Jump to content
akka

teamspeak vs discord

TS3 or DISCORD  

93 members have voted

  1. 1. KURŠ TEV VAIRĀK PATĪK?



Recommended Posts

Kad spēlēju csgo, tad izmantoju ts3, lai runātu, bet diskorda tīri, lai pačatotu un, ja ir vajadzība parunātu. Manuprāt abi labi, bet diskords interesantāks un skaistāks  B)

Link to comment
Share on other sites

discordā neviens nekad neizmantos publiskos serverus lai runātu ar draugiem, tu vari pazvanīt viņiem caur private msg, vai uztaisīt savu serveri par brīvu. šobrīd es identy discordu redzu tikai kā "otru forumu". čats, mīmu sadaļa (ieskaitu to miljons sadaļu, nezinu kas tas vispār domāts) pubg custom games sadaļa ( LuL) un livestream sadaļa. atceros ka vienu brīdi pat livestream sadaļa bija forumā, kur reklamēja visus mazos un lielos latvijas streamerus. kad iekačāju discordu pirmo reizi man vajadzēja kādu nedēļu lai es pierastu pie visām opcijām un kā viss +/- strādā, es vēljoprojām, jau pēc discorda lietošanas 1 gadu, atklāju kaut kādu jaunu fīču par discordu. manuprāt teamspeaks ir tik ļoti simplified ka tāpēc man vienmēr teamspeaks vairāk patiks. es būtu parādijis piemērus par lietām kas man patīk pa teamspeaku un kas par discordu, bet es teamspeaka netieku iekšā.

UUMMh3n.png

Edited by ernerino
Link to comment
Share on other sites

discordā neviens nekad neizmantos publiskos serverus lai runātu ar draugiem, tu vari pazvanīt viņiem caur private msg, vai uztaisīt savu serveri par brīvu. šobrīd es identy discordu redzu tikai kā "otru forumu". čats, mīmu sadaļa (ieskaitu to miljons sadaļu, nezinu kas tas vispār domāts) pubg custom games sadaļa ( LuL) un livestream sadaļa. atceros ka vienu brīdi pat livestream sadaļa bija forumā, kur reklamēja visus mazos un lielos latvijas streamerus. kad iekačāju discordu pirmo reizi man vajadzēja kādu nedēļu lai es pierastu pie visām opcijām un kā viss +/- strādā, es vēljoprojām, jau pēc discorda lietošanas 1 gadu, atklāju kaut kādu jaunu fīču par discordu. manuprāt teamspeaks ir tik ļoti simplified ka tāpēc man vienmēr teamspeaks vairāk patiks. es būtu parādijis piemērus par lietām kas man patīk pa teamspeaku un kas par discordu, bet es teamspeaka netieku iekšā.

UUMMh3n.png

Ernerino,

par tavu viedokli, drīkst ko teikt?! Man piemēram interesanti paskatīties, ko citi domā, jo man šobrīd nav viedokļā, jo nesaskatu jēgu no diskusijas. Atgādina iOS vs Android. Viens ir aplikācija, otrs programa, ar kuras palīdzību var darīt daudz ko vairāk. Kas ko izmanto, atkarīgs no lietotāja.

Team speak 3(ts3) parādijās krietnu laiku pirms Discord(dsc). Tas ir fakts, bet ko Tu teiktu, ja vienkārši vajag adaptēties, atklimatizēties? (citiem tas paņem vairāk laika, citiem īsāku, atkarībā cik ilgi Tu to izmanto)

Paņem kādu veco android, kurš ir ļoti tālu no tava viedtalruņa - būs grūti atcerēties, ko darīt. Pamazām Tu atradīsi nostaļģijas sajūtu un atmaigsi smaidā. Tomēr, savu telefonu nemainītu pret vecāku modeli, jo tavs vienkārši ir labāks (vairāk ekstrām). Ir cilvēki, kuri izvēlās iOS, jo tā ir kā aplikācija, lai gan Android ir citas iespējas, kuras nav iOS.

Dsc un ts3 saruna ir līdzīga. Ir cilvēki, kuri izmanto dsc un ir cilvēki, kuri izmanto ts3. Nebrīnītos, ja cilvēki vēl izmantotu Irc. (bērni, aizejiet uz bibliotēku un kādā vecā avīzē atrodiet, kas ir #irc)

Tas kā cilvēki lieto kautko, sarežģīti, vienkārši, ir atkarīgs no paša cilvēka. PC var pieslēgt pūlti, un spēlēt da-jeb-ko. Bet kontru Tu nespēlēsi ar controller, lai gan to var.

Ceru, ka Tu saprati, ko ar visu šo domāju.

 

Un dievs žēlīgs, atbloķējiet Ernerino. Reason vien nav apspriežams, kādu nobanot par autismu.

Link to comment
Share on other sites

Soo, dažas lietas kuras nepamaniju ka būtu īsti pieminētas...
Teamspeakā katrs hosto savu serveri, takā ja neiet viens, ielec citā... a discordā uzreiz viss atsakās dzīvot.

Pastāv arī mobīlās aplikācijas, teamspeak ir par maksu un tik 2reiz esmu dzirdējis ka kāds to izmantotu... savukārt discordam pa brīvu! :)

 

Pats esmu discord fans, manuprāt draudzīgāks un vieglāk lēkāt starp komūniem,draugiem, u.c

Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats :

 

Man personīgi vairāk patīk ts3, jo tur esmu runājis visas reizes, kad spēlēju kādu spēli kopā ar čomiem. Discordu izmantoju, lai ieietu paskatīties ''Call Admin'' sadaļu vai arī, lai palasītu ko admini ir sarakstījuši ''Adminu sadaļā''.

Kādu laiku atpakaļ pamēģināju ar čomiem uzspēlēt fortnite, kad vel viņu spēlēju un discordam ir pretīga skaņas kvalitāte, kad kāds runā utt.

 

Bet nu tas jau tikai mans viedoklis, katram sava gaume. Tas ir tieši tas pats, kas Pubg un Fortnite, vieniem vairāk patīk Fortnite un citiem vairāk patīk Pubg. 

Edited by chevy`
Link to comment
Share on other sites

prieks, ka cilvēkiem ir viedokļi un prieks, ka cilvēki piedalās aptaujās, tad jau līdz nākošajai, pm droši var rakstīt par ko Jūs gribētu padiskutēt nākamo. 

 

android > ios

discords, ,ir, ,labāks, ,par

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×