Jump to content
excalibur

CSGO Nolaižās

Recommended Posts

Tātad pēc topika title var varbūt var izprast kas par problēmu - simply, man spēlējot cs'u windows izdomā, ka vajag nolaist spēli uz desktopa. Es nesaprotu kas ir cēlonis gan kā arī nekādīgi nespēju atrast nekādu fix'u tam.

 

Ko esmu darījis - 

  • high priority ir uzlikts
  • avastam game DND mode arī ieslēgts (http://prntscr.com/knctco)
  • Task Manager arī skatos procesus, neko nespēju saskatīt
  • Visi vadi ir iesprausti kārtīgi
  • Windows pogu nespiežu
  • Visādus solutions centies sadabūt kārtībā no google, nekā

Varbūt kādam vēl šī problēma ir traucējusi spēlēt? If so, varbūt padalītos ar solution?

Kompis uz w10 os.

 

būtu pateicīgs, ja kāds spētu safixot manu sāpīgo problēmu. ps. tas laikam tikai uz cs'u atbilst, jo citas ne-alt-tabojas.

 

:(

:dogy:

Link to comment
Share on other sites

1. Settings ( windows ) > System > Focus Assist > turn on when i'm playing games

2. Pamazini polling rate pelei

3. Steam > Settings > Account > Beta Participation : None ( tas izslēgs jauno steam interface, kas šo bugu salaboja man )

Edited by xaotic
Link to comment
Share on other sites

Man bija (vēljoprojām ir) līdzīga situācija. Man nevis minimizēja, bet gan vnk izmeta no spēles. Neliels troubleshootings un izrādījās, ka iemesls ir Multi Core Rendering iekš video settings. Patestēju un tas arī bija cēlonis. Bet izslēdzot to settingu, fps ļoti švaks, tāpēc es labāk paciešu pāris reizes dienā.

Tas izpaudās tieši arēnas serverī. Brīdī, kad mape mainās, tad arī izmet. Pubā tā nav. "Safixoju" tāda veidā, ka brīdī, kad iet map vote, es izeju ārā, paspaidu refreshu līdz redzu jaunu mapi un konektojos klāt pa jaunu.

 

It kā nav tas pats, but you never know. Worth a try.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×