Jump to content
punk

Sūdzība [ARENA] Waco (?).

Recommended Posts


1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) - n/a
2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Tātad, šodien spēlēju ARENA serverī un nebija nekādu problēmu līdz man pretī trāpijās fujaks kurš lēkāja kā tāds ķengurs un es viņam nevarot trāpit uz joku pateicu : "Tu zaebal lēkāt kā ķengurs'' līdz ar to saņēmu perm'a mute, neuzskatu, ka par ko tādu vispār būtu jāpiešķir mute kur nu vēl perma.
3. Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes - nezinu kur meklēt demo, bet, ja vajadzēs iedošu bez problēmām.
4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību : n/a

Link to comment
Share on other sites

Aptuveni ap 100k ticks...cilvēks lamājas....
Ja indivīds pirmo reizi spēlētu serverī es varbūt nekā neliktu, bet nu nejau katru dienu cilvēkiem es atgādināšu ka nevajag lamāties, tāpēc arī dabūji tikai 10min mute uz karti nevis 1-2h kā man vajadzētu likt

1.2. Necieņas izrādīšana pret citiem spēlētājiem un/vai servera administratoriem.

 

Pats spēlēju tā ka es neredzu kāda tev tur situācija vai tu joko vai nē..nolamājies dabū mute so es domāju ka tas ir pamatoti.

 

am_redline Arēna 2018-08-04 14:51

 

Edited by WaCco
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/kend33ļoti labi var redzēt, kur atrast demo. 

 

Anyway, noskatījos un mute ir pamatots. Piebildīšu, ka izlaidi vienu vārdu, ko biji pateicis. Kā arī, mute nebija permanent, bet gan tikai uz mapi. Atceries, par katru nākamo pārkāpumu komunikāciju liegums krasi palielinās, soda ilgumus vari redzēt noteikumu sadaļā 1.2. punktā. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×