Jump to content
Rimants27

rimants27 prezente eirovizijas mixtape

Recommended Posts

sveiki seit es rimants27 un sodien velos padalities ar kadu no maniem gara darbiem no mana jauna yautube debijas albuma manu jauno debijas dziesmu.

isak sekot velos lai jus palidzetu man iebalsot so dziesmu 2019 gada eirovizija kur es startesu ka solo akts vai ari lidzi nemsu savu frakciju

 

https://youtu.be/xQxMEECeN_g

 

 

Edited by Rimants27
Link to comment
Share on other sites

Kur ir ''dabīgā atlase'' kad viņu vajag

aizlugsu dievu par visam zudusajam dveselem kas izvelas pavadit savu brivo laiku datorspele fortnite cilveki to neapzinas bet kad 2020 gada visa tehnologija sabruks del planetas nibiru kas iepeldes zemes orbita un sabojas visu tehniku vieniga spele kas stradas uz datoriem un citam spelu konsolem bus roblox del ipasa roblox koda kas ir rakstits ne standarta kvantum fizikas procesora nevis programaturas valoda piemeram (notepad) iesaku but visiem prieksa un apgut prasmes ieks sis speles jau tagad pirms ir par velu

Link to comment
Share on other sites

Šis man atgādina to meiteni, kura youtubā taisīja vidjikus par to, ka Anglijā nerunā amerikāniski un to, ka Anglijā gravitāte ir daudz citādāka, jo tā atrodas tuvāk Jupīteram. Un visi bija baigajā starā, jo acīmredzot satīrs tagad nozīmē "izliecies par stulbu un tas būs smieklīgi"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×