reputāciju topu);
  8. Pamanīju, ka tagad status updates rādās video logi, gifi utt, uzlikt, lai tie rādās spoilerī;
  9. Kāds jau bija noteikti minējis, bet uzlikt atpakaļ pogu, kas ļauj atzīmēt visu forumu kā izlasītu, lai nav manuāli jāspiež uz katras sadaļas;
  10. Turpināt būt tik pat produktīviem un attīstīties! :))
Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2018 at 9:53 AM, simplijs said:

Vai nu es nevaru atrast, vai arī nav, view unseen posts. Nu ķip jaunie ieraksti - new content sadaļa, kas bija?

 

Vēl apakšā vajag pogu - back to top, a to zb visu laiku skrullēt atpakaļ augšā

 

@veterans https://identy.lv/forum/settings/signature/ Te izķeksē, lai nerāda citu signatures

ir tāda poga - Home :D

 

@simplijs@Arcca https://identy.lv/forum/discover/unread/ 

Edited by bora
Link to comment
Share on other sites

esmu diezgan pārliecināts, ka topiku sadaļa labajā pusē nestrādā tā, kā viņai vajadzētu. uzrāda jaunāko topiku kurā kāds ir kaut ko iepostojis, nevis jaunāko topiku, kas ir ticis izveidots

Link to comment
Share on other sites

Šeit: https://identy.lv/forum/discover/unread

Kad uzspiež pieņemsim "Satura tipi" un atzīmē tikai "Tēmas", tad viņš piedāvā "Pielietot izmaiņas", taču katru reizi izmaiņas jāveic atkal no jauna. Savukārt, kad piespiežu zemāk redzamajā attēlā:

CjAQuwT.png

"Saglabāt kā jaunu straumi", izlec, protams, šis:

tp1TxeY.png

salieku visu kā gribētu, spiežu saglabāt izmaiņas un tad ir šis:

NcUaEx2.png

 

pls fix, zb, ka katru reizi jāraksta ābeci no jauna :<

Link to comment
Share on other sites

@senotajs monitoros visu laiku tā ir bijis, ka ir viena def bilde, lai pēc bildes vismaz varētu identificēt serveri. Likt katrai mapei savu bildi ir lieki, katru bildi griezt un pārveidot, turklāt, paskaitīsim jb/surf/arena mapes, tad tas kopumā ir visai laikietilpīgi un diez vai kāds to novērtēs. Līdz šim ar šo lietu nav bijušas problēmas, kāpēc, lai tagad un turpmāk būtu?

 

No manas puses, esmu pamanījis, ka nevaru šad tad uzspiest "Citēt" vai "Multicitāts", tobiš, nereaģē poga.

Link to comment
Share on other sites

On 9/20/2018 at 8:12 PM, essenC said:

Salabot to, kad editojot čata ziņu un Kāds cits uzraksta, lai neresetojas, kad edito

 

4 minutes ago, simplijs said:

@senotajs monitoros visu laiku tā ir bijis, ka ir viena def bilde, lai pēc bildes vismaz varētu identificēt serveri. Likt katrai mapei savu bildi ir lieki, katru bildi griezt un pārveidot, turklāt, paskaitīsim jb/surf/arena mapes, tad tas kopumā ir visai laikietilpīgi un diez vai kāds to novērtēs. Līdz šim ar šo lietu nav bijušas problēmas, kāpēc, lai tagad un turpmāk būtu?

 

No manas puses, esmu pamanījis, ka nevaru šad tad uzspiest "Citēt" vai "Multicitāts", tobiš, nereaģē poga.

Varētu mēģināt community driven, lai cilvēki paši uploado mapes bildes, par to saņemot mazliet IDcash. :) 

Link to comment
Share on other sites

Overwatch ladder?!
--

Plus, varbūt vajadzētu pievienot atbalstu arī Twitch strīmiem un strīmeriem, ne tikai YouTUBE? Vēl varbūt, pievienot tādu fīču, ja tu esi nospiedis uz tiem strīmiem patīk vai sekot iekš ID, tad kad viņi nākamreiz nāk tiešraidē, lai atnāk paziņojums uz ID profila paziņojumiem. Zinu, ka tas pats ir arī uz yt, bet hei, būtu patīkami. 

Edited by hugurris
Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2018 at 9:26 PM, simplijs said:

Šeit: https://identy.lv/forum/discover/unread

Kad uzspiež pieņemsim "Satura tipi" un atzīmē tikai "Tēmas", tad viņš piedāvā "Pielietot izmaiņas", taču katru reizi izmaiņas jāveic atkal no jauna. Savukārt, kad piespiežu zemāk redzamajā attēlā:

CjAQuwT.png

"Saglabāt kā jaunu straumi", izlec, protams, šis:

tp1TxeY.png

salieku visu kā gribētu, spiežu saglabāt izmaiņas un tad ir šis:

NcUaEx2.png

 

pls fix, zb, ka katru reizi jāraksta ābeci no jauna :<

Ar šo tagad ir tā, ka es varu saglabāt kā "new stream", bet viņš nepaliek permanent, tobiš katru reizi ieejot iekšā atkal vajag ķeksēt pa jaunam to, ko gribu redzēt.

On 9/22/2018 at 9:55 AM, simplijs said:

No manas puses, esmu pamanījis, ka nevaru šad tad uzspiest "Citēt" vai "Multicitāts", tobiš, nereaģē poga.

Par šo vairs nav problēmu, arī rakstīt topikos varu visos, pie vainas, acīmredzot, bija latviešu valoda kā foruma valoda. :)

 

@boomix @akka

Link to comment
Share on other sites

/Calladmin ieksh IDenty.lv serveriem, domaaju kad taa vareetu buut viena no taam ekstraam, kas tieshaam straadatu, ir reizes kad serveros nav neviena admina, bet serveri ir kaads kuram patiik paarkaapt noteikumus, taja pashaa laika ir kads no administraatoriem kursh serfo IDenty.lv maajas lapaa, un hops redz, kad kaads sauc peec palidziibas, jeb admina. Zinu pastaav taada iespeeja, ka nosuudzet paarkaapeju vai bljaustiities chataa :D

Sorry nav garumziimes, jo nesenkaa paarinsteleets dators.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CookieQueenFTW said:

/Calladmin ieksh IDenty.lv serveriem, domaaju kad taa vareetu buut viena no taam ekstraam, kas tieshaam straadatu, ir reizes kad serveros nav neviena admina, bet serveri ir kaads kuram patiik paarkaapt noteikumus, taja pashaa laika ir kads no administraatoriem kursh serfo IDenty.lv maajas lapaa, un hops redz, kad kaads sauc peec palidziibas, jeb admina. Zinu pastaav taada iespeeja, ka nosuudzet paarkaapeju vai bljaustiities chataa :D

Sorry nav garumziimes, jo nesenkaa paarinsteleets dators.

Uzraksti /calladmin serverī un būs jau maģiski tavs ieteikums gatavs. :)

Tikai kur tie nonāk nav publiski rādīts :p

 

RRjiW2M.png nevis servera ieteikumi.

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×