Jump to content
Jake

Insurgency

Recommended Posts

@@Melns Kaķis Viss, kas nav CS ir trash?

 

 

CS:GO ir vērtēts zemāk par Insurgency. Let that sink in.

 

Par kādiem vērtējumiem tu tagad runā?

 

Kāpēc uzreiz par CS jāsāk runāt? Nevienā brīdī nepieminēju csu.

Vakar uzspēlēju Insurgency, movement huiņa, šaušana huiņa, spēle cenšas būt realistiska, bet grafikas gandrīz kā fortnite. Izvēlies, vai nu realistic, bet viss tā, vai arī cartoony un tad viss tā.

Link to comment
Share on other sites

@@Melns Kaķis grafika gandrīz kā fortnite, tu fucking joko? :D :D

Un par CS es pieminu tāpēc, ka neko citu no Tevis neredzu, kā tikai random CS highlights, un pēkšņi cits shooter - instantly saki, ka trash bez pamatojuma. Un "huiņa" nav nekāds arguments, gribētu redzēt normālu viedokli par to, kāpēc tā uzskati. Jo šobrīd tik tiešām izskatās, ka esi pārāk pieradis pie CS, un jebkāda atšķirība tiek mesta zemē, jo "huiņa", redz.

Edited by Arcca
Link to comment
Share on other sites

@@Melns Kaķis grafika gandrīz kā fortnite, tu fucking joko? :D :D

Un par CS es pieminu tāpēc, ka neko citu no Tevis neredzu, kā tikai random CS highlights, un pēkšņi cits shootrt- instantly saki, ka trash bez pamatojuma. Un "huiņa" nav nekāds arguments, gribētu redzēt normālu viedokli par to, kāpēc tā uzskati. Jo šobrīd tik tiešām izskatās, ka esi pārāk pieradis pie CS, un jebkāda atšķirība tiek mesta zemē, jo "huiņa", redz.

 

kāds vispār sakars ar cs? tas ka viņš posto tikai cs highlight nozīmē ka viņš spēlē tikai cs ja. nav jau tā ka viņš spēle arī citus shooterus ne tikai cs ne? kā tu vari pateikt ka viņam nepatīk spēle jo viņš ir pieradis pie cs, ja tu pat nezini vai viņš spēlē citus shooterus.

 

 

insurgency ir huiņa

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

es gan katru reizi paņemu free spēli ar domu, ka viņa ir shit, jo normālas spēles diezgan reti bezmaksas dod. 

paskatoties steamcharts jau negribās spēlēt, ja reiz tie kas nopirka pa 20$ to spēli negribēja spēlēt, why would I?

https://i.imgur.com/pPtzgQH.png

tagad palielinājās peeks, jo iepisa bezmaksas, bet palasot reviews, ka spēlē ir dahuja kemperu - jau negribās spēlēt. Es tik pat labi varu uzspēlēt to pašu csgo kur ar saviem draugiem vienkārši labi pavadīt laiku, nevis tur domāt kas tur labs, vai kas tur slikts.

 

Kāda jēga spēlēt spēli no kuras ir 0 jēga? Man vienmēr ir paticis grindot spēles un censties kļūt labākam, bet kāpēc man kļūt labākam spēlē kuru reāli neviens pēc kāda laika vairs nespēlēs? :D :D :D

(no visām spēlēm ir 0 jēga, bet draugu kompānijā ir fun)

 

Un piepisties kādam par to, ka viņš liek csgo 'fun' momentus ir diezgan stulbi, jo galu galā identijs ir mostly csgo komjunitijs.

 

varat heitot, varat neheitot, gluži vienalga.

 

p.s es arī neredzu jēgu no single player spēlēm, waste of time.

Link to comment
Share on other sites

@@akka 
1) Bezmaksas ir uz laiku. Tas ir normāls mārketinga gājiens, jo spēle tomēr ir live nu jau 4 gadus, sales noteikti ir samazinājies, un cilvēku piesaistīšanas pēc arī to izdarīja. Un no tā lielā peak būs kāds procents, kuriem tā spēle tāpat iepatiksies un turpinās spēlēt, līdz ar to ir diez gan liela iespēja future sales arī kad akcija beigsies. Biežāk tomēr šo gājienu redz kā milzīgu atlaidi (80 vai vairāk procentu), jo cilvēki grib nopelnīt tik un tā, nevis atdot pilnīgi par velti.
 

