Jump to content
akka

Kaut ko jaunu?

Recommended Posts

pavisam vienkārši.

 

Ko jaunu jūs gribētu redzēt identy mājaslapā?

 

piemēram

  • sānā jaunu topu kurā uzskaita cik reizes tu iedevi - reputāciju merkurijam,
  • jaunu lapu kurā rāda jūtuberu video,
  • fortnite topu

rakstam visu kas ienāk prātā un kas ir reāli realizējams. thanks

Link to post
Share on other sites

Fortnite topu pašlaik varētu, būtu forši redzēt, kurš tad starp identiešiem ir labākais iekš fortnite, vai vismaz, kas labi spēlē un kurš sliktāk, protams, stati nav nosacošais par to, bet tomēr, par fortnite ladderi jau sen pirms laika tika teikts, ka viņš ir progresā. 

Link to post
Share on other sites

Fortnite topu pašlaik varētu, būtu forši redzēt, kurš tad starp identiešiem ir labākais iekš fortnite, vai vismaz, kas labi spēlē un kurš sliktāk, protams, stati nav nosacošais par to, bet tomēr, par fortnite ladderi jau sen pirms laika tika teikts, ka viņš ir progresā. 

 

Uztaisīt lielākas rep pogas priekš telefona, jo 90% no reizēm +rep vietā uzspiežu -rep, idk if thats possible, maybe there is another way to get reputation for mobile.

 

* Biežāk NOTM, lielāks prieks censties kas iegulda laiku iekš ID

 

* Nedēļas / Mēneša aktīvāko topu , like most shouts,posts,onlinetime

 

*dark mode, daudziem tas ļoti patiktu

 

* Tops priekš onlinetime iekš servera

 

* Uztaisīt kkādus "patch notes" ik pēc laika lai zin kas jauns iekš serveriem utt, piemēram 08.05.18 updeitots !ws un !knife iekš puba servera.

 

*Jauns dizains? Maybe?

 

*forum idc reworku, piemēram kkādu rep sistēmu lai dabūtu centus priekš foruma un varētu nopirkt titlechange utt. Lai nav jāmaina mainiem...

 

*KKādas aktuālās ziņas vienā malā, piemēram "Latvija vinnēja futbola čempionshipu" or smth :lol:

^

Laikaziņas works aswell.

 

*fortnite ladder ofc

 

*App`u priekš android UN IPHONE

 

 

sorrix rebud

Edited by Omas-garsigas-pusdienas
Link to post
Share on other sites

Vajag tev uztaisīt - ''darba vakances identyā'' un minēt amatus un kādu izglītību vajag un cik lielu pieredzi utt.  Kappa

 

 

p.s Moš varētu ktko pie profile settingiem tur pielikt klāt, jo es nezinu kapēc, bet man liekas ka kaut ko tur vel vajag tikai nezinu ko...  :/

Edited by chevy`
Link to post
Share on other sites

@@akka Atsevišķu sadaļu priekš Patrīcijas Melderes videoklipiem!

 

If for real - Dark Mode, Fortnite TOP Ladder, nezinu cik tas maksā, bet citiem forumiem ir bijis in-built radio forumā. Vairāk profila editēšanas iespējas - varbūt ieviest kādu foruma grupu, par maksu kas dod kādas speciālas funkcijas - vairāk upvotes per day, editēt profila statusu - kas rādās virs avatara etc. Atgriežam CS:GO turnīrus - ar maksu? Bez maksas? Vienmēr var kaut ko izdomāt, lai uzlabotu ID - un 5X5 etc turnīri būtu labi (ārpus identy vispārīgi turnīri onlainā) jo kas tāds vairs neeksistē LV.

 

Alot of things to add, bet nu no šitiem var izvēlēties.

Link to post
Share on other sites

Jāāāmm.. Jau tas pats ko vēlos es ir jau minēts..

Dark mode offic..
Aptaujas ko veidojat varētu ielikt side panelī.. (Vieglāk pieejamas)
Viss vairāk iegūtās galvas arēna?? if that's possible.  :plush: 
Pašlaik vairāk nekas nestāv galvā... :lutisms:

Link to post
Share on other sites

Yoo, varetu pavert vairak iespejas ar tiem pasiem idc cash , piemeram, Klavs varetu uztaisit kkadu kinda ruleti vai ko citu kur tu varetu betot savus idc (butu fun) var meginat  nika maina veikt par idc , unbans chata utt.

 

Ja butu, kads max atbildigs cilveks, kas spetu un gribetu visu uznemties, varetu uzrikot csgo 5x5 turniru, ar prize pool, kas veidotos no katras komandas iemaksatas naudas par dalibu ( fuck goexanimo lanus)

 

Uz ziemassvetku periodu varetu uztaisit sick konkursu, kads bija paris gadus atpakal, jaunajiem varetu patikt!

Link to post
Share on other sites

Gribētos, lai būtu kaut kur malā atvēlēta vieta ID radio, teorētiski jebkurš var pievienot savu dziesmu un tā vienkārši izveidojas playlists, attiecīgi varētu pievienot vienu dziesmu ik pēc 3-5 citu memberu dziesmām un maximālais dziesmas garums 5min, ideja apmēram tāda pati kā plugdj.

Varbūt var kaut kur pievienot kādu mini game, kur viens ar otru var sacensties un pelnīt punktus vai vienkārši uzstādīt rekordus un tad nedēļas/mēneša labākais iegūs kādu balviņu, bet tas, laikam, nav tik viegli izveidot minigame.

Kādreiz, piemēram, uz Ziemassvētkiem pa forumu bija jāmeklē kastītes un viņās iekšā bija laikam ID cash vai vipi, neatceros vairs, tagad gribētos ko līdzīgu uz kādiem svētkiem vai vienkārši tāpat uztaisīt, varbūt jāatrod puzles gabaliņi un kad ir pabeigta puzle, tad saņem kko balvā, something like that.

Tad vēl ienāca prātā doma par to, ka varētu atvēlēt vietu sporta notikumiem, kur katrs pats var teiksim ierakstīt kādas spēles rezultātu vai iemest linku uz spēles aprakstu/video, es zinu, ka ir izveidots NBA topiks un ir atsevišķa sporta sadaļa, bet, manuprāt, ērtāk ir tā, ka es ienāku forumā, redzu malā parādās - Latvijas U18 basketbola izlase izcīna zeltu EČ un zem šī teksta apakšā links uz rakstu vai video, un šis arī nebūtu tik grūti izveidot, vai ne? 

Pagaidām tas viss, ja kas vēl ienāks prātā pierakstīšu
 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×