Jump to content
Zariņš

VAC neļauj spēlēt

Recommended Posts

Čau visiem, kas atvēruši šo topiku!

Problēma tāda, ka aizvakar mistiskā un nožēlojamā veidā (atvēru random linku), tikai nozagts mans acc, bet es momentā akauntu nolokoju un uzrakstiju suportam, kā rezultātā jau pēc pāris stundām dabūju profilu atpakaļ pie sevis. Viss būtu jauki, bet.. kad vēlos spēlēt  MM, čata logā izmetas kas šāds - VAC was unable to verify the game session for zarnch.

Esmu izmēģinājies verificēt spēles failus, mainīju spēles settingus uz defaultajiem, vairākkārt restartēju steam aplikāciju utt., bet nesekmīgi, errors paliek. Loģiskais izskaidrojums būtu tāds, ka kāds būtu mēģinājis čītot uz mana profila, bet par cik es momentā akauntu nolokoju, tad tas nav bijis iespējams. Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Vienvārd sakot , esi VACOTS .

JOKOJU.

Pamēģini šo - 

Pamēģini reinstalēt spēli , uninstall un install.

Ja nedarbojas , tad sorey , nezinu kas ar to vac.

Link to comment
Share on other sites

Vienvārd sakot , esi VACOTS .

JOKOJU.

Pamēģini šo - 

Pamēģini reinstalēt spēli , uninstall un install.

Ja nedarbojas , tad sorey , nezinu kas ar to vac.

Neviens no šiem nestrādā, ir vairāki varianti, bet nesekmīgi.

Šis brīnums parādījās tieši pēc vakardienas starpgadījuma..

 

@@blurryface

I'll try that

Link to comment
Share on other sites

Nu ja neļauj, tad neļauj Kappa

 

Paskaties kas ir ar firewallu. Es zinu to, ka man firewalls blokoja ''easy anti cheat'' un es nevarēju spēlēt Rustu. Pārinstalēt steamu arī nenāktu par ļaunu.

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzētu būt iemeslam tavā pusē, ja iepriekš tev viss gāja. Tam noteikti ir sakars ar to, ka tev to acc nogopīja. Ieteiktu kādu laiku pagaidīt, ja nepazūd, sazinies ar Steam support.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×