2) _Dahuja kemperu_ - tā saka cilvēki, kas nāk no super fast-paced spēlēm, kā tas pats CS, CoD vai pat Quake, back in the day. Insurgency jau pēc saviem basic mechanics ir slower paced spēle, kurā nebūs vienkārši run & gun, bet gan vienkārši nāksies spēlēt lēnāk un stratēģiskāk. Līdz ar to loģiski, ka cilvēki sūdzēsies par "camperiem".

 

3) Protams, ka tikko uzliekot spēli kā f2p, būs vairāk spēlētāju, bet nu es neteiktu, ka būtu dead. Nesaprotu, kāpēc liekas, ka neviens viņu nespēlēs, tas 2k average manuprāt nemaz tik slikti neizskatās. Cik atceros, nekāds lielais gaidīšanas laiks arī nebija lai pievienotos spēlēm. 

 

4) Es "nepiepisos" tam, ka liek CS highlights, tas bija trigger, lai redzētu vai būs kāda normāla atbilde, nevis plika nodiršana pilnīgi bez neviena argumenta. Nesagaidīju, jo turpinājums tāpat bija bez argumentiem. Laikam jau tomēr pamatoti.

 

 

Lai vai kā, cilvēki var paši izvēlēties ko spēlēt. Šeit es tikai gribēju nākt pretī tiem, kas noliek tīri labu spēli vispār to nepamatojot. Ja ir normāli, cilvēkam saprotami iemesli, kāpēc nevēlies spēlēt vai nepatīk, aiziet, ceļam galdā. Nevis noliekam ar "aij, huiņa", un viss. Citi lietotāji var lasīt šo topiku, un pēc tā izvērtēt savu izvēli vai to vispār pamēģināt, un tādi komentāri nevienam guvumu nedod.

Link to comment
Share on other sites

Insurgency tiek dots pa velti ļoti vienkārša iemesla dēļ - pēc mēneša nāk ārā viņu jaunā spēle un šādā veidā piesaista cilvēkus.

 

Nezināju, ka left 4 dead 2, team fortress 2, the crew, battlerite, for honor un vēl citas kuras esmu piemirsis piemest ir sūdi. Tās ir reāli spēlējamas spēles.

 

Uzmetu quick search spēlēm kas ir dotas pa velti:

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: A Machine for Pigs

Spec Ops: The Line

Crusader Kings II

ASSASSIN’S CREED® IV BLACK FLAG

Company of Heroes 2

un vēl...

 

Jums raksturojumi par spēlēm shit/sūds/huiņa ir ļoti specifiski. Es spēles par tādām saucu kad reāli tās ir pilnīgi mēsli - daddy simulatori un cyka bylat tekstu varianti. Tipiskie steam 2$ varianti.

Link to comment
Share on other sites

Nezināju, ka left 4 dead 2, team fortress 2, the crew, battlerite, for honor un vēl citas kuras esmu piemirsis piemest ir sūdi. Tās ir reāli spēlējamas spēles.

tās ir reāli dead spēles kuras agrāk tika daudz spēlēts, kuras var uzspēlēt, bet ne patstāvīgi spēlēt.

Uzmetu quick search spēlēm kas ir dotas pa velti:

Amnesia: The Dark Descent

Amnesia: A Machine for Pigs

Spec Ops: The Line

Crusader Kings II

ASSASSIN’S CREED® IV BLACK FLAG

Company of Heroes 2

tikpat dead kā augstāk minētās spēles., tieši tāpēc tika dotas par brīvu :D

Link to comment
Share on other sites

Team Fortress 2, Battlerite un For Honor joprojām spēlē ļoti daudz cilvēku. Pastāvīgi, ne patstāvīgi. Patstāvīgi Anniņa bez vecāku palīdzības izpildīja mājasdarbu.

 

Tu izmanto pārāk bieži vārdu dead. Šķiet, ka to var likt jau pasē.

 

Kas cilvēkiem ar to ir? CS:GO - dead, League - dead, viss dead. Laikam jauna sūda meme.

Link to comment
Share on other sites

Team Fortress 2, Battlerite un For Honor joprojām spēlē ļoti daudz cilvēku. Pastāvīgi, ne patstāvīgi. Patstāvīgi Anniņa bez vecāku palīdzības izpildīja mājasdarbu.

 

Tu izmanto pārāk bieži vārdu dead. Šķiet, ka to var likt jau pasē.

 

Kas cilvēkiem ar to ir? CS:GO - dead, League - dead, viss dead. Laikam jauna sūda meme.

Tak nav jega strideties, viss dead LuL 

 

Tas ir tapat ka ''es nekad neesmu spelejis to speli, bet vina suds kappa''

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×